iPhone 7 sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba sayın üyeler iPhone 7 telefonumda bazı sıkıntılar olmaya başladı telefonu bir iki yere gösterdim ancak kimisi anakart yanmış diyor kimisi ses entegresi sıkıntılı diyor ancak anakart yanmış olsa telefon çalışmaz diye tahmin ediyorum sıkıntılar şunlar
Arama yaptığım zaman karşı taraf ile ses alışverişi olmuyor ama kulaklık Bluetooth kulaklık bağlayınca sıkıntı olmuyor
Kamera açılıyor ancak fotoğraf çekmiyor
Telefonu sıfırlanınca kısa süreliğine bu sıkıntılar geçiyor ama bir daha başlıyor bu işlerden anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim boş yere kandırılmayayım

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
bende kullanıyorum hocam ama bana anakart hatası gibi geldi konuyu daha detaylı hakim olanlar için takipteyim

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Anakart hatası ise yandık ama yanmış değildir herhalde başka bir sıkıntı vardır anakartta

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Son bir not olarak:
Gelen iOS 13 güncellemesi ile kamera sıkıntısı kayboldu ancak aramadaki sıkıntı devam ediyor

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Allah cezasını versin iPhone un aldığımdan beri yüzümü güldürmedi daha da iPhone a para vermem

ertanplencelik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, gereksiz ve boş bilgileri bir kanera bırakın. İPhone 7 ve 7 plusta kronik ses entegresi arızası mevcuttur.
Detaylı bilgi için buradaki yazıyı okuyabilirsin;

• kamera açılıyor fakat fotoğraf çekmiyor ise bu yazılımsalda olabilir, kameraları kontrol eden entegreden kaynaklanıyorda olabilir.

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şimdi telefon iyice kafayı yedi bir ara 13.0 güncellemesi gelince kamera düzeldi ancak ses sorunu ve kamera sorunu devam ediyor işin ilginç tarafı ikisi de aynı anda başlıyor ses kısma ve güç tuşuna basıp resetleyince iki sıkıntı da düzeliyor ancak belli bir süre sonra (birkaç saat veya bir gün) tekrar iki sıkıntıda başlıyor anlayamadım gitti

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bilgisayar alma arifesindeyim şu an satıp androide geçmem zor ama Allah’tan ümit kesilmez tabi

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bilgisayar alma arifesindeyim şu an satıp androide geçmem zor ama Allah’tan ümit kesilmez tabi

Tamiri ne kadar tutuyor birde satsan ne kadar eder ona göre tamir ücretini düşüp ucuz yolluda olsa bir android'e geçsen rahat edersin.

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Vallaha Gölcük’te oturuyorum burda anakart sıkıntısı diyende var anakartta sıkıntı yok ses entegren yanmış diyen de var ses entegresi için 350-400 TL arası anakart İçin 1250 TL istiyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu haline de kaç para verirler bilmiyorum

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Vallaha Gölcük’te oturuyorum burda anakart sıkıntısı diyende var anakartta sıkıntı yok ses entegren yanmış diyen de var ses entegresi için 350-400 TL arası anakart İçin 1250 TL istiyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu haline de kaç para verirler bilmiyorum

o zaman bilgisayar işini hallet bir şekilde bir telefoncuya arızalı olarak dahi olursa sat kurtul daha sonra bu şekilde yapabilirsin.

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İnşallah şu bilgsayar işini halletsem yapacağım