iPhone 7, Samsung Note 7,LG V20, HTC 10, Sony Xperia XZ Sizce Hangisi? (ANKET)

2016 Senesinin En İyi Telefonu Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    380
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brykhia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İphone'un abartılmaktan başka hiçbir özelliği yok

AyfonDelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
tabiki htc 10 donanim olarak hepsi ayni neredeyse zaten ben tasarima kameraya ve sese bakarim hem kulaklik hemde hoparlor ve htc bu isi cidden iyi yapiyorum 6s ten gecmis olarak gayet memnunum

M

Murat Burç

SDN Okuru

34-talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
doğubank tan girip pendik ten çıkaran elimizde bir kapalı kutu var deyip pendikten ümraniye ye getirtip teşhir ürünü satmaya çalışan media mark personelin boğazını sıktıran aşk HTC 10 dur harbi neden yok piyasada halen bulabilmiş değilim.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
doğubank tan girip pendik ten çıkaran elimizde bir kapalı kutu var deyip pendikten ümraniye ye getirtip teşhir ürünü satmaya çalışan media mark personelin boğazını sıktıran aşk HTC 10 dur harbi neden yok piyasada halen bulabilmiş değilim.

Ben 7 ay önce vatanda 2500'e görüp mediamarktan en ucuz fiyat garantisi yok mu sizde diye o fiyata almıştım :D

şu anda mediamarkta yok sanırım, hepsiburadadan alabilirsin.

34-talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben en son medi mark mıdır nedir personelin boğazına yapıştım ayırdılar bana htc 10 alacağına s8 plus mu öyle bişey dedi 4500 civarı fiyatı var sana mı kalmış ne alacağım sen istenen ürünü vermekle görevlisin gırtlağına yapışınca anladı ne demek istediğimi de ben hepsi burada da sepete ekledim dün ama oraya tedarik eden electro manya da 100 tl daha uygun pazartesi gidip alacağım internetten alış veriş yapamıyorum illa elden alacağım arayacağım imei numarasanını htc ye sorup teyit edeceğim içim rahat etmiyor ama en son çare olmadı yine internetten alacağım mecbur.
Ekran HTC.PNG

34-talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
phone 7 yi bedava veriyorlar arkadaşlarım sen kullan bizdensin diyorlar ancak ben istemiyorum şahsi görüşüm kimsenin cihazını kötüleyemem benim htc için vereceğim tek örnek araba da volvo ne ise telefonda htc odur ama benim için tartışma kalp kırma küfür hakaret etme benim kitabımda yazmaz ama kendi kullandığım cihaz dünyada ki en iyi cihazdır benim için.

34-talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ani bir u dönüşü ile HTC U 11 almaya karar verdim türkiye de satışa sunudu mu bilginiz var mı?

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
ani bir u dönüşü ile HTC U 11 almaya karar verdim türkiye de satışa sunudu mu bilginiz var mı?

eğer telefon için o parayı ayırdıysan doğru tercih !
şu an için daha gelmedi ancak temmuz sonuna doğru gelecek diye biliyorum ben.

şimdiden hayırlı olsun :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Doğru tercih olduğu kesin en doğru tercih mi ? Bence değil
(Sataşmadan duramıyorum :D:D:D)

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Doğru tercih olduğu kesin en doğru tercih mi ? Bence değil
(Sataşmadan duramıyorum :D:D:D)

hasbinallah :D farkettim dostum :D
biz seninle htc samsung kavgasından dolayı dövüşe dövüşe bir hal olduk :D

ama sıkıntı yok samsung hakkında yeni şeyler öğreniyorum sayende :D
sahi samsungdan beni savun diye beli bir meblağ mı alıyorsun :D

34-talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
cep telefonu herkes için birşey ifade eder benim için önce sağlamlık ben samsung apple falan sanmıyorum dayansın benim kullanımıma htc m8 ile gördüm bu salamlığı yoksa htc babamın oğlu değil ama samsung benim bildiğim kadarı ile kore şehit ve gazilerinin ailelerine özel imkanlar sağlıyor diye duydum vefalı olması adam gibi cihaz yapıyor anlamına gelmiyor benim için acizane kendi çapımda htc derim şuan elimde 1200 var nokıa htc yoksa tuşlu kullanırım ortalama bir aydan beri kullanıyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
cep telefonu herkes için birşey ifade eder benim için önce sağlamlık ben samsung apple falan sanmıyorum dayansın benim kullanımıma htc m8 ile gördüm bu salamlığı yoksa htc babamın oğlu değil ama samsung benim bildiğim kadarı ile kore şehit ve gazilerinin ailelerine özel imkanlar sağlıyor diye duydum vefalı olması adam gibi cihaz yapıyor anlamına gelmiyor benim için acizane kendi çapımda htc derim şuan elimde 1200 var nokıa htc yoksa tuşlu kullanırım ortalama bir aydan beri kullanıyorum
U11 cam kasa yalnız :D

34-talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
htc 10 için kendimi yırtarken kuran hocası abim var bana fazla zıplama nasip olmuyorsa daha hayırlısı nasip olacaktır sabret dedi bunu 4 saat kadar önce söyledi internette gezerken kadıköyde bir maza da 2900 tl ye siyah 128 gb u 11 yurt içi garantili karşıma çıktı arkadaş doğru söylüyor cam kasa ancak benimde öfkelenince elimdekini yere duvara vurmak gibi bir huyum var m8 i vurdum bir kaç seferde parçalandı ALLAH KİMSEYE ÖYLE BİR DERT VERİP TE TELEFON KIRDIRMASIN şimdi 12 :00 kullanıyorum nokıa reyiz 4 gün gidiyor şarjı onu da yanımda taşıyacak öfkelenince onu vuracağım çözüzm bulmasam illaki htc 10 alacaktım

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
htc 10 için kendimi yırtarken kuran hocası abim var bana fazla zıplama nasip olmuyorsa daha hayırlısı nasip olacaktır sabret dedi bunu 4 saat kadar önce söyledi internette gezerken kadıköyde bir maza da 2900 tl ye siyah 128 gb u 11 yurt içi garantili karşıma çıktı arkadaş doğru söylüyor cam kasa ancak benimde öfkelenince elimdekini yere duvara vurmak gibi bir huyum var m8 i vurdum bir kaç seferde parçalandı ALLAH KİMSEYE ÖYLE BİR DERT VERİP TE TELEFON KIRDIRMASIN şimdi 12 :00 kullanıyorum nokıa reyiz 4 gün gidiyor şarjı onu da yanımda taşıyacak öfkelenince onu vuracağım çözüzm bulmasam illaki htc 10 alacaktım
Sıkıntılı bir durum,geCmis olsun.

34-talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yok be kardeş telefonu kırdıran öfke nin sebebi taktiri ilahi annemizi allah verdi allah aldı bu haberle beraber kırdım daha yeni oldu ceremesini htc çekti oda baya sağlammış vur vur kırılmadı helal olsun htc ye sağlam iş çıkarmış

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ahh ahh :( çok üzüldüm başınız sağolsun, yanlış bir yorum oldu sanırım az önceki. Yaranıza bastım:(

34-talha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yok bir kıssa duymuştum hocanın birinden islam inancına göre azrail can alır azrail bir evden birini alınca geri dönüp ağlayanlara seslenirmiş bu eve benim son gelişim değil hepinizi alana kadar gelmeye devam edeceğim siz gidene değil kendi halinize ağlayın dermiş ecel geldimi htc 11 samsung s8 yada ı pohone kullanıyor buna ayrıcalık yapalım demez üzülmek gerek ancak özür diletecek kadar bir hüzün yok içimde olan şu 7 kişilik aileden anne baba eksilip çocukları evlenince bir tek kalmak uyku sorunu yapıyor sağolsun sdn form da bize yardımcı oluyor kafa dağıtmak için çok bilgilerini kullandım zamanında onlarında hakkı var üzerimde izleyip izleyip ürün aldığım çok olmuştur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...