iPhone 7, Samsung Note 7,LG V20, HTC 10, Sony Xperia XZ Sizce Hangisi? (ANKET)

2016 Senesinin En İyi Telefonu Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    380
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
bu sıralama olmamış :D
iphone 7 7 plus tamamda onlarla kafa kafaya performans sergileyen iphone se nerede onunda çıkış tarihi 2016 :D hayatında hiç çift el tel kullanmayanlarda var sevmeyenlerde neyse sıralamanın karşılığını ben açıkca yazayım :D herkezin hemen hemen kafasından geçenler şunlardır tahminimce
1. iphone çünkü güvence var hız var elması var :D hemde adı var
2. samsung aman keskin görüntü olsunda ne olursa olsun
3. LG çöp
4 Sony sağlam telefon tasarım düşmanı Kereste bununla inşaat yapılır
5 Htc haticeye değil neticeye bakmak lazım bi tek sesinin iyi olduğunu duyduk

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Huawei Mate 9 şüphesiz , ama listede bile yok , çok saçma olmuş ...

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Piyasada note 7 olsaydı kesinlikle note 7 derdim s8 çıkmasına bile rağmen note 7 kusursuz cihazdı kullandım i7 plus diyorum suan için

berkeornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
en iyi performans veren iPhone7+ olacaktır ama note 7 yerine s7 edge demişsin. Şöyle bi sıralama yapabilirim ''ip7+>s7edge>ip7'' s7 edge in kesinlike ip7 den performanslı olduğu kanaatindeyim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
en iyi performans veren iPhone7+ olacaktır ama note 7 yerine s7 edge demişsin. Şöyle bi sıralama yapabilirim ''ip7+>s7edge>ip7'' s7 edge in kesinlike ip7 den performanslı olduğu kanaatindeyim.
İp7 ile 7 plus aynı işlemciyi kullanıyor farkında mısın ?

Murat97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Patlamasaydı yılın telefonuydu siz anladınız artık...

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
İlk akıllı telefonum Android oldu, markası da Sony Z2 idi.Telefonu 2 yıl falan kullandım, sonra karar değiştirip Apple'a geçtim ve binlerce şükür olsun ki iyi ki de geçmişim.Android kadar özellikli bir telefon değil ama Alman Panzeri gibi sağlam, işletim sistemi apayrı bir şahane ve piyasa değeri neredeyse hiç düşmüyor uzun yıllar.O yüzden Apple ;)

Legolas7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk akıllı telefonum Android oldu, markası da Sony Z2 idi.Telefonu 2 yıl falan kullandım, sonra karar değiştirip Apple'a geçtim ve binlerce şükür olsun ki iyi ki de geçmişim.Android kadar özellikli bir telefon değil ama Alman Panzeri gibi sağlam, işletim sistemi apayrı bir şahane ve piyasa değeri neredeyse hiç düşmüyor uzun yıllar.O yüzden Apple ;)
İphone hangi model

Furkan Dedeoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony XZ Premium
Samsung Galaxy S8
İphone 7

Alacaksan bunlardan al bence Note 7 de güzeldi ama patladı gitti maalesef bu 3 telefonda güzel ama XZ Premium en iyi telefon seçildi sen bilirsin sonycilik var bende ama hak ediyorlar şimdi kimseyi kandırmayalım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sony XZ Premium
Samsung Galaxy S8
İphone 7

Alacaksan bunlardan al bence Note 7 de güzeldi ama patladı gitti maalesef bu 3 telefonda güzel ama XZ Premium en iyi telefon seçildi sen bilirsin sonycilik var bende ama hak ediyorlar şimdi kimseyi kandırmayalım.
Bana göre de Hak etmiyor amiral gemisi diye telefon çıkarıyorsun ama cihazin düşük ışık performansı S7den geri
En iyi telefon seçildi diyeceksek tamamen tarafsız bir yayın olan consumer reports S8i en iyi telefon olarak seçti diyeceksiniz ki mwcde Sony Xz en iyi telefon seçildi orda S8 yoktu Huawei p10/Plus ve Lg G6 vardı ve bence de XZp oradaki en iyi 1. Veya 2. Telefondu tanıtılanlar arasında

Furkan Dedeoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsungu hayatımda hiç sevmedim ama S8 gerçekten güzel bir telefon onda bir itirazım yok benim ilk telefonum samsungdu hiç memmun kalmamıştım sattım onu İphone alıcaktık paramız yetmedi Sony Walkman almıştım iyiki de almışım sony i seviyorum bence güzel telefon gerek fotoğrafı gerek müzik kalitesi gerekse bataryası filan çok iyi telefonlar bence ama bu benim kararım saydığım markaların hepsini kullandım. Benim tercihim bu arkadaşın tercihi ne olur bilemem

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben üst segmentte samsung severim ama Sonyide severim verseler kullanırım genel olarak herşeyden veren bazı şeyleri de çok üst düzey yapan cihazlar yapıyor Sony ama genelde en iyi cihazlar mı üretiyor tartışılır .

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Ben üst segmentte samsung severim ama Sonyide severim verseler kullanırım genel olarak herşeyden veren bazı şeyleri de çok üst düzey yapan cihazlar yapıyor Sony ama genelde en iyi cihazlar mı üretiyor tartışılır .

Servisi leş. Tasarımı kalın kalas gibi ve iğrenç ek olarak herkese kamera vermesine rağmen kameraları iğrenç.

gerçekden büyük başarı

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
sony sadece performans olarak tatmin eder. diğer türlü çöp

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Burada herkes açık ve net olsun. Fanboyluğu bir kenara bırakın. Eğer bir insan Galaxy Note 7'yi eline alıp kullandıysa diğer modellerin yüzüne bile bakmaz. Eğer o telefonda batarya problemi olmasaydı. Yılın en iyisiydi. En çok satanı zorlardı. Cihaz tasarımıyla, kamerasıyla, ekranıyla,işlevselliğiyle, performansıyla çok iyiydi. Performans dışında ( İOS işletim sistemi daha akıcı, stabil ) iphone 7 ve İphone 7 Plus'dan çok çok çok daha iyi bir cihazdı. Çünkü; İphone 7 Plus ile Note 7'yi yan yana koyduğunuzda İphone 7 Plus'ın tam bir kalas olduğunu göreceksiniz zaten.
Eğer Galaxy Note 7'yi bir kenara bırakacak olursak. Çünkü; cihaz toplatıldı. Yılın en iyi telefonu Galaxy S7 Edge'ydi. Ayrıca bunu sadece ben söylemiyorum. Cihaz MWC 2017'de yılın en iyi telefonu seçildi. Bizzat kullanan biri olarak; narin yapısı dışında harika bir cihaz.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Burada herkes açık ve net olsun. Fanboyluğu bir kenara bırakın. Eğer bir insan Galaxy Note 7'yi eline alıp kullandıysa diğer modellerin yüzüne bile bakmaz. Eğer o telefonda batarya problemi olmasaydı. Yılın en iyisiydi. En çok satanı zorlardı. Cihaz tasarımıyla, kamerasıyla, ekranıyla,işlevselliğiyle, performansıyla çok iyiydi. Performans dışında ( İOS işletim sistemi daha akıcı, stabil ) iphone 7 ve İphone 7 Plus'dan çok çok çok daha iyi bir cihazdı. Çünkü; İphone 7 Plus ile Note 7'yi yan yana koyduğunuzda İphone 7 Plus'ın tam bir kalas olduğunu göreceksiniz zaten.
Eğer Galaxy Note 7'yi bir kenara bırakacak olursak. Çünkü; cihaz toplatıldı. Yılın en iyi telefonu Galaxy S7 Edge'ydi. Ayrıca bunu sadece ben söylemiyorum. Cihaz MWC 2017'de yılın en iyi telefonu seçildi. Bizzat kullanan biri olarak; narin yapısı dışında harika bir cihaz.

Arkasında elma olsa 5.500 tl ye satardı.

Ercanedm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-Xperia xz.hastayım tasarimna.ama dış ses az cikiyor. Onun dışında bir sıkıntısı yok.
2-lg v20
3-ip7
4-htc10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...