iPhone 7, Samsung Note 7,LG V20, HTC 10, Sony Xperia XZ Sizce Hangisi? (ANKET)

2016 Senesinin En İyi Telefonu Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    380
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samsungu hayatımda hiç sevmedim ama S8 gerçekten güzel bir telefon onda bir itirazım yok benim ilk telefonum samsungdu hiç memmun kalmamıştım sattım onu İphone alıcaktık paramız yetmedi Sony Walkman almıştım iyiki de almışım sony i seviyorum bence güzel telefon gerek fotoğrafı gerek müzik kalitesi gerekse bataryası filan çok iyi telefonlar bence ama bu benim kararım saydığım markaların hepsini kullandım. Benim tercihim bu arkadaşın tercihi ne olur bilemem

Ben üst segmentte samsung severim ama Sonyide severim verseler kullanırım genel olarak herşeyden veren bazı şeyleri de çok üst düzey yapan cihazlar yapıyor Sony ama genelde en iyi cihazlar mı üretiyor tartışılır .

Ben üst segmentte samsung severim ama Sonyide severim verseler kullanırım genel olarak herşeyden veren bazı şeyleri de çok üst düzey yapan cihazlar yapıyor Sony ama genelde en iyi cihazlar mı üretiyor tartışılır .
Servisi leş. Tasarımı kalın kalas gibi ve iğrenç ek olarak herkese kamera vermesine rağmen kameraları iğrenç.

gerçekden büyük başarı

Burada herkes açık ve net olsun. Fanboyluğu bir kenara bırakın. Eğer bir insan Galaxy Note 7'yi eline alıp kullandıysa diğer modellerin yüzüne bile bakmaz. Eğer o telefonda batarya problemi olmasaydı. Yılın en iyisiydi. En çok satanı zorlardı. Cihaz tasarımıyla, kamerasıyla, ekranıyla,işlevselliğiyle, performansıyla çok iyiydi. Performans dışında ( İOS işletim sistemi daha akıcı, stabil ) iphone 7 ve İphone 7 Plus'dan çok çok çok daha iyi bir cihazdı. Çünkü; İphone 7 Plus ile Note 7'yi yan yana koyduğunuzda İphone 7 Plus'ın tam bir kalas olduğunu göreceksiniz zaten.
Eğer Galaxy Note 7'yi bir kenara bırakacak olursak. Çünkü; cihaz toplatıldı. Yılın en iyi telefonu Galaxy S7 Edge'ydi. Ayrıca bunu sadece ben söylemiyorum. Cihaz MWC 2017'de yılın en iyi telefonu seçildi. Bizzat kullanan biri olarak; narin yapısı dışında harika bir cihaz.

Burada herkes açık ve net olsun. Fanboyluğu bir kenara bırakın. Eğer bir insan Galaxy Note 7'yi eline alıp kullandıysa diğer modellerin yüzüne bile bakmaz. Eğer o telefonda batarya problemi olmasaydı. Yılın en iyisiydi. En çok satanı zorlardı. Cihaz tasarımıyla, kamerasıyla, ekranıyla,işlevselliğiyle, performansıyla çok iyiydi. Performans dışında ( İOS işletim sistemi daha akıcı, stabil ) iphone 7 ve İphone 7 Plus'dan çok çok çok daha iyi bir cihazdı. Çünkü; İphone 7 Plus ile Note 7'yi yan yana koyduğunuzda İphone 7 Plus'ın tam bir kalas olduğunu göreceksiniz zaten.
Eğer Galaxy Note 7'yi bir kenara bırakacak olursak. Çünkü; cihaz toplatıldı. Yılın en iyi telefonu Galaxy S7 Edge'ydi. Ayrıca bunu sadece ben söylemiyorum. Cihaz MWC 2017'de yılın en iyi telefonu seçildi. Bizzat kullanan biri olarak; narin yapısı dışında harika bir cihaz.

Arkasında elma olsa 5.500 tl ye satardı.

1-Xperia xz.hastayım tasarimna.ama dış ses az cikiyor. Onun dışında bir sıkıntısı yok.
2-lg v20
3-ip7
4-htc10

tabiki htc 10 donanim olarak hepsi ayni neredeyse zaten ben tasarima kameraya ve sese bakarim hem kulaklik hemde hoparlor ve htc bu isi cidden iyi yapiyorum 6s ten gecmis olarak gayet memnunum

doğubank tan girip pendik ten çıkaran elimizde bir kapalı kutu var deyip pendikten ümraniye ye getirtip teşhir ürünü satmaya çalışan media mark personelin boğazını sıktıran aşk HTC 10 dur harbi neden yok piyasada halen bulabilmiş değilim.

mzafa

Asistan
doğubank tan girip pendik ten çıkaran elimizde bir kapalı kutu var deyip pendikten ümraniye ye getirtip teşhir ürünü satmaya çalışan media mark personelin boğazını sıktıran aşk HTC 10 dur harbi neden yok piyasada halen bulabilmiş değilim.
Ben 7 ay önce vatanda 2500'e görüp mediamarktan en ucuz fiyat garantisi yok mu sizde diye o fiyata almıştım :D

şu anda mediamarkta yok sanırım, hepsiburadadan alabilirsin.

ben en son medi mark mıdır nedir personelin boğazına yapıştım ayırdılar bana htc 10 alacağına s8 plus mu öyle bişey dedi 4500 civarı fiyatı var sana mı kalmış ne alacağım sen istenen ürünü vermekle görevlisin gırtlağına yapışınca anladı ne demek istediğimi de ben hepsi burada da sepete ekledim dün ama oraya tedarik eden electro manya da 100 tl daha uygun pazartesi gidip alacağım internetten alış veriş yapamıyorum illa elden alacağım arayacağım imei numarasanını htc ye sorup teyit edeceğim içim rahat etmiyor ama en son çare olmadı yine internetten alacağım mecbur.
Ekran HTC.PNG

phone 7 yi bedava veriyorlar arkadaşlarım sen kullan bizdensin diyorlar ancak ben istemiyorum şahsi görüşüm kimsenin cihazını kötüleyemem benim htc için vereceğim tek örnek araba da volvo ne ise telefonda htc odur ama benim için tartışma kalp kırma küfür hakaret etme benim kitabımda yazmaz ama kendi kullandığım cihaz dünyada ki en iyi cihazdır benim için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter