iPhone 7, Samsung Note 7,LG V20, HTC 10, Sony Xperia XZ Sizce Hangisi? (ANKET)

2016 Senesinin En İyi Telefonu Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    380
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

incedere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç biri favorim mi mix kullandım cihaz mi5

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 7 tasarımı s7 edge olsa ben hiç düşünmem s7 alırım benim için 1. Öncelik tasarım 2. İşlemci gücü
Sen bi ara S7 edgeyi eline al iyi incele
S7 EDGE note 7 kadar ona yakın tasarımı var
Sana göre şimdi 7 plus tasarımı s7 edgeden daha mı iyi

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Sen bi ara S7 edgeyi eline al iyi incele
S7 EDGE note 7 kadar ona yakın tasarımı var
Sana göre şimdi 7 plus tasarımı s7 edgeden daha mı iyi
Kesinlikle note 7 s7 benzeyebilir ama aynı değil
S7 edge tasarımı benim için kötü i7 plus siyah rengi daha iyi duruyor

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Note 7 nin siyahina çok benziyor s7 edge siyahi
Tasarıma önem veren birinin s7 edgeyi 7 plus tan daha iyi bulması ilginç
İnginç olan bişey YÖK insanları düşündükleri farklıdır note 7 çok sevdim iade ettikten sonra s7 edge alabilirdim i7plus hoşuma gitti için aldım hoşuma gitmese s7 alırdım

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Android tercih edecek olsam net sony derdim
iphonenun olayı stabil ve süpriz yaratmaması
android ile bunu yakalamak baya zor

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Telefon sektörüne bakış açışı benim için İphone ve diğerleri olarak geçer.

Birçok farklı akıllı telefon kullandım.(Apple, Samsung, LG, Sony )

Yeni telefon almak isteyip bütçe bakımından pek sıkıntısı olmayan düşünmeden iPhone alsın. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Htc 10 diyorum. Tasarım, ön kamera, ses kalitesi, stabilite, uzun kullanım..

Hangi stabil'den bahsediyoruz. Unutmamak lazım İphone ölmedi. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefon sektörüne bakış açışı benim için İphone ve diğerleri olarak geçer.

Birçok farklı akıllı telefon kullandım.(Apple, Samsung, LG, Sony )

Yeni telefon almak isteyip bütçe bakımından pek sıkıntısı olmayan düşünmeden iPhone alsın. :)
--- Gönderi Güncellendi ---

Hangi stabil'den bahsediyoruz. Unutmamak lazım İphone ölmedi. :)
Stabilite nedir? Stabilite stabil bunun türkçe karşılığı kararlılık tir basarsın olur yap dersin yapar sorma burda sorun çıkarmaz gelen giden güncelleme ile pil performansı düşmez vb vb
Sizi akıllı telefonlar bölümündeki iPhone bölümüne ve oradaki kullanıcı kulüplerini incelemeye davet ediyorum
Evet iPhone ölmedi ama hasta bir adam gibi yatakta yatıyor.

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Htc 10 diyorum. Tasarım, ön kamera, ses kalitesi, stabilite, uzun kullanım..

Hangi s
Stabilite nedir? Stabilite stabil bunun türkçe karşılığı kararlılık tir basarsın olur yap dersin yapar sorma burda sorun çıkarmaz gelen giden güncelleme ile pil performansı düşmez vb vb
Sizi akıllı telefonlar bölümündeki iPhone bölümüne ve oradaki kullanıcı kulüplerini incelemeye davet ediyorum
Evet iPhone ölmedi ama hasta bir adam gibi yatakta yatıyor.

HTC kullanmadım çevremde pek kullanıcı olmadığı içim geniş bilgi sahibi olmasam da mağazalarda ve int. Üzerinde bilgi edinmeye çalıştım.

Ben depolaması dolmal üzere olan (şuanki İphone6s kullandığım cihazım) arka planında onlarca uygulama açık olduğu halde stabil olabilen Android'cik tanımam piyasa da.
Android kelimesi bana bir sinir hastalığı gibi geliyor. İphone ile tedavi şart..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hangi s

HTC kullanmadım çevremde pek kullanıcı olmadığı içim geniş bilgi sahibi olmasam da mağazalarda ve int. Üzerinde bilgi edinmeye çalıştım.

Ben depolaması dolmal üzere olan (şuanki İphone6s kullandığım cihazım) arka planında onlarca uygulama açık olduğu halde stabil olabilen Android'cik tanımam piyasa da.
Android kelimesi bana bir sinir hastalığı gibi geliyor. İphone ile tedavi şart..
EGO tavan bir İos kullanıcısı
Emin olun İos un şuan ne oluşunu androidi şuan ne olduğunu biliyorum. Bir ara note 5 ile iPhone 7 yi yanyana koydum note 5 bir çok özelliği ile tokatlıyor ben s7 kullanıyorum orası ayrı mesele İos muş oymuş buymuş boş işler bunlar.
İos oldu ölecek merak etmeyin böyle giderse ölümü yakındır. İos 5-6-7-8 de çıkan hataların toplamından çok İos 9ve 10 da çıktı
Umarim anlatabiliyorumdur
Bana masal anlatmayın
Neyin ne olduğunu emin olun sizden daha iyi biliyorum

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
EGO tavan bir İos kullanıcısı
Emin olun İos un şuan ne oluşunu androidi şuan ne olduğunu biliyorum. Bir ara note 5 ile iPhone 7 yi yanyana koydum note 5 bir çok özelliği ile tokatlıyor ben s7 kullanıyorum orası ayrı mesele İos muş oymuş buymuş boş işler bunlar.
İos oldu ölecek merak etmeyin böyle giderse ölümü yakındır. İos 5-6-7-8 de çıkan hataların toplamından çok İos 9ve 10 da çıktı
Umarim anlatabiliyorumdur
Bana masal anlatmayın
Neyin ne olduğunu emin olun sizden daha iyi biliyorum
Kamera ekran ve androidin işlevselliği,s pen dışında pekte üstün değil.S7 desen neyse.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
iPhone 7 ile LG V10 umu yan yana koydum telefonuma bağlılığım arttı vallahi . Arka kamera aynı (o ortam için konuşuyorum) , ön kameradada bildiğiniz üzere V10 dar ve geniş açı var . Dar açım bile bir tık geniş çekiyor , geniş açıya geçince bu nasıl telefon dedim yerine koydum iPhone' u .

Ki diğer firmalarda geniş yapıyor mesela Note 5 teki gördüğüm üzere 100 derece . V10 da 80 ve 120 var . iPhone daki 75 gibi .

kükreyenkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Apple Cep telefonu modelleri kesinlikle her zaman 1 adeım önde. sonra samsung gelir her ne kadar en son fiyasko yaşamış olsalarda.

upload_2017-1-2_11-48-27.png

Mberkayz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android telefonlar her zaman problemli androidde özgürsünüz muhabbeti biraz yalan, nerede özgürsünüz ? 4000 lira telefona verip 2 lira uygulamaya vermemekte özgürsünüz ? He uygulamakar 30 40 hatta 100 lira diyecekseniz o uygulamalar androidde yok bile, günlük kullanıma gelirsek sosyal medya uygulamaları her zaman ama her zaman iosde daha gelişmiş ve daha kullanışlı, root işine gelirsek ioste olan cydia bile bu saçma işletim sisteminin xposedinden bin kat daha iyi ve daha yaratıcı daha kullanışlı modülleri var
Hız konusuna girmiyorum bile 6s bile tüm telefonlardan daha hızlı ve stabil pil ömrü çok iyi istiyorsanız plus modelleri tercih etmelisiniz ama hızlı sarj olmaması sıkıntı iphonelarda.

BlackBad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir iPhone kullanıcısı olarak iPhone 7 diyorum.

Serkan12233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sony xz alırdım apple 'ın güncelleme sorunu oldukça fazla samsung desen 2 senelik ömrü var Sony iyidir

GobunstheGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence XZ, donanım açısından falan değil belki ama x compact ve xz'nin tasarımı bana mükemmel geliyor.Tuğla seviyorum herhalde...

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İphone 7 cihazımı az önce yaklaşık 1 saat önce sattım. Öncesinde kullandığım telefonlar İp 5s > Xperia Z3 Compact > 5s Xperia Z3 Compact > Xperia Z3 > Note 5 > İp6s > İp7 kullandım. Babam da hala İp5s var.

Gelelim mevzuya. Şuan güncel 10.02 vardı galiba yazılım. B*k gibi. Kamera da sıkıntılar oluyor. Olmuyor diyen kişi kendisini kandırır ya da başına henüz gelmemiştir. Kamera ekranını bir açıyorsunuz her yer bembeyaz. Işık patlaması gibi, bekle bekle bekle 5-10 saniye sonra düzeliyor ya da hiç düzelmiyor uygulamayı arka plandan kapatıp tekrar açıyordum.

Kamera'da iso ayarları deliriyor. Açıyorum görüntü güzel, birden kendi kafasına göre iso yükseltiyor ışık patlaması oluyor, bekliyorum kendisi yine düzeliyor. Saçma salak hareketler.

Birisi arıyor, arıyor ama kim arıyor göremiyorsunuz! Ekran açık, telefon çalıyor, zarıl zarıl titriyor ses var kimin aradığı yok. İstediğiniz tuşa basın, istediğinizi yapın göremiyorsunuz. O an bug'ta kalıyor herhalde ben çözemedim bu durumu. Sonra kendisi aramaktan vaz geçince, ben girip bakıyorum kimin aradığına da o şekilde kendisine geri dönüş sağlıyorum.

Pil Allah için 6s'e göre iyi. Hee şuda var G*t korkusuna şarjım biter, motosiklet kullanıyorum başıma bir iş gelir kimseye haber veremem telefon kapanmış olur vb sebeplerden dolayı telefonun şarjı genelde %80-90 bile olsa şarja takıyordum. Çünkü nereye gideceğim belli olmadığı gibi, telefonun şarjı ne zaman biteceği de belli olmuyordu.

Gece çekimleri iyi demeyin bana. Allah aşkına maval okumayın. Hele ki geceleri ön kamera, Aman aman benden uzak Apple severlere yakın olsun. Kusura bakmayın ama ciddi ciddi kendinizi kandırıyorsunuz. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Kendinizi kandırmayın, çok daha iyi kamera örnekleri var piyasa da ama bu kesinlikle apple değil.

Apple babamın markası, düşman firma vb aklınıza gelecek başka bir şey değil. Ben bu telefonu kullandım, kullandım ama şikayetlerim olarak kullandım, memnun olmayarak kullandım ve sattım.

Önceleri kullanmış olduğum Sony Xperia serisi telefonlardan çok çok memnun kaldığım için muhtemelen Sony Xperia XZ alacağım. Daha iyi bir güncelleme desteği sunan android tarafında başka firma yok. Hepsi saldı ortaya Android 7.0'ı millet perişan. Ama sony göndermedi mesela. Yazılımın sıkıntılı olduğunu ve bu sebeple kullanıcı memnuniyeti adına yazılım düzelene kadar göndermeyeceğini belirtti.

Ben böyle objektif ve dobra dobra yazdım. Az sonra gelir bazı arkadaşlar marka fanatizmi der, başka bir şey söyler. İlle diyecek bir şey bulurlar. Gözünüzü açın artık, açın! 4.000 liralık telefon, bana göre 4.000 lirayı iğne ucu kadar hak etmiyor.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben yeni sony xz premıum alcam sony karaliyanlar gdıp ıpone 7 plus alıyor traktör prasına ve sonuc sony xz premınum ekran kasa orani sony premınum %70 ıpone elma 7 plus % 68 ve siz hiç kimseden duydunuz mu ıponede cok cerceve var diye insanlar laf olsun diye konusur sony ezer gcer sony dünyada ilk 4K telefon ıpone 1080 piksel sony 801 ppı elma 7 plus 401 utanc verici akü sony 3230 elma 2900 kamera 13 on arka 19 elma 7 ve 12 sayayım mi
Screenshot_20170306-203828.png
IMG-b2ac8593f66492d11560860b7a1b30bf-V.png
Screenshot_20170306-202735.png
Screenshot_20170306-202730.png

Son düzenleme:

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ben yeni sony xz premıum alcam sony karaliyanlar gdıp ıpone 7 plus alıyor traktör prasına ve sonuc sony xz premınum ekran kasa orani sony premınum %70 ıpone elma 7 plus % 68 ve siz hiç kimseden duydunuz mu ıponede cok cerceve var diye insanlar laf olsun diye konusur sony ezer gcer sony dünyada ilk 4K telefon ıpone 1080 piksel sony 801 ppı elma 7 plus 401 utanc verici akü sony 3230 elma 2900 kamera 13 on arka 19 elma 7 ve 12 sayayım mi Ekli dosyayı görüntüle 19002 Ekli dosyayı görüntüle 19003 Ekli dosyayı görüntüle 19004 Ekli dosyayı görüntüle 19005
XZ Premium ile cikinca Iphone 8'i kiyaslayin. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...