iPhone 7 Plus veya iPhone 8 Arasında Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

ademlayiç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar 2019yılının sonu artık ve benim bütçem ikisine yetiyor. şuan 6s kullanıyorum memnun muyum evet hala taş gibi kasma vs yok 2 senedir bende . ama yakın bi süre sonra güncelleme almayacağı için elimden çıkarmakta istiyorum. 7 plus hoşuma gitti ama 8 ile fiyat farkı şu an baya yakın. 7 boyut olarak güzel. 8 ise özellik hemde beni götürecek yıl olarak daha iyi gibi. sizce 7 plus kaç yıl götürür. güncelleme almazsa 2/3 yıl sonra kasma vb. gibi şeyler olur mu??

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
olabilir kasma o süre sonunda 8 öneririm ya da benzer fiyatta daha iyi android seçenekler var

ademlayiç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hem özellik olarak hem fiyat olarak çok bir fark yok ikisi arasında ama plusun büyük oluşu cezbediyor artı bataryası. ama işte verdiğin paranında hakkını vermesi lazım 2 sene sonra güncelleme almazsa kasarsa vs gibi düşüncelerim var

Reaksiyon puanı
8,008
iPhone alıyorsan 8 ve üstündeki modellerde bulunan True Tone ekran çok güzel bir özellik. Geceleri gözlerini hiç yormuyor neredeyse. True Tone olan bir ekrandan düşük model iPhone geçince beyaz renk falan göze çok batıyor. O yüzden sırf ekranı için bile 8 öneririm.

ademlayiç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teşekkürler arkadaşlar büyük ihtimal 8 alacacağım boyutu için 7p almaya değmez sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı zaman da 8 64 gb bu da artılarından biri

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hocam parana yazık günah bence. Git o paralara Oneplus 7T flan al yurtdışı cihazı.
6s bana şuan yetiyor diyorsun ama şarjın kaç saat gidiyor? veya kaç saatte doluyor ekran kasa oranından gerçekten memnunmusun 32 GB hafızan dolmuyor mu. Çketiğin fotolar seni memnun ediyor mu.
6S yettiğine göre ekstrem bir telefon kullanıcı değilsin geçsene android tarafınada sıfır yeni nesil 2019 model bir telefon alasın.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
arkadaşlar 2019yılının sonu artık ve benim bütçem ikisine yetiyor. şuan 6s kullanıyorum memnun muyum evet hala taş gibi kasma vs yok 2 senedir bende . ama yakın bi süre sonra güncelleme almayacağı için elimden çıkarmakta istiyorum. 7 plus hoşuma gitti ama 8 ile fiyat farkı şu an baya yakın. 7 boyut olarak güzel. 8 ise özellik hemde beni götürecek yıl olarak daha iyi gibi. sizce 7 plus kaç yıl götürür. güncelleme almazsa 2/3 yıl sonra kasma vb. gibi şeyler olur mu??
Aynen öyle dediğiniz gibi 2019 yılının sonu artık ve iPhone 8 çıkalı iki yılı geçmiş bana soracak olursanız o fiyata amiral gemisi işlemcisine sahip güncel ve her alanda çok daha iyi cihazlar varken iPhone 8 almayın. Ha şimdi siz iPhone cihazlar stabil akıcı yağ gibi vs. şeyler diyeceksiniz ama gerçekten android kendini çok geliştirdi gayet hızlı ve stabil donma kasma eskiden olan durduruldu hatalarının artık hiç biri yok karar sizin

Hocam parana yazık günah bence. Git o paralara Oneplus 7T flan al yurtdışı cihazı.
6s bana şuan yetiyor diyorsun ama şarjın kaç saat gidiyor? veya kaç saatte doluyor ekran kasa oranından gerçekten memnunmusun 32 GB hafızan dolmuyor mu. Çketiğin fotolar seni memnun ediyor mu.
6S yettiğine göre ekstrem bir telefon kullanıcı değilsin geçsene android tarafınada sıfır yeni nesil 2019 model bir telefon alasın.
Katılıyorum fakat yurtdışı uğraşmak istemiyor olabilir benim önerim iPhone 8'den daha ucuza ve çok daha iyi olan Mi 9T Pro 128 olur.

ademlayiç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
düşünceleriniz için sağolun ama ben direkt andiroıdden soğudum zaten bu 6s ilk iosumdu yani inanın başka telefona ne para veresim var ne alasım

yani iostan başka

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
düşünceleriniz için sağolun ama ben direkt andiroıdden soğudum zaten bu 6s ilk iosumdu yani inanın başka telefona ne para veresim var ne alasım

yani iostan başka
Ee ne diyelim şimdiden hayırlı olsun o zaman ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Andorid tarafı 4 yıl önceki android gibi değil artık ama. Iphone 6s'ten sonra bence yerinde sayarken android tarafı uçup gidiyor her anlamda. Gerek tasarım gerek pil kapasitesi hızlı şarj ekran kasa oranı vb konularda.

Reaksiyon puanı
8,008
Aynen öyle dediğiniz gibi 2019 yılının sonu artık ve iPhone 8 çıkalı iki yılı geçmiş bana soracak olursanız o fiyata amiral gemisi işlemcisine sahip güncel ve her alanda çok daha iyi cihazlar varken iPhone 8 almayın. Ha şimdi siz iPhone cihazlar stabil akıcı yağ gibi vs. şeyler diyeceksiniz ama gerçekten android kendini çok geliştirdi gayet hızlı ve stabil donma kasma eskiden olan durduruldu hatalarının artık hiç biri yok karar sizin

Katılıyorum fakat yurtdışı uğraşmak istemiyor olabilir benim önerim iPhone 8'den daha ucuza ve çok daha iyi olan Mi 9T Pro 128 olur.
İyi hoş demişsiniz de iPhone 8'de Apple A11 işlemci var. Bu işlemci çok güçlü bir işlemci performans olarak hiç bir şekilde üzmez.

engintd1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
apple = ios gücü o yüzden apple başka kullan başka telefon kullanmaz kolay kolay uzun vade giderse biraz daha çık internetden xr al derim

RobertoSoldado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
7 Plus, 8’den pil, boyut ve ikinci kamerasının olması sayesinde avantajlı(ana kamerada 8 daha avantajlı) diğer her konuda iPhone 8, iPhone 7 Plus’dan daha iyi bir seçenek olur o yüzden ben olsam ve ikisi arasında kalsam 8 alırdım.