İphone 7 plus Vatan Bilgisayar 10 Ay Vade

Bu konuyu okuyanlar

Mert Kır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba konuyu İnternetten Alışverişe açtım ama çok gören olmadı. Vatan Bilgisayar 19 aralığa kadar 0 faiz 10 ay taksitle telefon kampanyası yapmış sizce bundan yararlanıp 4.000 tl ye iphone 7 plus alınır mı ? Yoksa yılbaşı sonrası mı beklenmeli ) İyi günler. :)

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Tüm cihazlar için mi geçerli bu yoksa belli modeller için mi ?

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Herkese merhaba konuyu İnternetten Alışverişe açtım ama çok gören olmadı. Vatan Bilgisayar 19 aralığa kadar 0 faiz 10 ay taksitle telefon kampanyası yapmış sizce bundan yararlanıp 4.000 tl ye iphone 7 plus alınır mı ? Yoksa yılbaşı sonrası mı beklenmeli ) İyi günler. :)

Merhaba,

Iphone 7 plus hepsiburada satis fiyati 3700 lira. Zaten suan taksitli cihaz almak icin ya operatorden alirsiniz ya boyle magazadan alisveris kredisi ile ya kredi karti ile taksitli nakit avans. Suan sizinki hem taksitli hemde sifir faiz imkani ile en isabetli karar.

Bu kampanyadan yararlanmaniz guzel bir karar olur.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
kampanya güzel bir yakınım aldı sorun filan olmadı ama iphone 7 plus alınır mı?4000 tl den daha düşük bir fiyata s8 ve s8+ alabilirsiniz.Böyle teknoloji mağazaları normalden biraz daha pahalıya satıyorlar hepsiburada nında böyle bir kampanyası var diye biliyorum ordan 300 tl daha ucuza da taksitli alabilirsiniz.