İphone 7 Plus Stokta

Bu konuyu okuyanlar

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Beyler ekimimi beklicez yani simdi
Ya arkadaşlar bende 4 gözle bekliyorum telefonu alıcamda. Fakat yaptıkları iş değil. En azından geliş tarihi vermeleri gerekirdi. Bazen bu kadar peşine düşüp hergün Google'a Iphone 7 yazmaktan bıkan bir tek ben miyim?

vasilty

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Ya arkadaşlar bende 4 gözle bekliyorum telefonu alıcamda. Fakat yaptıkları iş değil. En azından geliş tarihi vermeleri gerekirdi. Bazen bu kadar peşine düşüp hergün Google'a Iphone 7 yazmaktan bıkan bir tek ben miyim?
Youtubedeki videolari felan full bende bekliyorum ama fransadanda getirtme ihtimalim var nu hafta yurtdisindan getirince sorun olmazsa forumdaki ilk telefon bende olucak gibi :D

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
IMG_0366.JPG

Güzel caps yaptım ama haksız mıyım :D

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Valla gına geldi gidip 6S PLUS veya S7 edge alıcam sabrım kalmadı artık şubattan beri bekliyom + şu tısslama sorunu kafama takıldı 2. partiyi bekliyemem napacağımı bilemiyorum :p:p
hocam vallahi bana da gına geldi, samsunga asla bulaşmam.
6S Plus alırım, fakat bu tıslama sorunu türkiyede olanlarda olacağını sanmıyorum çünkü bize ikinci veya ücüncü parti üretim gelebiliri

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
hocam vallahi bana da gına geldi, samsunga asla bulaşmam.
6S Plus alırım, fakat bu tıslama sorunu türkiyede olanlarda olacağını sanmıyorum çünkü bize ikinci veya ücüncü parti üretim gelebiliri

6S plus 64 GB 3300 e düşmüş vatanda kafamı karıştırdı

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
İphone 7 PLUS Stokta konusu İphone SE konusunun görüntülemesine gelmiş nerdeyse ;) :D:D @Apocalypse_

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
İphone 7 PLUS Stokta konusu İphone SE konusunun görüntülemesine gelmiş nerdeyse ;) :D:D @Apocalypse_
o kadar çok bekleyen var ki demekki baksana :D zaten benim günüm sürekli sdn de geçiyor ve sadece ıphone bölümünde ama çoğu zaman bakıyorum aktiflik yok DH de 5 dk da 10 mesaj atıyorlar keşke buradada böyle olsa diyorum :D

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Daha bugun oldu bu olay bende celallendim büyük ekranda seviyorum 7 plusa bütçem yetmiyor kararsız kaldım
eğer zorlayamıyorsan hocam 6S Plus al hakikaten 6S Plus seni hiç üzmeyecek cihaz performans bakımından en son çıkan Note 7'yi bırak 7 Plus'a kafa tutuyor.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
eğer zorlayamıyorsan hocam 6S Plus al hakikaten 6S Plus seni hiç üzmeyecek cihaz performans bakımından en son çıkan Note 7'yi bırak 7 Plus'a kafa tutuyor.

Hocam siz alcak olsanız İp 7 mı alırsınız 6S Plus mı 7 nin tek farkı hoporlörü , yeni home butonu (sırf bunun için alınır aslında ) ve daha fazla güncelleme 6S plusın cazip klan yanı batarya + ekranı ve 64 gb alabiliyor olmam note 7 düşünmüyorum zaten

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Hocam siz alcak olsanız İp 7 mı alırsınız 6S Plus mı 7 nin tek farkı hoporlörü , yeni home butonu (sırf bunun için alınır aslında ) ve daha fazla güncelleme 6S plusın cazip klan yanı batarya + ekranı ve 64 gb alabiliyor olmam note 7 düşünmüyorum zaten
Hocam ALLAH'a şükür imkan el verdiği için ben Iphone 7 Plus 128 GB Gold alacağım, hatta türkcell bayisinden ayırtırma yaptırdım geldiğinde ayıracaklar bana.
o konuda haklısınız eğer ki ekran boyutunun büyük olmasını istiyorsanız 6s plus ama 7 daha çok üstün basıyor

vasilty

Asistan
Reaksiyon puanı
85
7 plus ve note 7 arasinda hiz testi yapiyolar bir takim uygulamari acip calistirma kapatma 7 plus 1.15 de bitirirken note 7 3.30 da bitiriyo samsung nolursa olsun iosun isletimine yetisemez suanlik samsungmu iphonemi diye dusunmeye gerek yok o yuzden

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Yok abi şunu anlamıyorum LG kullanıcıları HTC kullanıcılarında pek görmedim ama, Samsung kullanıcıları Apple kullanıcılarına fazlasıyla sataşmaya çalışıyor. Sürekli bir çatışma kıvılcım yaratma çabalarına giriyor, hayır abi yani herkes istediğini alır kullanır sizi ne ilgilendirir bu konu. Adam demek ki telefonu arıza yaptığında acaba servis para ister mi acaba garanti dışı kalırmı diye endişelenmiyor iki kişinin işlemcisi arızalı ise birisinden ücret alıp birisine ücretsiz yapma gibi bir sahtekarlığıda yok samsung gibi, birine ücretsiz dediyse başkasıda aynı sorun veya hemen hemen aynı sorunu yaşadıında ücretsiz yapıyor. ve güncelleme ne zaman gelecek diye düşüncesi yok, telefonun ömrü doldugunda root rom at yap derdi yok. bir uygulama indiriyorsun oyun filan kameraya izin ver diyor kamera ne alaka yani güvenlik sıfır ben niye şimdi buna para vereyim

alynaykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türkiye de bizim hatlarımızı takıp çalıştırdınız mı arkadaşım Amerikadan getiricek haftaya ama çalışıp çalışmaması konusunda kararsızım. Sizce ne yapmalıyım?? 7 mi alıyım yoksa risk mi bu

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Türkiye de bizim hatlarımızı takıp çalıştırdınız mı arkadaşım Amerikadan getiricek haftaya ama çalışıp çalışmaması konusunda kararsızım. Sizce ne yapmalıyım?? 7 mi alıyım yoksa risk mi bu
pasaporta kayıt ettirmeniz gerek

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Peki Apple Watch Series 2 alıp deneyimleyen şanslı biri var mı? Merak ediyorum.