iPhone 7 Plus mu S8 mi?

Hangisi

• İphone 7 plus

Kullanılan: 11 45.8%
  • Galaxy s8

Kullanılan: 13 54.2%

• Kullanılan toplam oy
    24

Bu konuyu okuyanlar

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
‘Yoksa bizimmi’ seklinde yorum gelmis yukarda :)))oyy.evet ‘sizin sirket’ hisselerin ne kadar yukseldi?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
‘Yoksa bizimmi’ seklinde yorum gelmis yukarda :)))oyy.evet ‘sizin sirket’ hisselerin ne kadar yukseldi?
Yorumun geri kalan kısmı yukarda yaziyo bakma zahmetinde bulunsaydın görürdün bu kadar acizsin işte o kadar şey söyledim s8 en iyi telefon seçildi şöyle böyle dedim sen nereye takılmışsın takıldığın yerde bişey olsa yorum eksik kalmış geri kalan kısmı yukarda yaziyo zaten

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
İki telefonu da inceledim, iPhone 7 Plus almanı öneririm.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
3 yıldır iPhone 6 kullanıyorsan iOS ile devam etmeni öneririm. Ama yurtdışından getirilmiş 8 plus almanı öneririm. Sahibindende 3800-3900 civarına bulabilirsin.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
3 yıldır iPhone 6 kullanıyorsan iOS ile devam etmeni öneririm. Ama yurtdışından getirilmiş 8 plus almanı öneririm. Sahibindende 3800-3900 civarına bulabilirsin.
8 Plus mı?:D Yani sen şimdi ciddi ciddi İphone 8 Plus öneriyorsun?:D
S8 plus ı İphone 7 Plus la karşılaştıracağınıza, önce 8 plus la karşılaştırın

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
8 Plus mı?:D Yani sen şimdi ciddi ciddi İphone 8 Plus öneriyorsun?:D
S8 plus ı İphone 7 Plus la karşılaştıracağınıza, önce 8 plus la karşılaştırın

Evet ciddi ciddi öneriyorum. Ne var ki? Bu arada video bulunamadı diyor. Speed test attın sanırım. 3 yıldır iOS kullanıyor sonuçta. iOS ile devam etmesini önerdim. Android tarafında Note 8 derim.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Meydanı boş buldunuz sallayın bakalım :D
--- Gönderi Güncellendi ---
He bu arada s8 en iyi telefon seçildi geçen senede s7 edge seçilmişti 7 plustan ne haber dünyanın en kalas telefonumu seçildi yoksa bizimmi haberimiz yok:D:D

sallayın bakalım? S8 kullanıyorum daha kaç kere söylemem gerek neden sallayayim. beni zor duruma dusuren bir problem degil ama gercekten bulaniklasma sorunu var cihazi sallayinca duzeliyor. yoksa aldigima pisman miyim hayir. lutfen yorum yaparken biraz akillica yorum yapin

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
sallayın bakalım? S8 kullanıyorum daha kaç kere söylemem gerek neden sallayayim. beni zor duruma dusuren bir problem degil ama gercekten bulaniklasma sorunu var cihazi sallayinca duzeliyor. yoksa aldigima pisman miyim hayir. lutfen yorum yaparken biraz akillica yorum yapin
Teknoloji şans işi iphone larda hiçmi sıkıntı çıkmıyo zannediyosun

Teknoloji severiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İki cihaz da çok güçlü. Birine iyi derken diğerine kötü demek yanlış olur. Artıları eksileri var elbet. Öncelikle 7 plusun rakibi s8 plus bence s8 değil. Fiyat ve boyut olarak ta dengi o. 7 plusun çift kamera artısı var. Ekran kasa oranı kötü kaç yıllık tasarım devam ediyor olması eksi ama metal kasası ön arka cam s8 den daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Ele alınca daha sağlam bir hissiyat veriyor. S8 ise ekran kasa oranı ve edge ekranı ile ön plana çıkıyor. 7 plusun uzun şarj süresi hızlı şarj olmaması dezavantaj. İki cihaz da android ve ios tarafında çok güçlü ve güzel deneyim sunacak cihazlar. İşlemci güçleri oyun performansları kamera performansları arasında uçurumlar yok. Burada bence seçim kriteri android mi ios mu istiyosun ve hangisini eline alınca daha çok etkileniyorsun?

Umiit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3 yıldır iphone 6 kullanıyorum fakat artık değiştirmek istiyorum
Sizce iphone 7 plus mu almalıyım Yoksa
Galaxy S8 mi

İlk çıktığında 4 ümü bırakıp 6+ almıştım ve hala daha kullanmaktayım ki şuan 6+ ile yazıyorum. Ben de senin gibi artık çok sıkıldım. Beni idare ediyor mu? Evet telefonum taş gibi hala isteklerime cevap veriyor ancak, sıkıldım. O yüzden tüm teknik özellikleri bir kenara bırakıp geçenlerde arçelikte işim vardı ve s7 edge i inceleme fırsatı buldum, telefon ile alakalı hiçbir teknik özelliğe bakmadım Elime aldım menüde dolaştım, kamerasına girdim ve videolar çektim, asphalt vardı oynadım, kapattım açtım, özel diye bişey varmış fotoğrafları gizledim, kulağıma koydum konuşuyormuş gibi yaptım ve direkt şimdilik apple dan vazgeçtim ve kendime inşaAllah s8+ alacağım ancak, bu kesin ben androidçiyim diyerek fanlaşmıyorum belki ilerde İPhone 10 alacağım. Telefonları severm işim gereği telefonlarla haşırneşirim ve siyasette her partiye şans verilmesinden yana olduğum gibi telefonda da her telefona şans verilip fancı olunmamasından yanayım. İphone dan ne kadar sıkıldım anlatamam hatta o dereceki telefonun içeriğini büyültme seçeneğinden arayüzü büyük kullanıyorum o bile telefonu yeniledim hissi bir değişiklik hissi verdi bana mutlu oldum. Gerek yok 7+ ye sıkılmışsan çare samsung.

nevergiveup87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Uzun süre iPhone kullandım. Senin gibi sıkıldım. Sıfır aldığım iPhone 7 mi satıp gittim galaxy s8 aldım. 4 ay dayanabildim. Su an iPhone 7 plusum ile oldukça mutluyum. Tavsiyem kesinlikle 7 plus olur. Tercih senin.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
3 yıldır iphone 6 kullanıyorum fakat artık değiştirmek istiyorum
Sizce iphone 7 plus mu almalıyım Yoksa
Galaxy S8 mi
I7 plus dan note 8 geçtim geçme sebebide babam note8 aldi kendine dedim sen bunu al note 8 bana ver dedim değiştik i7 plus dan memnundum note 8 den memnunum 2 cihazda çok performanslı s8 note 8 donanımı aynı samsung burda tercih senin samsung akşamda seni yarıyılda bırakmaz kamerasını çok seversin ekranına bakmaya doyamazsın ama bataryası iyi değil karar tamamen senin iki cihazı eline al ve tercihini yap s8 de i7 plusda çok performanslı hangisini alırsan al uzulmiceksin

TsknYldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir örnek vereyim Mayıs ayında sıfır iphone 7 plus 256 gb a1661 Qualcomm (Amerika cihazı) modemli 256 GB aldım ve 6 ay kullandım. Türkiye garantili cihazlarda saçma sapan sıkıntılar yaşayan arkadaşlarım oldu. Çeşitli takılma donma bağlanma problemleri yaşarken en ufak bir problem yaşamadım. Şans işi değil bu. Biraz bilinçli hareket ederseniz aldığınız cihazlarda problem yaşamadan kullanırsınız. Bu Samsung için de Apple içinde aynıdır. Deneyim ile sabittir. Avrupa cihazları kullanıcı deneyimleri ve şebekeleri göz önüne alınarak farklı bir donanımla üretiliyor. Şirketlerin gizli satış politikalarından biride budur. Bilenler bilir. Amerika cihazları garanti dışı diye pek tercih edilmiyor ama dikkat ettiyseniz inceleme siteleri genelde Amerika dan alınan cihazlar ile bu incelemeleri yaparlar ve kullanmaya devam ederler. Cihaz Öncelikle sakin kullanımda şarjı ki benim için birinci öncelik buydu çok rahat 2 gün gördüğüm günler oldu. Ağır grafikli oyunlar ile haşır neşir olduğumda ise 1 günü çok rahat çıkarttı. Gece çekimlerinde ön kamera çekimleri tatmin edici değil di ama Arka kamera oh be dedirtiyordu. Kasası kolay kolay çizilmiyor ki kılıf bile takmadım. Sattığım güne kadar da özensiz kullanmama rağmen Arka logo arkasında kılcal belli bile olmayan bir çizik olmuştu. İşten çıkmam ve maddi olarak sıkıştığım için satmam gerekti. Satarken ilan verdiğim yerlerde takas olarak Onlarca S8 takas talebi geldi ki bir sürü extra da cabasıydı. S8 ile ilgili Bir sürü forumda araştırma yaptım ve kamera odaklanmadan tutta şebeke problemine kadar hatta 10 cm den düşüpte ön arka camı darmadağın olana kadar bir sürü şikayet ve sorun okudum. Hatta bazılarında amoled retina ekran yanması bile başlamış. Bunlar Türkiye' de büyük teknoloji marketlerinden alınan cihazlar. Garantili ve kaskolu vs. Dört bin küsür lira ile satılan bir cihazın bu kadar saçma sorunlarının olması gerçekten garip.
Telefoncu arkadaşlarıma danıştım bir çoğu takas yapacaksan üste para alarak takas yap diye tavsiyede bulundu. Alış fiyatları 2000 TL ye kadar düşmüş. Sıfırı şu anda 3550-3999 arasında. Kıyasladığınız S8 veya S8+ ile neye göre kıyasladığınızı tekrardan gözden geçirin derim. İkinci elde bu kadar değer kaybeden bir telefon modeli S8; ki daha çıkalı ne kadar oldu. Ben 7Plusı Aldığım fiyattan 200 TL eksiğine sattım Şu anda iphone 6 kullanıyorum.
Fanboy değilim. S8 tasarımı benimde çok hoşuma gidiyor. Kayınçomda Yurtdışından getirttiği S8' i kullanıyor. Daha önceden İphone 5S kullanıyordu. 4 Sene sonra S8 e geçiş yaptı. Cihazından da oldukça memnun. Onun cihazını inceledim oldukça hoşuma gitti. Onun cihazını inceledikten sonra almayı ciddi ciddi düşünüyorum; amaaaa....
Şikayet sitelerinde ve forumlar da okuduğum problemler bu problemleri yaşayan insanların problemlerinin firma tarafından çözülmemesi, Cihazın aşırı narin olması düşünceden öteye gitmemi de engelliyor. Ha alırmıyım. Alırım... Yurtdışı tercihen Amerika modeli olan bir S8 Bulursam alırım.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
note 8 önerebilirim
bütçe ne kadar
onagöre öneride bulunalım