iPhone 7 Plus mikrofon sorunu

Bu sorunu yaşayan kimler var ?

• Mağdurum

Kullanılan: 1 100.0%
  • Şanslıyım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

Er.ed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 ay önce aldığım iPhone 7 Plus cihazım aldıktan 10 gün gibi kısa bir süre içerisinde mikrofondan sorun çıkarmaya başladı arama esnasında karşı taraf sesimin çok uzaktan ve boğuk geldiğini söyledi bir kaç kez servis ile görüşmem den sonra telefonu uzaktan kontrol ettikten sonra servise yönlendirdiler ve ilk servis hikayem yazılımın yeniden yüklenmesiyle birlikte geri geldi sorun çözülmedi aksine mikrofon tamamen gitti 2. Kez servise gönderdiğimde bin bir işkence ile 15 gün beklememin ardından servis teknisyeninin ayrıcalık vs tanıması ile yeni cihaz ile değişim yapıldı yani 1 ay dahi kullanmadan yeni cihaz değişimi yapıldı ve sonuç yine aynı yeni gelen cihazda gün geçtikçe mikrofonda sorun yaşatmaya başladı görüntülü konuşmada ses karşıya gitmiyor ara ara yine konuşmada sesim boğuk çıkıyor kendim de defalarca ayar değiştirerek durumun nedenini çözmeye çalıştım durum içler acısı 6 yıldır iPhone kullanan biri olarak ilk aldığım iPhone 4s dahi hala taş gibi çalışır durum da ama tonla para verdiğim iPhone 7 Plus ilk günden beri beni mutsuz etmeye devam ediyor . Aldığıma alacağıma bin pişman ??