iPhone 7 Plus mı? Samsung Galaxy S8 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxi s8 mi yoksa iPhone 7 Plus mu iPhone 6 kullanıyorum çok karasızım biraz yardımcı olursanız çok iyi olur (bide nedenini söylerseniz)

F224B68A-03CC-4D6B-91E0-BAA6E155E3D2.jpeg

617A16FC-46BA-462D-9EAE-F4E6D7500D9F.jpeg

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
S8 daha çok kibar duruyor her ikisi arasında s8 derim bunun dışında Öner’im tabi ki note 8 s8 plus s9 gerçi s9 uygun fiyatlı zor yeni olduğu için

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy S8 öneriyoruz. Her konuda başarılı.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Kesinlikle S8 tavsiye ederim. Alabiliyorsanız S8 Plus alın. Ebatı 7 Plus'tan büyük değildir.
Ekran kalitesi Samsung çok önde ,
Daha iyi kameralar,
Daha iyi bir tasarım,
Hızlı Şarj,
Kablosuz Şarj,
Daha sayayım mı? :tearsofjoy:

---- Mesajlar birleştirildi ----

En önemlisini unutmuşum .
3.5 mm Kulaklık jakı . Evet ya

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
0
S8 daha çok kibar duruyor her ikisi arasında s8 derim bunun dışında Öner’im tabi ki note 8 s8 plus
Ben iPhone 6 kullanıyorum çok çittiyi bir performans düşüşü var ve onu geçen seneki iPhone 7 Plus veya s8 izle değiştirmeyi planlıyorum

Kesinlikle S8 tavsiye ederim. Alabiliyorsanız S8 Plus alın. Ebatı 7 Plus'tan büyük değildir.
Ekran kalitesi Samsung çok önde ,
Daha iyi kameralar,
Daha iyi bir tasarım,
Hızlı Şarj,
Kablosuz Şarj,
Daha sayayım mı? :tearsofjoy:

En önemlisini unutmuşum .
3.5 mm Kulaklık jakı . Evet ya
S8+ boyut olarak bana büyük ve s8 şarjı beni br gün götürürmü sizce

Son düzenleme:

ezel56

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Yeni guncellemeyle batarya kullanimi degistirebiliyormussun denedin mi ben kullanmiyorum ama etrafimda ip6 kullanan cok kisi kimse sikayetci degil

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8+, 7 Plus ile aynı kasa boyutuna sahip alınabiliyor S8 Plus hatta ithalatci garantili Note 8 alınmalı.
Hatta yine ithalatçı garantili S9 var 3500e ki biraz beklenirse o fiyat düşer.

Reaksiyon puanı
0
Yeni guncellemeyle batarya kullanimi degistirebiliyormussun denedin mi ben kullanmiyorum ama etrafimda ip6 kullanan cok kisi kimse sikayetci degil
Benim şikayetim batarya tek değil batarya değiti 2 ay önce mesela bir oyun veya uygulama ya giriyorum takılıyor telefonla ben en az 5 saniye bakışıyoruz en kötüsü %10 larda ve %20 şerde kapanıyor

Reaksiyon puanı
0
S8+, 7 Plus ile aynı kasa boyutuna sahip alınabiliyor S8 Plus hatta ithalatci garantili Note 8 alınmalı.
Hatta yine ithalatçı garantili S9 var 3500e ki biraz beklenirse o fiyat düşer.
Hemen ay Başı kesin bir telefon alacam ben cıtayı yükselmek isteniyyorum s9 lar Note 8 ler ve 8 plas gibi keza benim icin geçen seneki amiral gemileri yeter yani ben öyle düşünüyorum

Ne kadardir kullaniyosun
3 üç senesi telefonda artık yeter diyor

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Hemen ay Başı kesin bir telefon alacam ben cıtayı yükselmek isteniyyorum s9 lar Note 8 ler ve 8 plas gibi keza benim icin geçen seneki amiral gemileri yeter yani ben öyle düşünüyorum

3 üç senesi telefonda artık yeter diyor
7 Plus yerine kesinlikle S8 Plus olmazsa S8 diyorum ben. Yine bence ithalatçı Note 8 en iyi seçim 3300 fiyatı var.

Reaksiyon puanı
0
7 Plus yerine kesinlikle S8 Plus olmazsa S8 diyorum ben. Yine bence ithalatçı Note 8 en iyi seçim 3300 fiyatı var.
Aslında mantıklı 500 lira üzerine koyup Note 8 alabilirim sizin dediğiniz note8 nerde satılıyor

Aranızda s8 kullanan vrmı şarjı nasıl gidiyor
Ve sizce s8 beni Biir gün götürür mü Ekli dosyayı görüntüle 37607

Aranızda s8 kullanan vrmı şarjı nasıl gidiyor
Ve sizce s8 beni Biir gün götürür mü Ekli dosyayı görüntüle 37607

Son düzenleme:

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Yeni gelecek 11.3 güncellemesini yaparsın, bataryan kötüyse 129 tl ye değiştirirsin. En kötü bide format atarsın telefona. Ondan sonra en az 2 yıl daha mis gibi gidecek bir telefonun var. 6 dan 7'ye geçmeye değecek çok fazla bir şey yok bence, biraz daha bekler ileride farklı bir iPhone'a geçersin.
Android'i düşünme bile bence, iOS'dan sonra zulüm geliyor.