iPhone 7 Plus mı iPhone 8 mi ?

iPhone 8 mi iPhone 7 Plus mı ?

• iPhone 8

• iPhone 7 Plus

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa ozx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar,

Amerikadan getittireceğim 700 $ param var sizce hangisi daha mantıklı. Telefonla sadece wpden kız arkadaşımla yazışıyorum başka çok bi aktivitem yok telefonda şarj açısından falan yorumlarınızı bekliyorum.

iPhone 7 Plus 32 Gb 670$

iPhone 8 64 Gb 700$

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Evet arkadaşlar,

Amerikadan getittireceğim 700 $ param var sizce hangisi daha mantıklı. Telefonla sadece wpden kız arkadaşımla yazışıyorum başka çok bi aktivitem yok telefonda şarj açısından falan yorumlarınızı bekliyorum.

iPhone 7 Plus 32 Gb 670$

iPhone 8 64 Gb 700$

Sadece wp içinse arkadaşa katılıyorum zaten sadece wp kullandığında bütün telefonların şarjı iyi gider. Yok illaki alacağım diyorsan ben 7 plus derim. büyük ekran çift kamera büyük batarya...

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Alabiliyosan 8 plus öneririm alamam diyosan 7 plus kesinlikle

Mustafa ozx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone 7plus alıcam böyle giderse

Doğukan OZAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende telimi değiştirdim çok kararsızdım ıphone 7 plus mı ıphone 8 mi ıphone 7 mi diye hepsini tek tek inceledim şöyle bir şey varki ıphone 7 plus gerçekten büyük ekran falan çok iyi oluyor ama elim benim biraz küçük olduğundan ve öğrenci olduğumdan biraz çekindim ıphone 7 plustan (eğer büyük ekran seviyorsan mutlaka ıphone 7 plus) ıphone 7 aldım 2 gün oldu ve şuanlık memnum bu sana kalmış bir şey eğer büyük ekran diyorsan 7 plus düşün derim ama kullanam diyorsan da 7 veya 8 e bakabilirsin fiyat sorun değilse 8 , veya 7 yi de alabilirsin