Iphone 7 plus mı ıphone 8 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Emir beşerik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar 6s kulanıyorum şuan. satıp üzerine para koyup ya 7 plusa geçiçem ya da 8 e .büyük ekran seviyorum o yüzden 7 plusa biraz daha yatkınım sizin görüşleriniz nelerdir ?Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
7 Plus al. 4K 60 FPS senin için önemli bir özellik değilse. Android tarafına da yönelirsen bence daha iyi seçenekler mevcut

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Zaten cevabi vermissin kendi kendine.7 plus isteklerine gore.yurtdisi kayitli,1 sene tr garantili 8pluslar dusuyor 7 plus parasina.bulma durumun varsa bak yoksa 7 plus.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İşte konu diye buna derler :D büyük ekran serviyorsun 7 plus hem kamera artısı geç batarya artısı var

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Artık şunu net söyleyebiliyorum iphone alıyorsanız kesinlikle plus modeli almalısınız

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İki model arasından 7 plus, 8 daha güncel bir cihaz ama büyük ekran kullanmak daha güzel

ismailhakkiperfect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düz Iphone 8'in pil performansının iphone 7 plus ile çok yakın olduğu söyleniyor. Siz bunu deneyimleyebildiniz mi? Bu bilgi doğru mudur? Iphone 7 plus ile Iphone 8 arasında kaldım. Sadece pil performansı noktasında kafamda soru işaretleri oluştu. Yardımcı olursanız sevinirim.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Düz Iphone 8'in pil performansının iphone 7 plus ile çok yakın olduğu söyleniyor. Siz bunu deneyimleyebildiniz mi? Bu bilgi doğru mudur? Iphone 7 plus ile Iphone 8 arasında kaldım. Sadece pil performansı noktasında kafamda soru işaretleri oluştu. Yardımcı olursanız sevinirim.

İmkanınız varsa iPhone 8 Plus alın bence büyük ekran deneyimi gayet iyi benim daha çok hoşuma gidiyor büyük ekran kullanmak

ismailhakkiperfect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İmkanınız varsa iPhone 8 Plus alın bence büyük ekran deneyimi gayet iyi benim daha çok hoşuma gidiyor büyük ekran kullanmak
Öncelikle yanıt için teşekkürler. Cihazı Operatörden alacağım Iphone 7 plus 4099TL Düz Iphone 8 ise 40149TL . Arada 50TL fark olduğu için, acaba Düz 8 daha iyi bir seçim olur mu diye düşündüm. Iphone 8 Plus için bütçe uymuyor şuanda. Ne dersiniz arkadaşlar? 8 i mi tercih etmeliyim?

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Öncelikle yanıt için teşekkürler. Cihazı Operatörden alacağım Iphone 7 plus 4099TL Düz Iphone 8 ise 40149TL . Arada 50TL fark olduğu için, acaba Düz 8 daha iyi bir seçim olur mu diye düşündüm. Iphone 8 Plus için bütçe uymuyor şuanda. Ne dersiniz arkadaşlar? 8 i mi tercih etmeliyim?

Anladım 50 tl farkla iphone 8 almak daha mantıklı öyleyse daha güncel bir cihaz en azından

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Peki pil performansı noktasında düşünceniz nedir? Düz Iphone 8 ile Iphone 7 Plus arasında pil performans farkı olur mu?

Biliyorsun iPhone 8 de batarya ufakta olsa düşürüldü ama iPhone 7 ile aynı kullanım oranı verdiği söyleniyor bir günü çıkarır bence, 7 plus ile kıyaslarsak belki biraz daha aşağısında kalabilir 8 ama iOS 11 ile iPhone 8 daha uyumlu çalışacaktır ve en azından seneyede çok rahat kullanırsın iOS 12 ile 7 plusun ne durumda olacağını bilemeyiz

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
7 plus . Pil performansı , büyük ekran , çift kamera .

ismailhakkiperfect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanıtlar için herkese çok teşekkürler Arkadaşlar. Ancak yotube da çok enteresan bir pil performans karşılaştırması testi izledim. Videoyu sizlerle paylaşıyorum. Bu testte Iphone 8, Iphone 7 Plus tan daha iyi bir pil performansı sergiliyor. Aynı kullanımda Iphone 7plus %4 e düşerken, Iphone 8 ise %15 lik bir kalan pil yüzdesi sunuyor. Bu karşılaştırma ile aklımdaki tüm sorular yanıtlanmış oldu. Eğer ekran boyutu sizin için plus sevisinde olmak zorunda değilse Pil performansı ve güncellik anlamında Iphone 8 öneriyorum. Bknz.İlgili Karşılaştırma videosu
iPhone 8 vs Galaxy S8 vs iPhone 7 vs Galaxy S7 vs Pixel

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Yanıtlar için herkese çok teşekkürler Arkadaşlar. Ancak yotube da çok enteresan bir pil performans karşılaştırması testi izledim. Videoyu sizlerle paylaşıyorum. Bu testte Iphone 8, Iphone 7 Plus tan daha iyi bir pil performansı sergiliyor. Aynı kullanımda Iphone 7plus %4 e düşerken, Iphone 8 ise %15 lik bir kalan pil yüzdesi sunuyor. Bu karşılaştırma ile aklımdaki tüm sorular yanıtlanmış oldu. Eğer ekran boyutu sizin için plus sevisinde olmak zorunda değilse Pil performansı ve güncellik anlamında Iphone 8 öneriyorum. Bknz.İlgili Karşılaştırma videosu

Bu nasıl test yapıyor anlamadım ben telefonlar masa üstünde duruyor ekranı açık mı bekletiyor çözemedim açıkçası en güzel test insanın kendisinin eline alıp kullanmasıdır

M

Murat Burç

SDN Okuru
Pil performansı arıyorsan ne diye 8'e bakınıyorsn? S8 Plus al geç :D
--- Gönderi Güncellendi ---
S8 Plus al geç :D Kamera ve ekran olarak da daha iyi bana göre

ismailhakkiperfect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pil performansı arıyorsan ne diye 8'e bakınıyorsn? S8 Plus al geç :D
--- Gönderi Güncellendi ---
S8 Plus al geç :D Kamera ve ekran olarak da daha iyi bana göre
Plus modellerde benim için taşıma zorluğu oluyor. Ayrıca 7plus gibi ya da daha iyi bir pile sahipse Ipnone 8 onu tercih edeceğim. Ve 8plus bütçeyi aşıyor şuanda

Ali4040

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese selam elimde suan 8 plus var ancak ekranı camı catladı görüntüde dokunmatikte hiç bı skıntı yok gayet güzel çalısıyor ekranın catlak oluşu benı rahatsız ettiğinden( suan yaptırmaya imkam olmadıgından ) bunu satıp 7 plus almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım böle devam mı edim yoksa 7 plus mı alıyım cok acil yardımcı olursanız sevinirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öncelikle herkese selam elimde suan 8 plus var ancak ekranı camı catladı görüntüde dokunmatikte hiç bı skıntı yok gayet güzel çalısıyor ekranın catlak oluşu benı rahatsız ettiğinden( suan yaptırmaya imkam olmadıgından ) bunu satıp 7 plus almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım böle devam mı edim yoksa 7 plus mı alıyım cok acil yardımcı olursanız sevinirim
İmkan olduğunda yaptırirsin geçme.