iPhone 7 Plus mı iPhone 8 mi bütçem 4.000 lira

Iphone 7 Plus mı Iphone 8 mi

• Iphone 7 Plus

• Iphone 8

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

MuhammedA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 7 plus ya da Iphone 8 mi almaliyim ya da başka bir telefon mu bütçem 4.000 lira fotoğraf çekmeyi sevdigim icin kameraya ozellikleri en baslica kriterim yardimci olursaniz sevinirim

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Iphone 7 plus ya da Iphone 8 mi almaliyim ya da başka bir telefon mu bütçem 4.000 lira fotoğraf çekmeyi sevdigim icin kameraya ozellikleri en baslica kriterim yardimci olursaniz sevinirim
4000 tl note 8 bulursun.ikisinide sollar.bu iki cihazdan iphone 7 plus derim.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
7 plus zaten performans olarak bir fark görmezsin kamera olarak pil süresi olarak ekran olarak 7 plus daha iyi

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
200 lira daha koy hepsiburadadan türkiye garantili note 8 al derim

lugia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdilik iPhone’dan uzak durmanı tavsiye ederim çünkü iOS 11 telefonları perişan etti. Yazık edersin parana.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Şimdilik iPhone’dan uzak durmanı tavsiye ederim çünkü iOS 11 telefonları perişan etti. Yazık edersin parana.
Perişan etti derken ? Evet 11.0 da ufak tefek hatalarla karşılaştık ama şuan ilk aldığım gibi iphone 7 kullanıyorum bu arada.perişan etti falan diyerek abartmayalım arkadaşlar o kadar da değil :) seneye tüm iphone modelleri çerçevesiz üretilecek ben seneyi bekleyecem iphone model yükseltmek için 8 plustan vazgeçtim.Bu ikisi arasında seçim yapmak çok basit 7 plus sonuna kadar

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
Tartışmasız Note 8 al rahat et.

MuhammedA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200 lira daha koy hepsiburadadan türkiye garantili note 8 al derim

Internet üzerinden telefon almaya pek sıcak bakmıyorum ya hem o bi yana elimde 3 senedir samsung s3 neo var uzun suredir android kullandigim icin artik applele gecip iosu deneyimlemek istiyorum birazda hem kamera olarakta iphone daha iyi gibime geldi

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Iphone 8'in daha iyi oldugu konular; ekrani daha basarili, kamerasi normal fotolarda daha basarili, islemcisi daha iyi, bluetooth 5.0'a sahip ve kablosuz sarj imkani var.

Iphone 7 plus'in daha iyi oldugu konular; ekraninin daha buyuk olmasi, kamerasi daha yetenekli ( dual kamera ile malum bokeh efekti, 2x zoom vs.), 3gb ram, daha saglam kasa malzemesi ( arka yuzeyinin metal olmasi daha saglam kiliyor), pil performansinin daha iyi olmasi.

Ben sizin yerinizde olsam kesinlikle iphone 7 plus alirdim. 7 ailesine kadar normal modeller ve plus modeller arasinda ekran buyur, pil buyurdu sadece. Ama 7 ailesinde bu fark ram'inden kamerasina, pilinden, ekranina kadar vardi.

7 plua daha isabetli bir tercih olacaktir.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
ıphone 8 demıştım heralde 8 daha mantıklı ama ben kucuk telefon sevdıgımden dolayı

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
iPhone 7 Plus, iPhone’da Plus model daha iyidir

MuhammedA.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Iphone 8'in daha iyi oldugu konular; ekrani daha basarili, kamerasi normal fotolarda daha basarili, islemcisi daha iyi, bluetooth 5.0'a sahip ve kablosuz sarj imkani var.

Iphone 7 plus'in daha iyi oldugu konular; ekraninin daha buyuk olmasi, kamerasi daha yetenekli ( dual kamera ile malum bokeh efekti, 2x zoom vs.), 3gb ram, daha saglam kasa malzemesi ( arka yuzeyinin metal olmasi daha saglam kiliyor), pil performansinin daha iyi olmasi.

Ben sizin yerinizde olsam kesinlikle iphone 7 plus alirdim. 7 ailesine kadar normal modeller ve plus modeller arasinda ekran buyur, pil buyurdu sadece. Ama 7 ailesinde bu fark ram'inden kamerasina, pilinden, ekranina kadar vardi.

7 plua daha isabetli bir tercih olacaktir.

Bu güzel açıklaman ve önerin için teşekkürler ☺

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
illa bir secenek olursa Ip8 daha iyi tercih olur.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Büyük ekran büyük heyecan tabi ki 7 Plus Iphone' nin Plus modelleri her zaman diğerlerine göre iyidir. Güncel olsun derseniz 8 derim. Kamera ve büyük ekran için 7 Plus.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Internet üzerinden telefon almaya pek sıcak bakmıyorum ya hem o bi yana elimde 3 senedir samsung s3 neo var uzun suredir android kullandigim icin artik applele gecip iosu deneyimlemek istiyorum birazda hem kamera olarakta iphone daha iyi gibime geldi
hepsiburadanın kendisi satıyor ki gayet güvenebilirsin. Ben bi konuda da belirtmiştim. Her sene aynı tasarım üzerinden devam edip (iphone x hariç) rakiplerinin yıllar önce getirdiği özellikleri yeni getiren ve özellikleri kullanmak için ekstra para isteyen ( hızlı şarj için adaptör ve kablo) bir üreticinin telefonu alınmaz apple mapple farketmez bende 7 plus kullandım evet çok iyi deneyimlerim oldu ama gece çekimi berbattı ön kamera dar açı falan. Ama note 8 le samsung bence muazzam bir işe el atmış karar senin yinede ama iosu deneyimlemek için gidipte 8 alınmaz

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
7 plus ya da üzerine biraz daha koy Note 8 al

ismailhakkiperfect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neye göre Iphone 7plus ın kamerası ve bataryası Iphone 8'den iyi diyorsunuz şahsen anlayamadım. Iphone 8 de sadece çift kamera yok. Bunun dışında kamera performansı 7plus tan daha iyi. Ayrıca İşlemci farkı ve ekran farkı nedeniyle Düz Iphone 8'in batarya yani pil performansı Iphone 7plus tan daha iyi. Daha önce başka konuda paylaşmıştım. Bende tercihimi buna göre yaptım. Karşılaştırma videosunu yine burada paylaşıyorum. 7plus ın batarya performansı 8 den iyi diyenlerin mesneti yok. Iphone 7plus ve 8 i kullanmış biri çıksın tersini ispat ettsin.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Neye göre Iphone 7plus ın kamerası ve bataryası Iphone 8'den iyi diyorsunuz şahsen anlayamadım. Iphone 8 de sadece çift kamera yok. Bunun dışında kamera performansı 7plus tan daha iyi. Ayrıca İşlemci farkı ve ekran farkı nedeniyle Düz Iphone 8'in batarya yani pil performansı Iphone 7plus tan daha iyi. Daha önce başka konuda paylaşmıştım. Bende tercihimi buna göre yaptım. Karşılaştırma videosunu yine burada paylaşıyorum. 7plus ın batarya performansı 8 den iyi diyenlerin mesneti yok. Iphone 7plus ve 8 i kullanmış biri çıksın tersini ispat ettsin.

Uzun kullanımda belki pil performansı ortaya çıkabilir ondanda emin değilim onun dışında kamera olarak çift kamera dışında bir fark yok zaten

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone 8 'n 8 plutan daha iyi sonuç vermesi çok garip