iPhone 7 plus için kılıf koruyucu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mertas03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Merhabalar 1 haftaya kadar iPhone 7 plus mat siyah ürününü alacağım ancak koruyucu ve kılıf konusunda çok kararsız kaldım herkes farklı bişey söylüyor önerilerinizi bekliyorum.

Kılıf konusunda Spigen Neo Hybrid Crystal, Spigen Ultra Hybrid ve Apple ın kendi deri kılıfı arasında kaldım bunlardan hangisini önerirsiniz telefonu kaba göstermicek kaliteli ve koruyucu olarak önerilerinizi bekliyorum başka markada önerebilirsiniz.

Koruyucu konusunda Buff ile Spigenin ekran koruyucu arasında kaldım kırılmaz cam mı jelatin mi alsam bilemiyorum bu konudada önerilerinizi bekliyorum farklı markalarda önerebilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Apple'ın kılıfını alabilirsiniz gayet güzel bir üründür kaba da göstermez. Ekran koruyucu olarak Spigen tercih edebilirsiniz kaliteli malzemeye sahiptir

mertas03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Apple'ın kılıfını alabilirsiniz gayet güzel bir üründür kaba da göstermez. Ekran koruyucu olarak Spigen tercih edebilirsiniz kaliteli malzemeye sahiptir
Deri kılıflarda bi süre sonra renk değişimi kirlenme olduğunu söylediler söylüyorlar silikon almayı düşündüm önerir misiniz pişman etmez dimi?

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Hocam paramız yokki iPhone 7 alsak. Öneremiyoz işte:)

iPhone un kendinderi kılıfını öneririm.

Renk değişimi uzun vadede olur.

Güzel bir tutuş hissi var ve elden kaymıyor

mertas03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Hacim benim gibi kılıksız kullan gitsin:) dikkatli kullanırsan hiçbir şey olmaz

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Ali expressten , piyasadan ve apple kılıflarını karşılaştıran birisi olarak Apple'ın tech21 kılıfını öneriyorum.
iPhone 7 Plus için Tech21 Evo Elite Kılıf

Bu ürün 169 tl ye aldım. İnce gösteriyor ve inanılmaz dayanıklı. Yolda yürürken sağlam bi yere pat diye düştü. Telefona darbe, çizik vs. olmadı. Öneriyorum.

Memnun kalırsınız.