iphone 7 plus flaş/kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Asylum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kulüp sayfasına yazdım fakat bir cevap alamadım dikkat çekmedi galiba. İphone 7 plus ile gece fotoğraf çektiğimde flaş patlamasına rağmen simsiyah bir fotoğraf çekiyor aralarındaki o senkronizasyon yok bunun nedeni nedir? çözümü var mıdır?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ayarlardan bütün ayarları sıfırlayıp tekrar deneye bilir misin kardeş belki yazılımsal bir sorun olabilir

Asylum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Apple destek uygulamasından online destek almanı öneririm ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar
Peki teşekkür ederim oraya da ileteyim durumu. Bir şey daha sorabilir miym sizde de 7 plus varsa flaşın aşağı tarafında beyaz bir çerçeve var mı acaba bakabilir misiniz

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Peki teşekkür ederim oraya da ileteyim durumu. Bir şey daha sorabilir miym sizde de 7 plus varsa flaşın aşağı tarafında beyaz bir çerçeve var mı acaba bakabilir misiniz

Nasıl bir çerçeve anlayamadım sizde nasıl ki

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Benim telefonun kilit tuşu değişti ondan sonra böyle bir problemle karşılaştım sanki flaş tam yuvasına oturmamış gibi duruyor
Olabilir bir sıkıntı olmasa yapmaz öyle birşey bence bir sorun apple destekten yardımcı olurlar online sohbet üzerinden yazışarak yardım alın orda zaten var flash beklenilen gibi çalışmıyor diye bakalım ne diyecekler

Asylum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Olabilir bir sıkıntı olmasa yapmaz öyle birşey bence bir sorun apple destekten yardımcı olurlar online sohbet üzerinden yazışarak yardım alın orda zaten var flash beklenilen gibi çalışmıyor diye bakalım ne diyecekler
Peki deneyeyim teşekkür ederim.

Hmzçtknya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulüp sayfasına yazdım fakat bir cevap alamadım dikkat çekmedi galiba. İphone 7 plus ile gece fotoğraf çektiğimde flaş patlamasına rağmen simsiyah bir fotoğraf çekiyor aralarındaki o senkronizasyon yok bunun nedeni nedir? çözümü var mıdır?