iphone 7 plus ekran koruma problemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

canberk sagnak

Profesör
Yasaklı
Bazı arkadaşlar hepsi aşağı yukarı aynı 60 tl, 100 tl gibi fiyatlar vermeye hiç gerek yok derken bazı arkadaşlar paraya kıy spigen al gerçekten farklı diyor. Hiç olmadı buff al diyolar.Ama duyduğum kadarıyla buff cam değilmiş kaliteli plastikmiş büyük ihtimal görüntü kalitesini bozar.

gittigidiyorda zore markası olarak 20 tl'ye nano cam satılıyor.Aranızda onlardan alıp memnun kalanlar oldumu. Orjinal ekran kalitesini bozuyormu. Baloncuk kalmadan yapıştırmak normal cama göre kolaymı yoksa dahamı zor

İşin içinden çıkamadım lütfen yardım edin

Bazı arkadaşlar hepsi aşağı yukarı aynı 60 tl, 100 tl gibi fiyatlar vermeye hiç gerek yok derken bazı arkadaşlar paraya kıy spigen al gerçekten farklı diyor. Hiç olmadı buff al diyolar.Ama duyduğum kadarıyla buff cam değilmiş kaliteli plastikmiş büyük ihtimal görüntü kalitesini bozar.

gittigidiyorda zore markası olarak 20 tl'ye nano cam satılıyor.Aranızda onlardan alıp memnun kalanlar oldumu. Orjinal ekran kalitesini bozuyormu. Baloncuk kalmadan yapıştırmak normal cama göre kolaymı yoksa dahamı zor

İşin içinden çıkamadım lütfen yardım edin
Hocam nano giziksel olarak iyi de, çoğunda bir mavilik söz konusu. Bildiğiniz bariz mavi dikkat edin.

ekran hafif mavi oluyor yani o zaman nano benim için bitmiştir normal cam araştırıyım en iyisi önerin varmı
Hepsi değil ama çoğunda var . Cam olarak markadan ziyade yapı önemli. Cam olmalı, plastik değil. Piyasada 10-15 tl ye satılan GLASS marka var altın rengi bir kutu. Mükemmel kalite. Tabye ederim.

canberk sagnak

Profesör
Yasaklı
Hepsi değil ama çoğunda var . Cam olarak markadan ziyade yapı önemli. Cam olmalı, plastik değil. Piyasada 10-15 tl ye satılan GLASS marka var altın rengi bir kutu. Mükemmel kalite. Tabye ederim.
vallaha markayı bilmeden bulmak çok zor çünkü üzerinde GLASS yazan bissürü ürün var

sağol resim için sen bu resmi internete ne yazarak buldun belki ordan alıncak yeri filan bulurum
Kardeşim bu piyasadaki çoğu telefoncuda var ucuz bir şey olduğu için çoğu yerde bulursun.

Ama benim bunu kaliteli olarak değerlendirme sebebim şu an mesela 2.5 D ekranlara çoğu zaman uygun kırılmaz ekran bulmak zordur. Ya kenarlardan uyumsuz olur , ya da 1-2 gün sonra çıkar.

Bu Marka tam anlamıyla dört dörtlük. Uyumlu ve ekrana tamamile kapıyor.

iPhone 6 Plus a almıştım