iPhone 7 plus çöktü!!!

Bu konuyu okuyanlar

Weldrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yarım saat önce 7 plus cihazımın home tuşu kitlendi ardından bir kaç dakika sonra kendini sürekli yeniden başlatıp açmaya başladı. Hard reset taktiklerini denedim ama nafile.. Napacağım acil yardım edin :(

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Yarım saat önce 7 plus cihazımın home tuşu kitlendi ardından bir kaç dakika sonra kendini sürekli yeniden başlatıp açmaya başladı. Hard reset taktiklerini denedim ama nafile.. Napacağım acil yardım edin :(
Pcden Yazılım Atmayı Dene

Weldrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O Halde Bekle Şarjı Falan Bitsin Bi İhtimal Düzelir Belli Olmaz Eğer Olmassa Telefoncuya Falan Git Yazılım Attır
Zaten tanıdığım bir telefoncu var yarın götürecem de inşallah donanımsal pahalı bir masraf çıkarmaz

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Güç ve ses kısma tuşuna basıp resetlediniz mi?
Eğer yaptıysanız ve yine olmadıysa iTunes üzerinden sıfırlayıp temiz bir sürüm kurmanız gerekir.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Garantisi bitti ise alt iki vidayı açıp, batarya soketini çıkarıp, yeniden takın

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Geçmiş olsun hocam benim telefonumda ip 7 plus ve son zamanlarda uygulama arası geçişlerinde ekran tuşunu açıp ardından uygulamaya tıkladığımda donma problemleriyle karşılaşıyorum. Bu sorun sizde olmadan önce bahsettiğim donmalar sizin telefonda da oldu mu?

Weldrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Geçmiş olsun hocam benim telefonumda ip 7 plus ve son zamanlarda uygulama arası geçişlerinde ekran tuşunu açıp arından uygulamaya tıkladığımda donma problemleriyle karşılaşıyorum. Bu sorun sizde olmadan önce bahsettiğim donmalar sizin telefonda da oldu mu?
Evet oldu daha doğrusu şöyle bir problem daha oldu bugün. Whatsappa giremedim. Tıklıyorum tıklıyorum girmiyordu..

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Hocam dediğinizi anlayamadım
Telefonun altta ki vidaları açtığınızda, ekranı açtığınızda, anakarta ve pile ulaşırsınız kasanın içinde, anakartta ki pil bağlantısının üzerinde ki plaka var, plakanın üzerinde ki vidaları çıkardığınızda, pilin bağlantısını anakarttan çıkarmış olursunuz

Son mesajlar