İphone 7 mi yoksa Samsung Galaxy s9 mu

Bu konuyu okuyanlar

Lordes Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam daha öncelerden beri telefonu değiştirmeyi umuyorum sonunda şubat da değiştireceğim ikisi arasında kaldım iphone daki kısıtlamaları biliyorum ama telefon aşırı hızlı ve korumalı virüs bulaşmıyor fakat diğer yandan s9 da güzel geliyor ama android pie güncellemesinden sonra pilde sorun olduğunu duydum açıkcası ikisi de güzel hangisi almalıyım acaba ? fikirlerinizi bekliyorum iphonu seviyorum daha önce de kullandım beni çok uzun götürdü ama samsungu hiç denemedim ve s9 alırsam kimileri pilinin berbat olduğunu söyledi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
S9 çok daha önde bir cihaz. Şu virüs bulaşmıyor olayını da bir türlü çözemedim gitti. Yıllardır Android kullanırım bir kere virüs bulaşmadı. İnternetten abuk subuk şeyler indirilmediği sürece hiçbir şey olmaz telefona durduk yere virüs girecek hali yok ya.

Juniper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Uzun süre ios kullanip, (iphone se) sonrasinda galaxy s9 a geçen biri olarak diyorum ki iphone 7.

S9 donanım olarak çok önde evet. Ama android os bir türlü ios gibi stabil olamadı.

Bir son kullanıcı olarak oyumu iphone dan yana kullanıyorum.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İphone 7+ almaya çalışın batarya sıkıntısı çekmeyin

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Selam daha öncelerden beri telefonu değiştirmeyi umuyorum sonunda şubat da değiştireceğim ikisi arasında kaldım iphone daki kısıtlamaları biliyorum ama telefon aşırı hızlı ve korumalı virüs bulaşmıyor fakat diğer yandan s9 da güzel geliyor ama android pie güncellemesinden sonra pilde sorun olduğunu duydum açıkcası ikisi de güzel hangisi almalıyım acaba ? fikirlerinizi bekliyorum iphonu seviyorum daha önce de kullandım beni çok uzun götürdü ama samsungu hiç denemedim ve s9 alırsam kimileri pilinin berbat olduğunu söyledi.

Virüs kısmı seni çok telaşlandırmasın. İnternetten birşey indirmediğin sürece ve play store’dan sadece “play protect” tarafından onaylanan uygulamaları indirdiğin sürece sorun çıkmaz.

Yinede çok dikkatli ol. Play storedaki bir sürü uygulama virüslü çıkabiliyor.

Fakat appledaki app store’a virüs girmesi imkansız desek doğru olmaz. Çin’de kullanılan bazı app store uygulamar virüs kapmıştı.

Ama app store,play store’a göre çok ama çok daha güvenli desek doğru olur.

Söylememe gerek var mı bilmiyorum ama s9+ donanımda çok daha iyi. Batarya sorunu da elbet bir gün düzelecektir. Normal s9’un bataryası diğer android amiral gemilerine göre iyi değil. Ondan berbat demişlerdir. Ama iphonea göre daha iyi batarya ömrüne sahip.

Ama iphone alacaksan plus modelini tercih ederim. Kompakt modellerini hiç alma demiyorum ama kompakt modellerinin bataryası küçük.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
s9 Derim

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S9 la iphone 7?? tabiki s9

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben s9 yerine oneplus 6 derim. S9 plus'dan tek eksiği kamera biraz düşük ama yine çok başarılı ikinci olarak lg g7 bu cihazı bir inceleyin şu an sorunsuz s9 batarya kapasitesinden kaybediyor. Eğer android düşünürseniz değerlendirebilirsiniz bunları.

meustun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Tabii ki s9.Herkese göre değişir. Tecrübesi olan veya kullanan kişilere sorm

Lordes Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
s9 aldım iphone 7 ye karar vermiştim ama fikrim değişti ve aldım cihaz cidden çok güzel hızlı ve aşırı büyük ekranı var çözünürlük artısı

biribiri00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s9 aldım iphone 7 ye karar vermiştim ama fikrim değişti ve aldım cihaz cidden çok güzel hızlı ve aşırı büyük ekranı var çözünürlük artısı
Merhaba. Bende şuanda senin gibi ayni soruyu sormak istiyorum. Yenilenmiş iphone 7 mi almaliyim yoksa yenilenmis galaxy s9 mu. Oyun oynamiyicam sosyal medya kamera youtube. Gunde toplam 5 saat telefonla olurum. Hangisini almam mantikli olur s9 daki tecrübelerini aktarirmisin

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
İkinci el S9+Deji batarya al kafan rahat kullan.