iPhone 7 mi ? Samsung Galaxy S8 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar yeni telefon alacağım sizce hangi telefonu almalıyım ?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Her Türlü Samsung Galaxy S8 :)

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Doğru ama bazıları hala 6s i savunuyor
O konu da birşey diyemem bende savunurum 6s neden dersen halla güncel sürüm için konuşuyorum akıcı ara yüzü var yanı ıos da şunu yapamıyorum dediğin birşey Yok performans olarak kamera konusunda üst modellerine göre zayıf o ayrı konu ama performans olarak tasarım olarak halla güncel bir telefon

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
O konu da birşey diyemem bende savunurum 6s neden dersen halla güncel sürüm için konuşuyorum akıcı ara yüzü var yanı ıos da şunu yapamıyorum dediğin birşey Yok performans olarak kamera konusunda üst modellerine göre zayıf o ayrı konu ama performans olarak tasarım olarak halla güncel bir telefon
Ben o anlamda söylemedim çıktığında iyi telefondu ancak kendi fiyat bünyesinde ve note 8 s8 gibi telefonlarla karşılaştırılınca bile onu savunanlar var zaten bir sonraki ios güncellemesinde işini bitirirler diye düşünüyorum.sende note 8 alırsın :D
--- Gönderi Güncellendi ---
2374435_sf.jpg

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben o anlamda söylemedim çıktığında iyi telefondu ancak kendi fiyat bünyesinde ve note 8 s8 gibi telefonlarla karşılaştırılınca bile onu savunanlar var zaten bir sonraki ios güncellemesinde işini bitirirler diye düşünüyorum.sende note 8 alırsın :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekli dosyayı görüntüle 27672
Anladım sen fiyat olarak diyorsun eyvallah kusura bakma kardeşim yanlış anlaşılma oldu doğru çıktığın da alıp kullananlar için gayet güzel ama fiyat karşılaştırması yapsan tabiki onun fiyatına alınacak çok daha başarılı telefonlar var bu konu da hak veriyorum...

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Anladım sen fiyat olarak diyorsun eyvallah kusura bakma kardeşim yanlış anlaşılma oldu doğru çıktığın da alıp kullananlar için gayet güzel ama fiyat karşılaştırması yapsan tabiki onun fiyatına aşınacak çok daha başarılı telefonlar var bu konu da hak veriyorum...
Aynen 'aşınacak' bir çok şey var mesela böbreklerimiz
2374435_sf.jpg

Reaksiyon puanı
64
Kuşkusuz S8. Alabiliyorsan 300 daha koy S8 Plus al Hepsiburada da 1000 TL indirimli. Benordan aldım sıkıntısız geldi.

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iphone 7 değerli , piyasası olan , fantazi telefonu ; samsung s8 ise güçlü ve özellik bakımından dolu dolu bir telefon kişisel görüşüm ise iphone 7 çünkü samsung alırsan ocakta s9 çıkar , tamamen bambaşka bir telefon olan s8'in karizması yerle bir :( s7 edge aldım 2 ay sonra s8 çıktı ve s7 edge gözümde bitti şu an iPhone 6s kullanıyorum iphone 8 in çıkması ile rahatladım 1 sene daha karizma :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
iphone 7 değerli , piyasası olan , fantazi telefonu ; samsung s8 ise güçlü ve özellik bakımından dolu dolu bir telefon kişisel görüşüm ise iphone 7 çünkü samsung alırsan ocakta s9 çıkar , tamamen bambaşka bir telefon olan s8'in karizması yerle bir :( s7 edge aldım 2 ay sonra s8 çıktı ve s7 edge gözümde bitti şu an iPhone 6s kullanıyorum iphone 8 in çıkması ile rahatladım 1 sene daha karizma :)
Yahu dediklerini bir daha düşün millet telefonu hava için mi alıyor iphone 7 dediğin cihaz 2-3 ay sonra 2 yıllık bir cihaz olacak s8 in daha iyi olduğunu sende kabul etmişsin.

Batuhan BAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yahu dediklerini bir daha düşün millet telefonu hava için mi alıyor iphone 7 dediğin cihaz 2-3 ay sonra 2 yıllık bir cihaz olacak s8 in daha iyi olduğunu sende kabul etmişsin.
kardeşim demek istediğim şu yanlış anlama teknoloji çok hızlı gelişiyor apple bu gelişmeyi yazılımsal olarak gerçekleştirirken samsung teknik olarak gerçekleştiriyor buda samsung ürünlerinde yeninin eskiyi öldürmesine sebep oluyor bu iş apple'da daha uzun sürüyor o yüzden iphone 7 almasını tavsiye ettim . Bir de bugün apple alanların çoğunun tercih sebepleri arasında en büyük faktör marka değeri yani karizma .

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Kesinlikle s8

osmy46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu soru forumda çok soruluyor ama benim aklımda birkaç şey var. bir telefon almak istiyorum ama uzun yıllar kullanabileyim yani kpss den yüksek puan alıp atanıp işimi düzene sokana kadar(5 yıl civarı) kullanabileyim. 3.500 tl civarı bütcem var sizce Iphone 7 olur mu? yada internette samsung galaxy s8 var 3.200 tl ye hepsiburada gibi sitelerde. Onu mu almalıyım? Sitede Samsung türkiye garantili yazıyor. Şimdiden teşekkür ederim.
En Ucuz Samsung Galaxy S8 64GB Fiyatları
Apple iPhone 7 32 GB Fiyatları - iPhone 7 Modelleri

Telefonda oyun oynamam sadece beni uzun bir süre idare etsin istiyorum.
Kamera çok önemli değil, Canım sıkılınca boş boş takılmayı severim telefonda.

Siklon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu dediklerin için bir telefona 3 binlerde para ayırmak çok gereksiz.