İphone 7 mi RN8 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Şimdi evet İphone 7 eskidi ama mi 8 alınmaz bence şuan eğer düşüncen apple dan memnun kaldım ben ise ya biraz daha kullan ya da sat üstüne para koy apple devam et yoksa da mi 9 mu nedir onu tavsiye ederim.
Mİ9'un bir sürü modeli var hangisini öneriyorsun ki ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi9 T di sanırım geçen f/p bakımından test videosu izlemiştim baya iyidi yukarda insanlarda mi 9 t demiş hep okuyorum da
Mİ9T iyidir bende haftaya cuma İPhone 5s'ten geçiyorum ama bütçe sıkıntım olmasaydı OnePlus 7T almak isterdim sıkıntı yok artık iş hayatına girince kendi paramızı kazanınca alırız

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Mİ9T iyidir bende haftaya cuma İPhone 5s'ten geçiyorum ama bütçe sıkıntım olmasaydı OnePlus 7T almak isterdim sıkıntı yok artık iş hayatına girince kendi paramızı kazanınca alırız
Apple bırakma sebebin umarım maddiyattır umarım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Apple bırakma sebebin umarım maddiyattır umarım
Tek sebebi o olsa keşke bırakmamın çok fazla sebebi var
1- sürekli kendini tekrar etmesi yerinde sayması
2- batarya
3- albenisini kaybetmesi eskisi gibi ilgi çekmemesi
4- IOS sıkıcılığı
5- maddiyat

Atsız3006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
One plus 7t TR de var mı ki

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
2- batarya
4- IOS sıkıcılığı
5- maddiyat
1. maddeyi anlayamadım
2. madde kullandığın telefon iphone 5s düşük bataryaya da sahip bir telefon aynı zamanda eski
3.ilgi çekmemesi hava atmak oluyor galiba ama dış görünüş sadece 1 eşyayla kalsın yeter
4. İOS dan sıkılıyorsan androidi düşünemiyorum
5.maddede haklısın

Atsız3006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2- batarya
4- IOS sıkıcılığı
5- maddiyat
Kardo benim telefonu letgoya koydum 25 günlük mi9t var takas edeyim mi yoksa bi iş var mı telefonda 1900 e koymuş çünkü

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kardo benim telefonu letgoya koydum 25 günlük mi9t var takas edeyim mi yoksa bi iş var mı telefonda 1900 e koymuş çünkü
Kardo inan ben hiç anlamıyorum ama sen yine de riske girme derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

One plus 7t TR de var mı ki
Var ama resmi olarak satılmıyor telefoncularda kapalı kutu olarak satılıyor telefoncular ucuza imei çakıyor kullanıyorsun hem OnePlus'lar çok rahat imei atılabilen telefonlar sıkıntı çekmezsin

1. maddeyi anlayamadım
2. madde kullandığın telefon iphone 5s düşük bataryaya da sahip bir telefon aynı zamanda eski
3.ilgi çekmemesi hava atmak oluyor galiba ama dış görünüş sadece 1 eşyayla kalsın yeter
4. İOS dan sıkılıyorsan androidi düşünemiyorum
5.maddede haklısın
1- yenilik sunmuyor yenilik diye karanlık modu sunuyor o da android'de 1-2 yıldır var
2- o konuda haklısın ancak ben yanımda şarj aleti taşımaktan dolayı bu maddeyi ekledim
3- Çinli markaların tasarımları gibi ilgi çekmiyor sürekli aynı tasarımı kamerayı ve işlemciyi geliştirip yeni model diye satmalarından dolayı ilgimi çekmiyor demek istedim
4- Android'e bir şans vermek istiyorum çünkü ilk kullandığım android 2.3 sürümündeydi ve beni cidden üzmüştü hem google chrome'u desteklemiyordu hemde samsung 4.1 jelly bean sürümü vermedi gerçi verse artık bir önemi yok ki donanımı yetmezdi benim ilk android telefonum galaxy mini 2 idi bu yüzden pek iyi bir android deneyimim olmadı
5- sırf bir işletim sistemi için o kadar para vermek bana mantıklı gelmiyor macbook ve ipad için demiyorum onlar hak ediyor parasını ama iphone hak etmiyor kulaklığı da hak etmiyor 1000 tl'ye airpods alacağıma beats'in kafa üstü kulaklığını alırım

Son düzenleme:

Atsız3006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Var ama resmi olarak satılmıyor telefoncularda kapalı kutu olarak satılıyor telefoncular ucuza imei çakıyor kullanıyorsun hem OnePlus'lar çok rahat imei atılabilen telefonlar sıkıntı çekmezsin

1- yenilik sunmuyor yenilik diye karanlık modu sunuyor o da android'de 1-2 yıldır var
2- o konuda haklısın ancak ben yanımda şarj aleti taşımaktan dolayı bu maddeyi ekledim
3- Çinli markaların tasarımları gibi ilgi çekmiyor sürekli aynı tasarımı kamerayı ve işlemciyi geliştirip yeni model diye satmalarından dolayı ilgimi çekmiyor demek istedim
4- Android'e bir şans vermek istiyorum çünkü ilk kullandığım android 2.3 sürümündeydi ve beni cidden üzmüştü hem google chrome'u desteklemiyordu hemde samsung 4.1 jelly bean sürümü vermedi gerçi verse artık bir önemi yok ki donanımı yetmezdi benim ilk android telefonum galaxy mini 2 idi bu yüzden pek iyi bir android deneyimim olmadı
5- sırf bir işletim sistemi için o kadar para vermek bana mantıklı gelmiyor macbook ve ipad için demiyorum onlar hak ediyor parasını ama iphone hak etmiyor kulaklığı da hak etmiyor 1000 tl'ye airpods alacağıma beats'in kafa üstü kulaklığını alırım
Uzun araştırma sonucu mi9t ye merak sardım bakalım ilerde ne olacak
( telefonu alınca deneyimlerini yaz kafamda tam oturtayım )

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Uzun araştırma sonucu mi9t ye merak sardım bakalım ilerde ne olacak
( telefonu alınca deneyimlerini yaz kafamda tam oturtayım )
2 hafta sence yeterli bir süre mi kullanıcı deneyimi için ona göre konu açacam

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Herkesin farklı görüşü

MBilgin27

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Sana bağlı benim gibi biriysen ilk 3 aydan sonra iPhone ı özliyip android telefonunu piyasada hemen satıp ki zararına oluyor genelde Yeni bir phone modeline geçersin

Atsız3006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sana bağlı benim gibi biriysen ilk 3 aydan sonra iPhone ı özliyip android telefonunu piyasada hemen satıp ki zararına oluyor genelde Yeni bir phone modeline geçersin
Bro tek derdim şarj olayı günde 10 defa şarj ediyorum bıktım artık

bu ios neden yüksek kapasiteli batarya üretmez mantıklı bi açıklaması var mı

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bro tek derdim şarj olayı günde 10 defa şarj ediyorum bıktım artık

bu ios neden yüksek kapasiteli batarya üretmez mantıklı bi açıklaması var mı
Kıllık olsun diye :p:p:p:p
İşlerine gelmediği için koymuyorlar bence ;)

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Kim ne derse desin, isteyen eleştirsin isteyen desteklesin. Diyeceğim tek bir şey var:
Apple, Steve Jobs Öldükten Sonra Bittiiiii

Adam ölmeden en iyi telefonu olan Iphone 5s 'i yaptı. Ondan sonrakiler tamamen ticari amaçla mevcut teknolojinin farklı ürünlerle piyasaya sürülmüş halidir. Hiçbiri de Iphone 5s kadar dayanmaz fiyatları da başka ülkeler için neyse ama ülkemizde aşırı yüksektir.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kim ne derse desin, isteyen eleştirsin isteyen desteklesin. Diyeceğim tek bir şey var:

Adam ölmeden en iyi telefonu olan Iphone 5s 'i yaptı. Ondan sonrakiler tamamen ticari amaçla mevcut teknolojinin farklı ürünlerle piyasaya sürülmüş halidir. Hiçbiri de Iphone 5s kadar dayanmaz fiyatları da başka ülkeler için neyse ama ülkemizde aşırı yüksektir.
Yalnız Steve reis İPhone 4S'in çıktığı yıl yani 2011'de öldü 5s ise 2013'te çıktı
Bu arada İPhone 7 kullanan arkadaşım 5s kasasını halen seviyor
5s bana tam 5 sene dayandı ilk 3 sene severek kullandım son 2 sene canıma ot tıkadı çünkü batarya ekran hafıza olarak artık bana yeterli gelmiyordu bende bu cuma Mİ9T'ye geçiyorum bir aksilik çıkmazsa

Bu arada ben seni destekliyorum 5s'ten sonra Apple bozdu sanki
5s benim ilk ve son İPhone'um oldu bu saatten sonra da bir daha asla İPhone almam
Bana göre IOS işletim sistemi 9'dan sonra bitti

Atsız3006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yalnız Steve reis İPhone 4S'in çıktığı yıl yani 2011'de öldü 5s ise 2013'te çıktı
Bu arada İPhone 7 kullanan arkadaşım 5s kasasını halen seviyor
5s bana tam 5 sene dayandı ilk 3 sene severek kullandım son 2 sene canıma ot tıkadı çünkü batarya ekran hafıza olarak artık bana yeterli gelmiyordu bende bu cuma Mİ9T'ye geçiyorum bir aksilik çıkmazsa

Bu arada ben seni destekliyorum 5s'ten sonra Apple bozdu sanki
5s benim ilk ve son İPhone'um oldu bu saatten sonra da bir daha asla İPhone almam
Bana göre IOS işletim sistemi 9'dan sonra bitti
Kardo aslında fena telefon değil iki sorunu var
Pahalı ve batarya kapasitesi

Kardo aslında fena telefon değil iki sorunu var
Pahalı ve batarya kapasitesi

İphone serisini baz aldım

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Iphone 5s, Steve Jobs'un son projesidir. Tasarımı ve birçok yönü yıllar önce Steve Jobs tarafından yapılmıştır. Aynen 5s efsaneydi ? ?

Son mesajlar