İphone 7 mi İphone 6S Plus mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

RTX ON

Üyecik
Ben İphone almaya karar verdim ama 6s Plus ve 7 arasında kararsız kalıyorum. 2019 yılı itibariyle fiyatlar hemen hemen denk. İphone 6s Plus'un bataryası 7 ye göre gayet iyi hemde ekran boyutu olarak da baya fark var ama İphone 7 de daha yeni bi model ve kamera konusunda bi tık önde sizce ne yapmalıyım ? Her konudan görüşlerinizi bekliyorum.
İyi forumlar.

İshak42

Profesör
Eğer bu iki model ile kısıtlıysanız iphone 7 öneririm ancak bu iki model de parasını hak etmeyen eskimiş cihazlar. Alternatif isterseniz bütçe belirtin ona göre bir öneride bulunabiliriz.

ahm@

Profesör
7 daha iyi ama iki sene sonra güncelleme kesecek. Ayrıca aynı fiyatlara daha iyi anroid seçenekler var

AlteredTech

Profesör
Ben İphone almaya karar verdim ama 6s Plus ve 7 arasında kararsız kalıyorum. 2019 yılı itibariyle fiyatlar hemen hemen denk. İphone 6s Plus'un bataryası 7 ye göre gayet iyi hemde ekran boyutu olarak da baya fark var ama İphone 7 de daha yeni bi model ve kamera konusunda bi tık önde sizce ne yapmalıyım ? Her konudan görüşlerinizi bekliyorum.
İyi forumlar.
İkisi arasından İphone 7 daha iyi ama ikisini de almanızı önermem. RN8 Pro ya da Mi 9T gibi android alternatiflere bakmak daha mantıklı olur. Bu cihazlar Android olduğu halde İphone 7’den 1.5-2 yıl daha fazla güncelleme alırlar...

okurbaba

Profesör
Yasaklı
Bence 6s Plus ama bu kullanıcıdan kullanıcıya değişir (önceden de 6s plus’u seçip almıştım halen seçimimin arkasındayım ama performans vs açısından iPhone 7 daha iyi)

stat counter