İphone 7 mi galaxy A50 mi

Bu konuyu okuyanlar

Efe saka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Temmuz aylarına doğru telefon alıcam bütçem 3000 ve biraz üstü telefonda genellikle sosyal medya ve video,film izlemeyi severim iphone istememin nedeni uzun ömürlü olması bu iki telefon arasında tercih yapıcam sizce hangisini almalıyım

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
iPhone 7 son günlerini yaşıyor sonra nah size güncelleme diyecek @Leand arkadaşımız dediği gibi G7 çok daha üstün bir cihaz. A50 ise F/P altında çıkardığı dışını cilalayıp verdikleri bir ürün.

Efe saka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende eskiden lg seviyordum ama kronik sorunları çok olduğu için soğudum hem ailem izin vermez eskiden lg g3 vardı anakartı yandı o yüzden ailece soğuduk

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
G6, ve v30'dan sonra tüm kronik sorunları gitti şuan en iyi F/P ürünleri LG yapıyor.

Efe saka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bide söylemeyi unuttum 2.5-3 yıldan beri iphone kullanıyorum şuanki cihazım 5s

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hiçbiri.
A50 zaten 3000 tlilik bir cihaz değil o fiyata A70 var artık.

Sosyal medya video film demişsiniz bunlara ekran lazım. O bantta en iyi ekran LG G7, Meizu 16 th ve LG v30 da
Ben olsam g7 alırdım. Ama pili günü çıkartır düzeyde, ekstrem performans beklememek lazım.
Kamera ses vb konularda zaten amiral gemisi çok iddali bir amiral gemisi

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
O zaman 7 zorunlu gibi birşey artık sizin için Android sevmessiniz, alişamassınız

Efe saka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
O zaman 7 zorunlu gibi birşey artık sizin için Android sevmessiniz, alişamassınız
Androide alışamammı geçsem veya huawei e fln
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android güzel geliyo ama uzun ömürlü olurmu ios gibi yani beni 3-4 yıl götürürmü

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Dostum ios alışkanlığından istemesende vaz geçmelisin çünkü artık 7 bu saatten sonra alınmaz, diğerleride hayvani pahallandı. 3 sene güncelleme almayacak bir iphone alıp 5s gibi kullanacaksın para verdiğine değecek bir iş yap bari. Bende bir ios severim ama fiyatlar zamlandıkça iyice saçma bir hal aldı iş genel kullanım tecrübesi önemli ise git bir g7 al kronik sorunu yok şuan g7'nin. İlla iphone olsun dersen git 1250 civarı bir se al derim ama kullanım tecrübesi için git bir lg g7 al derim.

Bu saçma oldu biraz alışkanlık diyorsunuz yani zamanla isterseniz alışırsınız neden alışamıyasınızki. ;)

Android güzel geliyo ama uzun ömürlü olurmu ios gibi yani beni 3-4 yıl götürürmü

Huawei o aralıkta alınabilecek bir telefonu yok giriş seviye telefon veriyor huawei bey o paraya.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
İkisi de fiyatını haketmeyen cihazlar. iPhone 7 daha çok daha iyidir a50 ye göre (Batarya ömrü hariç).iOS a devam ederseniz iPhone 7 alabilirsiniz. Güzel cihaz ben kullandım 6 ay süre zarfında.Sorunuz varsa sorabilirsiniz ip7 ile ilgili. Ama benim size tavsiyem bütçeyi biraz arttırıp mi8 almanız.

Efe saka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İkisi de fiyatını haketmeyen cihazlar. iPhone 7 daha çok daha iyidir a50 ye göre (Batarya ömrü hariç).iOS a devam ederseniz iPhone 7 alabilirsiniz. Güzel cihaz ben kullandım 6 ay süre zarfında.Sorunuz varsa sorabilirsiniz ip7 ile ilgili. Ama benim size tavsiyem bütçeyi biraz arttırıp mi8 almanız.
Mi8 pahalandı diye biliyorum özellikel türkiye garantili modelleri bide sorum olucak iphone 7 alsam haziran gibi kaç yıl götürür

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Mi8 pahalandı diye biliyorum özellikel türkiye garantili modelleri bide sorum olucak iphone 7 alsam haziran gibi kaç yıl götürür
Kullanım ömrü tamamen kullanıcıya göre değişiyor.Eğer sürekli ağır oyunlar oynarsanız yani telefonu yoracak şeyler yaparsanız telefonun ömrünü kısmıs olursunuz . Zaten iphone7 2 yıl daha güncelleme alir . Eğer düzenli kullanırsanız 3/4 yıl kullanırsanız.

Bir de leand in dediği gibi 2 sene sonra bazı uygulamaları sürüm den dolayı indirmeye bilirsiniz.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
İos 13 çıkmak üzere veya çıkmıştır takip etmiyorum ama 6 ve gerisi güncellemeyi alamiyacak ios 14 çıktığı zamanda 6plus ve 7den çekebilirler yani 1 yıl içinde ürünün güncelleme desteği bitecek gibi.

dramaticalien480

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bende eskiden lg seviyordum ama kronik sorunları çok olduğu için soğudum hem ailem izin vermez eskiden lg g3 vardı anakartı yandı o yüzden ailece soğuduk
LG kronik sorun kalmadı. Tertemiz ürün yapıyorlar o konuda. İphone 7 için arkadaşların dediği doğrudur güncelleme desteği 2 yılı görmeyebilir. ios da güncelleme daha kritik birçok uygulama eski sürümler ile çalışmıyor. Ayrıca 32 gb hafıza desteği olmayan telefonu ne yapacaksın. Sana kalan 27 25 gb civarı. Ayda bir bilgisayara yedek atman gerekecek. Bugün bir instagram bile 500 mb yer kaplıyor düzenli temizlemezsen. 64 gb altı bir telefona bakma. Redmi note 7 al babanın parası cebine kalsın daha iyidir.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Temmuz aylarına doğru telefon alıcam bütçem 3000 ve biraz üstü telefonda genellikle sosyal medya ve video,film izlemeyi severim iphone istememin nedeni uzun ömürlü olması bu iki telefon arasında tercih yapıcam sizce hangisini almalıyım
İphone 7 tasarım batarya ekran dışında a50 den daha iyi fakat çok eskidi. Lg g7 meizu 16th mi8 e bakmanızı tavsiye ederim

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
4 yıldan fazla LG G3 kullandım ve halen beni üzmedi, şansa kalmış biraz. Geçen hafta G7 aldım çok ama çok memnunum, adamlar yine harika cihaz yapmış. Çöp cihazlara abartı para vermektense iyi bir firmanın tepe modelini almak çok çok daha iyidir bence.

kaandemir.71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben iphone 7(ikinci el) ile a50(sıfır) arasında kaldım hangisini önerirsiniz

kaandemir.71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sizce a50 en son hangi android sürümü güncellemesi alır

BehzatAmirim

Dekan