iphone 7 mi 6s plus mı

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
6S Plus iOS 11 ile ayvayı yiyen, arkada düşük ışık performansı çöp, öndeki kamerası toptan facia olan bir cihaz.
7 suya dayanıklı arkada düşük ışık performansı fazlaca iyileştirilmiş ön kamerası düşük ışıkta yine facia olsa da gündüz iş gören bataryası üzen bir cihaz.
Bu ikili arasından kesinlikle 7 fakat bu 7 seçimi illa iPhone istiyorsanız. Aksi halde bu fiyata bu ikiliyi cebinden çıkartacak, ezip geçecek android cihazlar sürüyle mevcut.

Uyecik44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
6s plus şu anda kesinlikle alınmayacak bir cihaz öyle ki uzun zamandır adını bile duyduğumu hatırlamıyorum. İphone 7 a10 fusion işlemcisi işe daha güçlü bir cihaz her yönüyle.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Plus olduğu için bile 6s plus alırdım ama bana kalırsa ikiside bu saatten sonra alınmaz o fiyat aralığında çok güzel telefonlar var.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Bu iki model arasinda size tavsiyem iphone 7 almaniz yonundedir.

Iphone 7'nin one ciktigi noktalari ise su sekilde siralayabiliriz;

* IP67 sertifikasi ile suya/doza karsi dayaniklilik.
* Ekran tarafinda "wide color gamut display" teknolojisine yer verildi bu modelde.
* Home butonu mekanik sistemden cikarildi. Ekranlarda oldugu gibi 3d touch sistemine cevirildi. Ayrica parmak izi sensoru onceki modellere kiyasla cok daha kararli ve hizli calisiyor.
* Guc tarafinda ram'de bir fark bulunmuyor fakat islemci tarafinda hatri sayilir seviyede daha iyi bir cpu'ya sahip.
* Arka kamerada diyafam degeri bariz dusuk. Bu sayede gece cekimlerinde gozler gorulur bir farkla daha basarili cekimler yapiyor. On kamerada bu degisim mp degerlerinde iyilestirme yapilmis. Onceki modellere gore ayrica daha az noise olustugunu soyleyebilirim.
* Stereo hoparlor ile onceki modellere gore daha guclu ses seviyesi ve sound olarak daha basarili bir ses deneyimi.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,336
Tercihler arasından İphone 7

Rozelian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Şimdi 2 telefonuda ele aldığımızda donanımda iphone 7 bir adım önde çıkıyor olabilir ama 6s plus ı öneriyorum niye diye sorarsanız iphone 6s plus kulak girişine sahip son iphone ve 3d touch 4k kamera büyük ekran gibi özelliklere de sahip

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Bana sorarsanız ben 7 derim. Hem büyük telefon sevmiyorum hemde daha günceli her zaman daha iyidir. Ama batarya konusunda sıkıntı çekmek istemiyorsanız 6S Plus öneririm.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şimdi 2 telefonuda ele aldığımızda donanımda iphone 7 bir adım önde çıkıyor olabilir ama 6s plus ı öneriyorum niye diye sorarsanız iphone 6s plus kulak girişine sahip son iphone ve 3d touch 4k kamera büyük ekran gibi özelliklere de sahip
3D Touch, 4K video kaydı 7'de de var? Hem de daha iyisi bunları neden söylediniz ki?

Rozelian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3D Touch, 4K video kaydı 7'de de var? Hem de daha iyisi bunları neden söylediniz ki?
Bunlar iphone 7 de olabilir ama ya büyük ekran kulaklık girişi ve daha büyük bir pil iphone 7 de var mı

---- Mesajlar birleştirildi ----

---- Mesajlar birleştirildi ----

fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Ayrıca yanılmıyorsam iphone 7 nin 3200 tl gibi bir fiyatı var galiba o fiyatlara swap iphone 7 plus bulursanız alabilirsiniz buda ayrı bir alternatif

Swap Cihaz:Garanti çerçevesinde Apple servise arızalı olarak giden cihazın yerine verilen sıfır yeni cihaza denir. Swap cihaz fabrikadan sıfır olarak gelen üründür.

Son düzenleme: