iPhone 7 kullanıcıları fena kandırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 7 kullanıcıları fena kandırıldı!

Apple'ın son göz bebeği iPhone 7, şu sıralar ilginç bir haberle gündemde. YouTube üzerinden paylaşılan matkapla kulaklık deliği açabilme önerisine inan kullanıcılar bulunuyor.

İçler acısı durum hakkındaki yorumlarınız neler?

Son düzenleme:

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
hemen alıp benimde delik açmam lazım :D

YunusemreGürbüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben o kadar para vercem ona değil matkap ile delik açmak ıslak mendille bile silmem.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Abartsaydiniz..

Turuncu sitede de bu var, burada zaten ayyuka cikmis durumda, var olan su:

İphone adi altinda sacma sapan haberimsi yazimsi garip gureba seyler yazilip tık sevdasina dusuluyor.

Ya arkadas insanin telefonuna matkapla delik acmasi icin uber salak olmasi lazim. Kullanici salaksa apple ne yapsin?

Bir de buna inanan kullanicilar varmis , durum icler acisiymis bilmem ne

Ey shiftdelete, senin halin icler acisi

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Açıkçası hiç bir apple kullanıcısı olmadım. 2006 yılından beri windows işletim sistemli mobil kullanıyorum. Şuanki Telefonum Lumia 950 fakat apple daki gelişmeleri sürekli takip ediyorum. Bence kulaklık olayıyla apple nasıl ki mobil işletim sistemlerine bir devrim oluşturdu (aynısı uygulamalarda da) kulaklıkta da oluşturacak gibi adamlar yeni neslin ne istediğini anlıyor, ve öncü oluyor. Nerden mi biliyorum. Ben iphone yokken dokunmatik kullanıyordum ve mobil uygulamayı biliyordum. Fakat iOS çıktıktan sonra telefon dokunmatiği ne demek, mobil uygulama ne demek daha nicesinin sayamadığım şeyler de devrim oldu. Android de takip etti. Kulaklık olayında da göreceksiniz ki tüm telefonlar takip edecek. Bende belki 2019 yılında USB Type C şarjlı iphone 8S kullanırım belli olmaz ama şimdilik bazen sıkıntı yaşatsa da uygulama olmasa da windows mobilden memnunum.

Reaksiyon puanı
2,554
Açıkçası hiç bir apple kullanıcısı olmadım. 2006 yılından beri windows işletim sistemli mobil kullanıyorum. Şuanki Telefonum Lumia 950 fakat apple daki gelişmeleri sürekli takip ediyorum. Bence kulaklık olayıyla apple nasıl ki mobil işletim sistemlerine bir devrim oluşturdu (aynısı uygulamalarda da) kulaklıkta da oluşturacak gibi adamlar yeni neslin ne istediğini anlıyor, ve öncü oluyor. Nerden mi biliyorum. Ben iphone yokken dokunmatik kullanıyordum ve mobil uygulamayı biliyordum. Fakat iOS çıktıktan sonra telefon dokunmatiği ne demek, mobil uygulama ne demek daha nicesinin sayamadığım şeyler de devrim oldu. Android de takip etti. Kulaklık olayında da göreceksiniz ki tüm telefonlar takip edecek. Bende belki 2019 yılında USB Type C şarjlı iphone 8S kullanırım belli olmaz ama şimdilik bazen sıkıntı yaşatsa da uygulama olmasa da windows mobilden memnunum.
Kaçırdığın önemli bir detay var yapılan yenilikler insan hayatını kolaylaştırmak için olduğu sürece devrim olur ve yayılır.Kulaklık girişinin kalkması kadar saçma bir olay olamaz bunun kimseye faydası yok.Apple ın yaptığı kapitalizmden başka bişey değil kulaklık girişi kalktı da ne oldu 5 mm telefon mu yaptılar ki yapsalar ne insanlar ince telefon değil pili iyi telefon istiyor apple işte milleti nasıl daha fazla sömürürüm derdinde adamlar doymuyor paraya.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
İnsanlar da mal gibi hala bu telefona yöneliyor ne buluyorlar bu iPhone da hiç anlamıyorum 4 ay sırf merakımı gidermek için kullandım kullandığıma kullanacağıma bin pişman oldum gittim sattım Androide geçtim kim ne derse desin benim için Android çünkü özgürlük

Derici38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kulaklık çıkışını iphone bulmadı! 6ay önce çıkan leeco lemax2 telefonda Çin markası. İlk kullanan firmadır.