iPhone 7 Jet Black Çizilme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Bilal Darcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bir anda fikir değiştirmesi yaparak mat siyah yerine simsiyah modelini tercih ettim ama şuan çok pişmanım. Bir hafta geçmiş olmasına rağmen telefonun arkası çizik dolu arkasında kılıf da vardı. Başka böyle sorun yaşayanlar ne gibi çözüm buldunuz ? Bunu garantisiyle bir değişim yapabilme şansım var mı başka bir renkle ? Cevaplarınızı bekliyorum

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
beklenen son maalesef bir şey yapacaklarını zannetmiyorum

Bilal Darcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Alırken cepkask yaptırmıştık o kasayı değiştirebilir mi ?

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Apple lansmanda kendi söyledi jetblack çizilebilir bizim kılıflarımızla kullanın diye.Tuketiciyle dalga geçer gibi bir açıklama orası ayrı. Bende bu yüzden değişim yapacaklarını sanmam.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Öyle kullanmaya devam edicksiniz maalesef. Mat renk çok daha premium duruyor bence jetblack den

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Yapacak bir şey yok ben olsam cepkaska falan vermem yepyeni telefon neden kasasını falan değiştireyim ki.Telefonun içinin açılmasına değmez su geçirmezliği zarar görür.

Bilal Darcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
cihazı 14 gün içinde iade edebileceğimizi biliyorum da iade etsem ne kadar geri çevirirler ? 128gb + cepkask 3.800tl vermiştik aynı parayı mı verirler ? cevaplarınız için teşekkürler :)

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
cihazı 14 gün içinde iade edebileceğimizi biliyorum da iade etsem ne kadar geri çevirirler ? 128gb + cepkask 3.800tl vermiştik aynı parayı mı verirler ? cevaplarınız için teşekkürler :)
İade internetten satın aldıysanız mümkün oda zarar görmemiş şekilde

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Jet black çok sıkıntı ya kuzenim de var gece bulamıyoruz telefonu gözükmüyor :D mat siyah yine belli oluyor arabada felan zor oluyor bulması bence değişime verin internetten aldıysanız 15 gün içerisinde sorgusuz sualsiz değişim yaparlar mağazadan aldıysanızda kaskoya verin değiştiririler.

Bilal Darcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Jet black çok sıkıntı ya kuzenim de var gece bulamıyoruz telefonu gözükmüyor :D mat siyah yine belli oluyor arabada felan zor oluyor bulması bence değişime verin internetten aldıysanız 15 gün içerisinde sorgusuz sualsiz değişim yaparlar mağazadan aldıysanızda kaskoya verin değiştiririler.
Değişim mi iade mi iadeyse aynı parayı mı verirler ?

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
bende de plus jet black var, 1,5 aydır kullanıyorum, sadece yoğun ışıkta telefonu sağa sola çevirerek bakınca çok ince toz izi gibi birkaç şey görünüyor, ama normal olarak bakınca hiçbiri görünmüyor, ama bu toz izi gibi olan şeyler zamanla çoğalacak gibi görünüyor.telefonu nereden alıdnız bu arada

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314

istanbuldaki 2 tane apple store dan yada online apple store dan alındıysa ve 14 günlük süreyi geçmediyse apple her şekilde iade alıyor ( ekranı kırmak gibi çok büyük bir hasar olmadığı sürece)

ama diğer aldığınız hiçbir yer iade bu tarz nedenlerde dolayı almıyor. Zaten çizilebileceği söylenmiş bir malzeme kullanım kaynaklıdır deniyor. Yani tüketici heyetine gidilse bile satıcı haklı bulunur. Zaten hat taktıysanız yine apple haricinde kimse iade almıyor
--- Gönderi Güncellendi ---
Alırken cepkask yaptırmıştık o kasayı değiştirebilir mi ?
keşke cep kask yaptırmasaydın onlar para tuzağı hiçbir işe yaramıyor başa bişey gelince

Adem6969

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya arkadas alın gold yada sılver rengını ugrasmayın boyle seylerle nıyekendınıze macera arıyosunuz aldım gold plusanı 128 gb olanı oh kafam rahat taktım sılıkonkılıf ılk cıktıgını gun aldım 3 aydır kullanıyorum nokta cızık yok tel zamda gelmıs :) kardayız

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Kardeş her yerde bas bas bağırıyorlar bu telefon çiziliyor diye. Aldığın anda kılıf alsaydın ya beraberinde. Veya hiç jetblack almasaydın. Bununla ilgili konu açmış olman bile çok komik yani. Ateşe elini sokup aa elim yandı demek gibi bir şey bu.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Cihazı Applestore dan aldıysan öyle birşey yapabilirsin.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kasko varsa tel pert olsa bile değiştiriyorlar merak etme;)

Bilal Darcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

UmitErdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İşim gereği Apple Türkiye'nin bir toplantısına katılmıştım. Toplantıda benzer sorunu tartışıyorlardı. Apple yetkilerinin söylediği şu şekilde " Aslında bütün telefonlar çiziliyor fakat Jet Black renginden dolayı çiziği belli ediyor, yani diğer renkler çizilmiyor jet black çiziliyor gibi bir durum söz konusu değil" demişlerdi.

Bilal Darcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben normal kaskodan bahsediyorum. O ek ücreti birşey sonuçta.
Teşekkürler peki 2 hafta içerisinde falan mı ona göre götürelim bir soralım
Bir arkadaş böyle diyor ?

Ekli dosyalar

• IMG_0421.PNG
    IMG_0421.PNG
    156.5 KB · Görüntüleme: 553

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Teşekkürler peki 2 hafta içerisinde falan mı ona göre götürelim bir soralım
Bir arkadaş böyle diyor ?
Valla ekran felan kırıldımı ücretsiz değiştiriyorlar Cepkask var arkadaşımın s3 ünde 2 kere kırdı değiştirdiler telefonu komple.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025