İphone 7 home tusu

Bu konuyu okuyanlar

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaslar iphone 7 var home tusu arizali calismiyor bunun home tusunu kendim degistirsem home tusu calisirmi?
Bir videoda gormustum iphone 7 nin home tusu ekran ile beraber calisiyormus baska tus takilsa bile guvenlik geregi calismiyormus asli varmi bilmiyorum
Ben sivasta yasiyorum garanti icin istanbuldaki apple storeye goturmem mecburimi veya telefon alinan yer gonderebilirmi bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

Tesekkurler

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
S
Arkadaslar iphone 7 var home tusu arizali calismiyor bunun home tusunu kendim degistirsem home tusu calisirmi?
Bir videoda gormustum iphone 7 nin home tusu ekran ile beraber calisiyormus baska tus takilsa bile guvenlik geregi calismiyormus asli varmi bilmiyorum
Ben sivasta yasiyorum garanti icin istanbuldaki apple storeye goturmem mecburimi veya telefon alinan yer gonderebilirmi bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

Tesekkurler
Sakın garanti gider servise ver onlar degistirsin.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Iphone 7 gibi telefona bu yapılırmı yazık günah kardeşim yapma

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
6s var bende iphone 7 yi vatandasin biri satiyorda tks etmeyi dusunuyordum ama home tusu arizali zamanim yok garantiye gondermeye fln diyorda etmelimiyim sizce?

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
6s var bende iphone 7 yi vatandasin biri satiyorda tks etmeyi dusunuyordum ama home tusu arizali zamanim yok garantiye gondermeye fln diyorda etmelimiyim sizce?
Adam neden model düşmek istiyor bi iş vardır onda telefonundan memnunsan bulaşma bence

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Adam neden model düşmek istiyor bi iş vardır onda telefonundan memnunsan bulaşma bence

Vazgectim zaten muhtemelen home tusu arizali diye satiyor ama 2100 liraya satiyor piyasadan en az 800 tl dusuk baska biseyi vardir bencede

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Aha kar ettim dersin bir bakmışsın zarar etmişsindir. Bu memlekette şüphecilik zarar getirmez, insanlar git gide tuhaf ve güvensiz olmakta... Dikkat etmek gerek!

TulparHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Apple Reseller ve Hepsiburada,Vatan,Teknosa gibi firmalar garantiye gönderir.Telefonculara güvenme !!!