iPhone 7 harita pusulası yanlış gösteriyo

Bu konuyu okuyanlar

erayketme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Haritalar uygulamasını açtım. Konum bulma ikonuna iki kere basınca telefonun bakışına göre yolu gösteriyor ama nedense benimki yamuk gözüküyo. Acaba dedim apple ın uygulamasında mı sorun var. Google maps te öyle. Pusulayı açıyorum orda düzgün bir şekilde gösteriyor. Başına böyle bir sorun gelen yada çözümünü bilen var mı

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Konumu açıp kapatın. Daha sonra pusula'dan kalibre et diyecektir. Sonrasında 8 şeklinde döndürün. Düzelecektir:)

erayketme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kalibre et demiyor.

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Aynı sorunu bende yaşadım hatta o mavi nokta kayıyor falan. Aslında bu sorun değil. Arabayı kullanırken gideceğiniz rotayı seçin sonra git butonuna basın camın oraya koyun, sıkıntısız bir şekilde çalışacaktır...

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Aynı sorunu bende yaşadım hatta o mavi nokta kayıyor falan. Aslında bu sorun değil. Arabayı kullanırken gideceğiniz rotayı seçin sonra git butonuna basın camın oraya koyun, sıkıntısız bir şekilde çalışacaktır...

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Haritalar uygulamasını açtım. Konum bulma ikonuna iki kere basınca telefonun bakışına göre yolu gösteriyor ama nedense benimki yamuk gözüküyo. Acaba dedim apple ın uygulamasında mı sorun var. Google maps te öyle. Pusulayı açıyorum orda düzgün bir şekilde gösteriyor. Başına böyle bir sorun gelen yada çözümünü bilen var mı

Yaşadığınız sorunun detayının anlaşılması için SS ( ScreenShot ) ekler misiniz?

erayketme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sorun düzeldi ama tekrarlarsa size ulaşırım

erayketme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
IMG_2884.PNG
Şu an telefonu yola paralel tutuyorum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
o uydulardan kaynaklı güneş patlamaları yoğun ve güçlü ise uydular etkileniyor her telde olur o durum.