iPhone 7 harita pusulası yanlış gösteriyo

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

erayketme

Üyecik
Haritalar uygulamasını açtım. Konum bulma ikonuna iki kere basınca telefonun bakışına göre yolu gösteriyor ama nedense benimki yamuk gözüküyo. Acaba dedim apple ın uygulamasında mı sorun var. Google maps te öyle. Pusulayı açıyorum orda düzgün bir şekilde gösteriyor. Başına böyle bir sorun gelen yada çözümünü bilen var mı

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Konumu açıp kapatın. Daha sonra pusula'dan kalibre et diyecektir. Sonrasında 8 şeklinde döndürün. Düzelecektir:)

FK5896

Asistan
Aynı sorunu bende yaşadım hatta o mavi nokta kayıyor falan. Aslında bu sorun değil. Arabayı kullanırken gideceğiniz rotayı seçin sonra git butonuna basın camın oraya koyun, sıkıntısız bir şekilde çalışacaktır...

FK5896

Asistan
Aynı sorunu bende yaşadım hatta o mavi nokta kayıyor falan. Aslında bu sorun değil. Arabayı kullanırken gideceğiniz rotayı seçin sonra git butonuna basın camın oraya koyun, sıkıntısız bir şekilde çalışacaktır...

FK5896

Asistan

Fragger

Dekan
Haritalar uygulamasını açtım. Konum bulma ikonuna iki kere basınca telefonun bakışına göre yolu gösteriyor ama nedense benimki yamuk gözüküyo. Acaba dedim apple ın uygulamasında mı sorun var. Google maps te öyle. Pusulayı açıyorum orda düzgün bir şekilde gösteriyor. Başına böyle bir sorun gelen yada çözümünü bilen var mı
Yaşadığınız sorunun detayının anlaşılması için SS ( ScreenShot ) ekler misiniz?

o uydulardan kaynaklı güneş patlamaları yoğun ve güçlü ise uydular etkileniyor her telde olur o durum.

stat counter