iPhone 7 Diamond Protect ya da Spigen Nano Liquid

Bu konuyu okuyanlar

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
iPhone 7 için Diamond Protect ya da Spigen Nano Liquid almalı mıyım? Sizce gerçekten işe yarıyor mu? Derdim kırılması değil çizilmesi. Yani çizilmeye karşı etkili olur mu? Ve sizce hangisi daha başarılı?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Diamond Protect daha iyi onu al ve görüşlerini bizimle paylaş

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
iPhone 7 için Diamond Protect ya da Spigen Nano Liquid almalı mıyım? Sizce gerçekten işe yarıyor mu? Derdim kırılması değil çizilmesi. Yani çizilmeye karşı etkili olur mu? Ve sizce hangisi daha başarılı?
Diamand benim arkadaşım aldı geçenlerde baktık güzel di yani şimdilik doğal olarak çizik Yok ama ileri de nasıl olur bilemem

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Daha önce kullanmadım ama YouTube da incelemesine denk gelmiştim bu sıvı ekran koruyucusunun çiziklere karşı çok iyi sonuç verdiğini gösteriyorlardı webtekno YouTube kanalıydı sanırım 6 ayda bir yenilemek gerekiyor diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Daha önce kullanmadım ama YouTube da incelemesine denk gelmiştim bu sıvı ekran koruyucusunun çiziklere karşı çok iyi sonuç verdiğini gösteriyorlardı webtekno YouTube kanalıydı sanırım 6 ayda bir yenilemek gerekiyor diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam

Webteknoda 17 ay diyor. Yıllık uygulanır ama şimdi riske atmak istemiyorum ekran hep korumalıydı 3D. Yani çizik yok şuan ama onu alır da çizilirse çok canım sıkılır.
--- Gönderi Güncellendi ---

Videoyu izledim zaten fikir ondan sonra doğdu ama detaylı öizik olup olmadığını göstermiyor. Sadece kırılmadığını gösteriyor.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Webteknoda 17 ay diyor. Yıllık uygulanır ama şimdi riske atmak istemiyorum ekran hep korumalıydı 3D. Yani çizik yok şuan ama onu alır da çizilirse çok canım sıkılır.

Videoyu izledim zaten fikir ondan sonra doğdu ama detaylı öizik olup olmadığını göstermiyor. Sadece kırılmadığını gösteriyor.

Çizileceğini düşünmüyorum baya sağlam test yapıyolar ekran kırılmadığı sürece senede bir yenilersen birşey olmaz zaten iphone 7 ekranı da daha dayanıklı değilmiydi önceki nesillere göre

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234

Diamond Protect Test

Daha ayrıntılı gözüküyor

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

Diamond Protect al telefonu normalden %600 daha dayanıklı kılıyor çizilme konusunda ise standart kullanımda hiçbir şey olmaz

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
EKRAN KORUMA 2.0
Standart bir ekran koruyucu kaplamadan
çok daha fazlası!

• KIRILMA VE ÇİZİLMELERE
    % 600 DAHA DAYANIKLI

Uzay ve havacılık sektöründe kullanılan nano materyallerin özelliğini taşıyan Diamond Protect uygulandığı yüzeyi çizilme ve darbeye karşı %600 daha sert ve dayanıklı hale getirir.

• SU VE YAĞ TUTMAZ
    KOLAY TEMİZLENİR

Diamond Protect yüzeyi su çıkarmalarına karşı korunur hale getirir. Moleküler yapısı suyu itici özellik gösterdiğinden yüzeydeki sıvının kayarak uzaklaşmasını kolaylaştırır.

• HAVA KABARCIĞI
    OLUŞTURMAZ

TPU korumalarının aksine Diamond Protect moleküler bir tabaka oluşturduğu için göze görünmez; kabarcıksız güçlü bir koruma sağlar.

• ANTİBAKTERİYEL
    Diamond Protect cihazın yüzeyini bakteri ve küf oluşumuna izin vermeyen nano koruyucu bir tabakayla kaplayarak sizin ve çevrenizin hijyenine uyum sağlar.

• PARMAK İZİ TUTMAZ
    Diamond Protect oleophobic ( Yağ moleküllerini iten ) bir yapıya sahiptir. Cihazda parmak izine sebep olan yağ moleküllerinin yüzeye tutunmasını önler.

• RADYASYONU %80 ORANINDA ÖNLER
    Diamond Protect yüzeyde oluşturduğu güçlü moleküler bağlar sayesinde elektronik cihazlardan yayılan radyasyon miktarını çok önemli bir ölçüde azaltır.

• NANOTEKNOLOJİ
    Maksimum koruma ve
    gerçek görünmezlik!

nanoteknolojibgProduct.png
Sitedeki açıklama

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ölmez sağ olursak önümüzde ki sene alacağım iphone modelinde deneyeceğim bu daimondu :) 6 ay etkisi bile olsa 100 tl çokta fazla değil sonuçta cihazın estetiği bozulmayacak cam koruyucularda olduğu gibi

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ölmez sağ olursak önümüzde ki sene alacağım iphone modelinde deneyeceğim bu daimondu :) 6 ay etkisi bile olsa 100 tl çokta fazla değil sonuçta cihazın estetiği bozulmayacak cam koruyucularda olduğu gibi

Bence al

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ben diamond uyguladım çok memnun kaldım. 1 adet diamond 3 telefon ekranına uygulanabilir. 2 kişi daha bulun adam başı 33 tl eder

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Peki 7 plus ın arkasına da uygulanır mı? sonıçta arkası cam değil alüminyum. arkasını da korur mu?

Son mesajlar