iPhone 7 Çiziliyor mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Batubenn

Asistan
Arkadaşlar iPhone 7 Mat kullanıyorum. Korkumdan kılıfsız kullanamıyorum. Cidden kolay çiziliyor mu? Sizin deneyimleriniz nasıl?

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Arkadaşlar iPhone 7 Mat kullanıyorum. Korkumdan kılıfsız kullanamıyorum. Cidden kolay çiziliyor mu? Sizin deneyimleriniz nasıl?
Mat renk tabakası kolayca çizilebilir. Kullanıcılar ve telefon inceleyen editörler kılıfsız kullanmayın diye eleştirilerde bulunuyorlar. O yüzden mat renk bir cihaza sahip olduğunuz için kılıf kullanmanızı öneririm. :)

HH_87

Üyecik
O başka bir durum. Bir müddet sonra her cam çizilecek ancak arka yüzey mat renk tabakasına sahip olduğu için boya kolayca aşınmaya başlayabiliyor.
iPhone 7 den önce Lumia 920 kullandım,telefona hiç dikkat etmeme rağmen az çizildi fakat iPhone 7 nin camı bana göre daha kalitesiz geldi,daha çabuk çizildi,bu arada bu bahsettiğim çizikler kılcal çizikler,yani Işıkta falan yada çok dikkatli bakarsan belli oluyor

themorgan

Asistan
Mat renk tabakası kolayca çizilebilir. Kullanıcılar ve telefon inceleyen editörler kılıfsız kullanmayın diye eleştirilerde bulunuyorlar. O yüzden mat renk bir cihaza sahip olduğunuz için kılıf kullanmanızı öneririm. :)
İphone 7 mat siyah bende kılıflı kullanıyorum.Zaten simsiyah dışındakilerin hepsi mat değilmi? Mat renk mat diye soyuluyo parlak olanda boya atması oluyo bu nasıl iş anlamadımki iphone 5s sonrası cihazlar zaten dayanıksız

Batubenn

Asistan
İphone 7 mat siyah bende kılıflı kullanıyorum.Zaten simsiyah dışındakilerin hepsi mat değilmi? Mat renk mat diye soyuluyo parlak olanda boya atması oluyo bu nasıl iş anlamadımki iphone 5s sonrası cihazlar zaten dayanıksız
Haklı bir isyan

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 43357Ekli dosyayı görüntüle 43357Ekli dosyayı görüntüle 43357

Son düzenleme:
stat counter