iPhone 7 Çiziliyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar iPhone 7 Mat kullanıyorum. Korkumdan kılıfsız kullanamıyorum. Cidden kolay çiziliyor mu? Sizin deneyimleriniz nasıl?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar iPhone 7 Mat kullanıyorum. Korkumdan kılıfsız kullanamıyorum. Cidden kolay çiziliyor mu? Sizin deneyimleriniz nasıl?
Mat renk tabakası kolayca çizilebilir. Kullanıcılar ve telefon inceleyen editörler kılıfsız kullanmayın diye eleştirilerde bulunuyorlar. O yüzden mat renk bir cihaza sahip olduğunuz için kılıf kullanmanızı öneririm. :)

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Mat renk tabakası kolayca çizilebilir. Kullanıcılar ve telefon inceleyen editörler kılıfsız kullanmayın diye eleştirilerde bulunuyorlar. O yüzden mat renk bir cihaza sahip olduğunuz için kılıf kullanmamanızı öneririm. :)

Kullanmamamı mı?

HH_87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Telefonun ekranıda çabuk çiziliyo aklında olsun

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Telefonun ekranıda çabuk çiziliyo aklında olsun
O başka bir durum. Bir müddet sonra her cam çizilecek ancak arka yüzey mat renk tabakasına sahip olduğu için boya kolayca aşınmaya başlayabiliyor.

HH_87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
O başka bir durum. Bir müddet sonra her cam çizilecek ancak arka yüzey mat renk tabakasına sahip olduğu için boya kolayca aşınmaya başlayabiliyor.
iPhone 7 den önce Lumia 920 kullandım,telefona hiç dikkat etmeme rağmen az çizildi fakat iPhone 7 nin camı bana göre daha kalitesiz geldi,daha çabuk çizildi,bu arada bu bahsettiğim çizikler kılcal çizikler,yani Işıkta falan yada çok dikkatli bakarsan belli oluyor

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Mat renk tabakası kolayca çizilebilir. Kullanıcılar ve telefon inceleyen editörler kılıfsız kullanmayın diye eleştirilerde bulunuyorlar. O yüzden mat renk bir cihaza sahip olduğunuz için kılıf kullanmanızı öneririm. :)

İphone 7 mat siyah bende kılıflı kullanıyorum.Zaten simsiyah dışındakilerin hepsi mat değilmi? Mat renk mat diye soyuluyo parlak olanda boya atması oluyo bu nasıl iş anlamadımki iphone 5s sonrası cihazlar zaten dayanıksız

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
İphone 7 mat siyah bende kılıflı kullanıyorum.Zaten simsiyah dışındakilerin hepsi mat değilmi? Mat renk mat diye soyuluyo parlak olanda boya atması oluyo bu nasıl iş anlamadımki iphone 5s sonrası cihazlar zaten dayanıksız
Haklı bir isyan

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekli dosyayı görüntüle 43357Ekli dosyayı görüntüle 43357Ekli dosyayı görüntüle 43357

Son düzenleme:

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29

Ekli dosyaları göremiyorum
IMG_2925.PNG