iPhone 7, 4K Videoda Görüntülendi!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 7, 4K Videoda Görüntülendi!

Apple'ın önümüzdeki ay tanıtacağı iPhone 7 modeli bu sefer 4K çözünürlüğündeki videoda görüntülendi. iPhone 7'nin prototipini ilk defa bu kadar net bir şekilde görebilirsiniz.

Son düzenleme:

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
3 yıldır aynı tasarım, prototipi gizlesen ne olacak, sadece plus modeli çift kamera olmuş, durum bundan ibaret, tabi donanımı es geçmemek gerek.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Anten çizgileri değişmiş,7PLUS'ta dual kamera var,kulaklık çıkışına veda edilmiş.Lightning nasıl çalışıyor ilerde göreceğiz.:)Ben ilk olarak bluetooth kulaklığın tadına bakmıştım,ama o da belirli bir mesafeye kadardı.:)

Cangnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
6S'DEN farkı olmayan bir tasarım şahsen ben 6s e çıktığında 3100 verip donanım olarak hiçbir fark olmayan 7'ye (tahmini fiyatlar üzerinden ) 3700 Tl vermezdim,tabi apple aldırmak için güncelleme ile telefonu geriletmez ise .

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bu telefona gerçekten para mı verecekler şimdi?

Cangnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
öve öve bitirememenin sebebi apple'ın muhteşem olması değil diğer firmaların kötü olmasındandır.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
öve öve bitirememenin sebebi apple'ın muhteşem olması değil diğer firmaların kötü olmasındandır.
Nesi kötü anlatsana biraz ? Öyle fanboylar varki "Mac ile toplama pcden daha iyi oyun oynanıyor" diyen bile gördüm. Allah aşkına neyi iyi Apple'ın ? Tamam kabul ediyorum androidden daha iyi. Androiddede fanboyların zannettiği kadar kasma yok. iPhone'da kasıyor. Hiçbir elektronik alet ilk günkü gibi çalışmaz hepsi eskir. iPhone'un güncelleme alması hariç 1 tane artısı yok diğer markalara.

Cangnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nesi kötü anlatsana biraz ? Öyle fanboylar varki "Mac ile toplama pcden daha iyi oyun oynanıyor" diyen bile gördüm. Allah aşkına neyi iyi Apple'ın ? Tamam kabul ediyorum androidden daha iyi. Androiddede fanboyların zannettiği kadar kasma yok. iPhone'da kasıyor. Hiçbir elektronik alet ilk günkü gibi çalışmaz hepsi eskir. iPhone'un güncelleme alması hariç 1 tane artısı yok diğer markalara.
şimdi hepsini anlatmaya kalksam forum karakter hatası verir,tabikide mac de iyi oyuyn oynanmaz ama daha iyi grafik başarısı sunan mac'den başka pc yok,garantiye gönderdiğinizde size yeni cihaz vermemek için bahane uyduran değil yeni cihaz vermek için insiyatif gösteren bir yer Apple.Samsung alırsın 2 ayda 500 tl düşer apple alırsın 100 tl düşer.müşteri hizmetleri sana sövmüyor mesela :D

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
şimdi hepsini anlatmaya kalksam forum karakter hatası verir,tabikide mac de iyi oyuyn oynanmaz ama daha iyi grafik başarısı sunan mac'den başka pc yok,garantiye gönderdiğinizde size yeni cihaz vermemek için bahane uyduran değil yeni cihaz vermek için insiyatif gösteren bir yer Apple.Samsung alırsın 2 ayda 500 tl düşer apple alırsın 100 tl düşer.müşteri hizmetleri sana sövmüyor mesela :D
Bana küfür eden müşteri hizmeti görmedim. Fiyat + güncelleme desteği hariç bir +sı yok ozaman iphone'un. İsteyen istediğine alsın karışmak istemiyorum fazla ama sırf ısırılmış elma için ben okadar para vermem.

Cangnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bana küfür eden müşteri hizmeti görmedim. Fiyat + güncelleme desteği hariç bir +sı yok ozaman iphone'un. İsteyen istediğine alsın karışmak istemiyorum fazla ama sırf ısırılmış elma için ben okadar para vermem.
küfür ettikleri bir ss görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam lg yada asuıs olabilir.tabi isteyen istediğini alır .