iPhone 6'ya Bu Kadar Verilir mi?

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O kadar para verip kısıtlı yaşamak :D Bana göre değil :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Plastik çöpe 2000 lira verip 3 ay sonra 1200 e satamamaktansa iphone kimse kusura bakmasında o parayı veririm. Enayi bence tamamen onlar.

Musti053

Üyecik
Steve jobs 'un denetiminden geçtiği son telefon diyorlar ama yinede çok fazla sonuçta en iyisi diye bir şey yok bir sonraki çıkana kadar havası

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
O sonda cikan kiz :D bak ya
Konu hakkinda ise benim görüşüm yurtdışı ile yurt icindeko fiyatlandirma farkina ve alternatif cihazlara bakmaktir.
Bugün iphone 6 fiyatiyla 2 tane g2 plus ile ise yaklasik 4 tane zenfone 5 alinabilirken bu parayi ancak zenginler vermeli

Ultrayer6

Asistan
"Değer, neden değer çünkü iPhone."

Buldukları bahaneye bak ya. Burayı terkediyorum.

M.Şamil CAN

Dekan
Bu video ile de apple firmasının izlediği strateji gözler önüne seriliyor. Bir marka yarat daha sonra bu markanın kölesi olacak bilinçsiz insanlar topluluğuna sahip ol. Değer çünkü iphone zihniyeti ile bu ülke hiç bir yere gelmez. Bence gerek tasarım gerekse para verilecek seri 5s tir. Iphone 6'ya para vereceksem tek sebebi aha bakın 6 büyük ekranım var benim ve apple'ın en pahalı telefonu diyebilmek için veririm. Yoksa o para o telefona verilmez...

nyoo

Profesör
belki de konumuzun dışında ama, videodan gözlemlediğim en bariz şey bilgisi olmadığı halde fikri olan insanların ahkâm kesmesi, milletçe en büyük hastalığımız sanırım

Mr.Awesome

Asistan
Orada bir genç dostumuzun dediği gibi '' Değmez o parayla sarışın kızlarla dolaşmak daha iyi ''
Sonuna kadar haklı :)

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Adamların öyle bir reklam politikaları varki özellikleri geç iphone un yazılışını bile bilmeyenler gidip alıyor.

E. Balimre

Asistan
Eskiden iphone pahalı diyorduk şimdi oda yok bütün rakipler iphone fiyatına çıktı hatta geçtiler bile.Bence doğrudan telefona o kadar verilmez.

mondal

Asistan
Yakında Toki'nin telefona bir el atmasını bekliyorum.

XAFER37

Profesör
Markalaşma böyle birşey işte ne yaparsan yap satarsın
, ıphone bunu iyi beceriyor. sonuçta ayfon yani :)

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
O paraya gider LG G3 veya Galaxy Alpha alirim daha iyi. Bugün tesadüfen dükkanda galaxy alpha ile karsilastim, hosuma gitti bayagi.

LG G3'ün ekrani benim icin büyük olmasa coktan almistim.

stat counter