iPhone 6s'den hangi telefona geçmemi öneriyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Ymhr25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a. Abi ben şuan se kullanıyorum daha önce 6s kullandım ve 6s ten çok memnun kaldım. Şuan kullandığım telefonu değiştirmek istiyorum aklımda 8 var ama sadece aynı anda kablolu kulaklık ve şarj kullanılamamasından dolayı içime sinmiyo önereceğiniz bir telefon var mıdır?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
S.a. Abi ben şuan se kullanıyorum daha önce 6s kullandım ve 6s ten çok memnun kaldım. Şuan kullandığım telefonu değiştirmek istiyorum aklımda 8 var ama sadece aynı anda kablolu kulaklık ve şarj kullanılamamasından dolayı içime sinmiyo önereceğiniz bir telefon var mıdır?
Bence memnunsan bırakma derim hatta Öner'im 8 yerine 7 plus olur eğer büyük ekran istersen bir de güzel kaplosuz kulaklık aldığın zaman tadından yenmez. Ama Yok başka Öner'i isterim derseniz s8 büyük ekran isterseniz Samsung Galaxy Note 8 64 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı bu fırsatı kaçırmayın derim ıphone 8 fiyatına note 8 süper bence

Ymhr25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkr ederim ama ios tan vazgeçmem yani 7 ile 8 arasındaki hız farkı bariz mi yoksa belli başlı işlemlerde mi fark ediliyo

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Teşekkr ederim ama ios tan vazgeçmem yani 7 ile 8 arasındaki hız farkı bariz mi yoksa belli başlı işlemlerde mi fark ediliyo
Bence dağlar kadar fark olacağını sanmıyorum zaten 7 yerine 8 alınır ama 8 yerine 7 plus derim neden dersen 7 plus işlemcisi zaten ıos sistemine yetiyor ayrıca pil konusunda çok iyi kamera konusunda çok iyi ekran büyüklüğü bence çok iyi hani büyük ekran seven için

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Note 8 al gönül rahatlığıyla sıkıntısız kullan performans ta kamerada üstün

Ymhr25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İosta ios
--- Gönderi Güncellendi ---
En uygunu 7 ozaman plus ekrandan ziyade tlfn büyük kullanamam zarar görme ihtimali yüksek

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Şunu da ekmekle isterim ben de 6s kullanıcısıyım plus modellerinin ses kalitesi bana san ki biraz daha iyi gibi geldi karşılaştırdığım da
İosta ios
En uygunu 7 ozaman plus ekrandan ziyade tlfn büyük kullanamam zarar görme ihtimali yüksek
Ben 7 önermem şahsen plus almayacaksanız 8 almanızı tavsiye ederim daha güncel donanım kamerası daha iyi. Ama s8 lere bakmanızı öneririm hani büyük telefon istemezseniz

Ymhr25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tlfn büyük olduğu için bnce tasarımındaki diğer ayrıntılarda aynı oranda büyüdüğü için olabilir ses yüksekliği olarak ama kalite aynıdır

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
8 ya da 8 plus ios ekosisteminden sıkıldıysanız s8 s8 plus note 8

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
ben 7 plus kullanıyorum. Eğer bütçen düşükse 7 pus al eğer çıakrım diyorsan 8 plus al. biri 32 den biri 64 den başlıyor hafıza onuda hesaba kat. ama düz alma plus al bence hem kamera hem ekran hem batarya vs vs.
ayrıca fiyatı 2 hafta da düşen android cihazların performansları 1-2 sene sonra delirtiyor. Bunu ben çok az deneyimledim ama etrafımdaki yakın çevremden çok dönüş var iosa ama iostan androide geçen olmadı henüz benim çevremden.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Büyük ekrana geçmeni öneririm fark yaşamak isiyorsan iphone 8’e bile geçsen çok fark yaşamazsın amaa iphone 7/8 plusa geçersen memnun kalırsın telefonu kullanmaya başlayınca alışıyorsun büyük gelmiyor telefon normal modelleri kötü geliyor bu seferde insana iyiki plus kullanıyorum diyorsun

Ertuğrul Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
17 aydır Samsung Galaxy S7 (Düz ekran) kullanıyorum. Şuana kadar hiç bir problemle karşılaşmadım çok memnunum. Samsung'a çamur atanları anlayamıyorum. S serileri harika. Özellikle S6 ve sonrasından itibaren Samsung bayağı bir yol kat etti. Android = Özgürlük diyorum. Kamera ve işlemci performası size iphone'u aratmaz. Eğer Samsung'u deneyebilirim diyorsan S8 veya Note 8 öneririm. Ama yinede ios takıntınız varsa, vazgeçemem diyorsanız size 8 Plus'ı öneririm.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
İmkanın varsa 8 plus geçebilirs sana kendini özel hissettirmeye yetecektir :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
IOS stabilitesini kaybetti 11 ile daha sürer bu durum.Hakkı Abi bile bezip Note 8 e geçti bir süreliğine sen düşün :).Ben Note 8 öneririm.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
IOStan vazgeçmem diyorsunuz ancak artık android IOS arasında bir fark kalmadı, androidekarşı ön yargılarınızın yıkılması amacıyla Huawei Mate 10 pro yu bekleyin derim. Tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiksiz karşılayacağından hatta fazlasını vereceğinden eminim

Emre.dersiniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende 6sPlus kullanıyorum ve değiştirmek istiyorum aynı senin gibi ama çıkan yeni modeller hiç içime sinmedi Apple tarafında. Ve ben hiç android kullanmadım o yüzden onlardan öneremem. Benim sana önerim telefonda çok büyük sıkıntılar yoksa değiştirme kalsın kullanmaya devam et şu an bile ios sisteminde 6s modellerinin gideri var bence. He çok kötü durumda ise ve illa değiştireceğim diyorsan o zaman para durumlarında iyiyse en güncel neyse onu öneririm ben 7 alırsan önümüzde ki seninin güncellemesi ile beraber Apple onuda yavaş yavaş çöküş moduna sokacak çünkü bari 8 al daha uzun ömürlü olur. :)

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
S7 alabilirsin.İphone 6s ile aynı fiyata ve çok daha iyi.Yeni çıkan iphone modelleri alınmaz.Aynı kasa,çoğu özellik aynı ve kazık.İphone 8 fiyatına s8+,note 8,sony xz premium önerebilirim.İlla iphone diyorsanız 7 plus.

qRunt.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende 6s Plus vardı. Daha önceden se ve 6s te kullandım. İlla ki ios tan vazgeçmem dersen Plus modeli almadıkça telefonunu değiştirme. Farklılık sezemiceksin çünkü. Şuan ise Samsung s8 kullanmaktayım. İos'u aramıyorum. Bana kalırsa Note 8 geç derim.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
8 plus almanı önerebilirim.
yoksa 7 plus da güzel bir cihaz
bence plus modelleri tercih etmelisin ikinci kameraları var
android düşünürsen
mate 10
note 8