iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

tb2dlh

Doçent
Herkese iyi günler arkadaşlar. İphone 6s 16 gb telefonum var 2-3 saat önce dağ gezisi gerçekleştirdik profesyonel fotoğraf çekiyorum tam ağır çekim'de video çekerken telefon dondu yarım dakika sonra kapandı.power tuşuna bastım açmak için apple simgesi çıktı ama siyah ekranda çıktı.1dakika sonra beyaz normal açıldı.Normal güzel kullandım.Ama kapanmadan önce şarjım 55-60 falan dı açıldıktan sonra 10 düştü.Bu sorun nedir? Neden yapar? Çözümü nedir? şimdiden herkese teşekkürler...

TeknolojikB1r1

Üyecik
Arkadaslar 6s plus 32gb önerirmisiniz suan 0 alsam yoksa samsung s8mi almalıyım kullanan arkadaslar kameralarından memnunmu hala

ufukceylan

Asistan
Arkadaslar 6s plus 32gb önerirmisiniz suan 0 alsam yoksa samsung s8mi almalıyım kullanan arkadaslar kameralarından memnunmu hala
Ya bence kamera arasındaki fark biraz komik geliyor bana. Neden denirse yani kaç fotoğrafı çıkartıp çerçeveletiyorsunuz en fazla insta face vs atılıyor onlarada çok üst düzey gerekmez. Prof olsun istiyorsun prof makine al fotoğraf için canon vs. 6s plus kamerası s8 den iyi olmayabilir ama hala çok üst düzeydir bence. Sadece gece videoda kötü ama çok az telefon iyi zaten onda da

srdrucgurz

Üyecik
Arkadaşlar bende 6s plus 64 gb space gray 8 ay garantisi devam eden kutulu faturalı Turkcell çıkışlı kozmetik durumu süper bir cihaz var ve yurtdışıdan 8 plus aldım , kaç paraya vereyim ben bu cihazı ?

day21

Üyecik
benim arkadaşta kişiere gitrince üstte bilgiler bende sadece numara yazıyo bu icloudla mı alakalı biri bana icloudla giriş yaparsan oluyo diyo(cihaz ilk açıldıoğında sıfırken )

serdengecti23

Üyecik
Herkese iyi günler arkadaşlar. İphone 6s 16 gb telefonum var 2-3 saat önce dağ gezisi gerçekleştirdik profesyonel fotoğraf çekiyorum tam ağır çekim'de video çekerken telefon dondu yarım dakika sonra kapandı.power tuşuna bastım açmak için apple simgesi çıktı ama siyah ekranda çıktı.1dakika sonra beyaz normal açıldı.Normal güzel kullandım.Ama kapanmadan önce şarjım 55-60 falan dı açıldıktan sonra 10 düştü.Bu sorun nedir? Neden yapar? Çözümü nedir? şimdiden herkese teşekkürler...
Soğuk olduğundan dolayı kapanmış olabilir bende 6s Plus vardı almıştım ikinci el kışın kullanılmazdı dışarıda iki resim çekeyim derdim kapanırdı sonra şarjı düşmüş gibi gözükürdü seninki de ondan olabilir

CorvoAttano

Profesör
iPhone X 256 GB ile aranızdan ayrılıyorum. Darısı başınıza arkadaşlar.

serdengecti23

Üyecik

Arkadaşlar kalan şarj 27 3G de kullandım çoğunu WiFi ile kullandım düşük güç modu kapalı ama beyaz noktayı azalt yüzde 90 o şekil Full parlaklıkta kullandım normal mi parlaklık kısınca kullanım süresi uzuyor yoksa beyaz noktayı azaltma işlemi faydası yok mu ?

#Redfoo

Üyecik
Selamın Aleyküm. 5-6 aydır iPhone 6S kullanıyorum ve son zamanlarda başıma gelen seri çekim yaparken aşırı takılma ve neredeyse 1.5 saniyede 1 fotoğraf çekme sorununu sizinle paylaşmak istedim. Nedenini ve çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olurlar ise çok sevinirim.

trm

Asistan
Son zamanlarda mesaj yazarken kasmalar oluşmaya başladı. 2 yılı aşkın süredir 6s kullanıyorum. Son güncellemeden sonra mesaj yazarken, fotoğraf açarken veya fotoğraf çekerken, kamerayı açarken bariz gözle görülür kasmalar yaşıyorum.

stat counter