iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Herkese merhaba bir sorum vardi. Bugun telefonum yurtdisina 2 kez benden habersiz mesaj gondermis. Bu nedir herkes imessage diyor ama merak ettim

merhaba arkadaşlar iphone 6s plus ımı pil şişmesinden dolayı garantiye yolladım daha sonra genpanın sitesine girdiğimde değişim cihazı bekliyor yazıyor değişim cıhazı bana kaç günde gelir sıfır mı gönderirler şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

merhaba arkadaşlar iphone 6s plus ımı pil şişmesinden dolayı garantiye yolladım daha sonra genpanın sitesine girdiğimde değişim cihazı bekliyor yazıyor değişim cıhazı bana kaç günde gelir sıfır mı gönderirler şimdiden teşekkür ederim iyi günler.
Sifir gonderiyolar.birkac arkadas yararlandi o degisimden.iyisin 0 telefon sahibi oldun.

İyi günler arkadaşlar iphone 6s plus kullanıyorum sanırım bataryam artık sona yaklaşıyoruz 2 saat kullanımda yarı yarıya düşüyor şarjı. Sorum şu garantisi bitti apple storeda orjinalin batarya takarlar mı ücretleri nelerdir?

BJKolik

Profesör
İyi günler arkadaşlar iphone 6s plus kullanıyorum sanırım bataryam artık sona yaklaşıyoruz 2 saat kullanımda yarı yarıya düşüyor şarjı. Sorum şu garantisi bitti apple storeda orjinalin batarya takarlar mı ücretleri nelerdir?
Bende Iphone 6S Plus kullanıyorum 9 ay oldu. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz batarya bu duruma düştü?

Arkadaslar ios 11 beta 7 yuklu ama ekrani kapatip acinca surekli wifiyi aciyor ben kapatiyorum wifiyi ekrani kapatip acinca tekrar kendi aciyor bunun bir ayari varmi?

Pil durumları nasıl kaç saat kullanım alıyorsunuz ? (6s)
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaslar ios 11 beta 7 yuklu ama ekrani kapatip acinca surekli wifiyi aciyor ben kapatiyorum wifiyi ekrani kapatip acinca tekrar kendi aciyor bunun bir ayari varmi?
Beta olduğu için betaları kurmayın güncelleme tamamen yayınlandığında ayarlara gelicek biraz bekleyin

Merhabalar 6S PLUS var bazen hoparlörden ses gelmiyor kulağa yaklaşınca cızırtı geliyor hoparlörlden bilgisi olan varmı?
Teşekkürler...

stat counter