iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Apple hızlı şarj yapılabiliyormuş mcbook.şarjıyla doğrumu.doğruysa yurt dışından getirecem.tam kaç volt olacak?
Ben bakmadim ama apple nin kendi sitesinde de varmis uyumlu sarj cihazlarinin arasinda.ordan bakabilirsiniz.bu olay yillardan beri var zaten de apple kullanicilari nedense ilgilenmediler olayla :)))

6s kullanıcısıyım. Cihazımın ekranı kırıldı, bataryamın ömrü ciddi anlamda kısaldı ve ses açma kapama tuşum arada çalışıyor. Resmi serviste bende yeni telefon isteyeceklerinden korkuyorum açıkçası. Ekran ve bataryayı orjinal olarak nasıl bulabilirim ve ya izmir de bildiğiniz güvenilir bir tamirci var mı?

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
6s kullanıcısıyım. Cihazımın ekranı kırıldı, bataryamın ömrü ciddi anlamda kısaldı ve ses açma kapama tuşum arada çalışıyor. Resmi serviste bende yeni telefon isteyeceklerinden korkuyorum açıkçası. Ekran ve bataryayı orjinal olarak nasıl bulabilirim ve ya izmir de bildiğiniz güvenilir bir tamirci var mı?
Bostanlı tarafında egemek var. Onlara götürün bakalım ne diyecekler

Ilk defa kullanacaksan basta biraz yabancilik cekersin 2 gune alisirsin.butcede sorun yoksa eylul sonu gibi 7s 7s plus gelmesiyle o serilerde bakilabilir.

Kullanımda sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum. Lansman sonrasi 6s 6splus fiyatlarinda nasil bi değişme olur ? Artar ? Azalir ?

Dolar kuruna,trt bandrolune,otv si susu busu durumlarina bagli.kimse bisey diyemiyor ki artik.en guzeli bir kac ay bekleyip gormek.

stat counter