İphone 6s Servis Problemi [ ÇÖZÜLDÜ ]

Bu konuyu okuyanlar

NİGO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
BENDE VATAN BİLGİSAYARDAN ALMIŞTIM ,11 AY SONRA DOKUNMATİĞİ ÇALIŞMAMAYA BAŞLAADI HEMEN SERVİSE GÖNDERDİM GARANTİSİ VAR DİYE ,SERVİSTEN GELEN CEVAP BANA : YETKİSİZ KİŞİLERCE ANA KARTA MÜDAHALE OLMUŞ DEDİLER !!!
BÖYLE BİRŞEY ASLA OLMADI BEN SALAK MIYIM GARANTİSİ OLAN CİHAZI YETKİSİZ KİŞİLERİN ELİNE VERİM ? KENDİMİ İSPAT EDEMİYORUM BUNDA MUTLAK BİR HATA VAR BU MÜCADELEME SONUNA KADAR GİDECEĞİM ÇÜNKÜ BEN HAKLIYIM ......

sercanzerya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BENDE VATAN BİLGİSAYARDAN ALMIŞTIM ,11 AY SONRA DOKUNMATİĞİ ÇALIŞMAMAYA BAŞLAADI HEMEN SERVİSE GÖNDERDİM GARANTİSİ VAR DİYE ,SERVİSTEN GELEN CEVAP BANA : YETKİSİZ KİŞİLERCE ANA KARTA MÜDAHALE OLMUŞ DEDİLER !!!
BÖYLE BİRŞEY ASLA OLMADI BEN SALAK MIYIM GARANTİSİ OLAN CİHAZI YETKİSİZ KİŞİLERİN ELİNE VERİM ? KENDİMİ İSPAT EDEMİYORUM BUNDA MUTLAK BİR HATA VAR BU MÜCADELEME SONUNA KADAR GİDECEĞİM ÇÜNKÜ BEN HAKLIYIM ......

.
Merhabalar
Bende 1,5 yıl önce Iphne 6s aldım. telefonu okadar temiz kullandım ki sıfırdan farksız. ekranda 2 adet beyaz nokta çıktı, servise gönderdim .
Cevap olarak yetkisiz kişilerce müdahale edilmiş raporu geldı. Nasıl ispatşıcam ,hakkımı nasıl arayacağım bilemiyorum

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Garantiler değişmemek için elinden geleni yapmıyorlar kardeşim en azından apple yapmıyor 3 telefon değişti camda ufak kırılma telefonun aşırı ısınması gibi sebeplerden senin olay ise farklı sattığın ürünün eksik gelirse tamir edermiydin sen??
alakası yok her koşulda garantili yapmak zorundalar... foxconn fabrikasında kimbilir kaç eksik vidalı cihaz çıktı meçhul...