iPhone 6S Şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
521
Arkadaşlar benim büyük ihtimalle şarj aleti bozuldu. İyice bastırmam gerekiyor telefona. Kuzenin telefonunda da denedim onda da aynı şey oldu. Şimdi yeni şarj aleti alacağım fakat apple sitesinden 130 tl vermek istemiyorum. Hepsiburada'da ithalatçı garantili şarj aleti var prizle beraber veriyor.50 tl fiyatı var. Sizce bunu alayım mı yoksa illa 130 tl verip apple sitesinden mi alayım ?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar benim büyük ihtimalle şarj aleti bozuldu. İyice bastırmam gerekiyor telefona. Kuzenin telefonunda da denedim onda da aynı şey oldu. Şimdi yeni şarj aleti alacağım fakat apple sitesinden 130 tl vermek istemiyorum. Hepsiburada'da ithalatçı garantili şarj aleti var prizle beraber veriyor.50 tl fiyatı var. Sizce bunu alayım mı yoksa illa 130 tl verip apple sitesinden mi alayım ?
Orjinal olduğu sürece heryerden alabilirsin ama şarj kaplosu ve priz yeri 50 tl ise şüphe duymak lazım

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Hepsiburada da satılan apple ürünü orijinal şarj aleti güvenerek alabilirsiniz boşuna iki katı para vermeyin

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Büyük ihtimal şarj yuvanız kirlenmiştir telefonu kapatıp bir kürdan yardımıyla şarj yerindeki kirleri yumuşak yumuşak dokunuşlarla çıkarın telefonu açım artık takabilirsiniz
Ya da yeni şarj aleti alabilirsiniz

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
hepsiburadadan ithalatcıda olsa resmi dusbritörde olsa alabilirsiniz arkaasında dogan grubu var sizi magdur etmezler

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Satın almadan önce bir apple store a uğrayın bazı sorunlarda ücretsiz yenisini verdiklerini duymuştum olmadı öyle satın alırsınız denemekten zarar gelmez