İPhone 6s Sallayınca Ses Gekiyor

Sallyınca Ses Geliyormu

• Evet

Kullanılan: 3 60.0%
  • Hayır

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Mert Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar. 6s Kullanıyorum. Telefonun Sallayınca İçinden Ses Geliyor. Sizdede Böylemi?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Merhaba Arkadaşlar. 6s Kullanıyorum. Telefonun Sallayınca İçinden Ses Geliyor. Sizdede Böylemi?
O sesin kaynağı kameradır. Günümüzde orta- üst segment bütün telefonlardan bu ses gelir. Nedeni kameranın merceğidir. Olağan yani normal bir durumdur. Eğer ses gelmiyorsa o zaman sorun var demektir.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İçin de ki parçalardan vs olabilir ama Benin'im dediğim çok az bir ses yani Benim kullandığım bütün telefonlar da vardı şimdi ama aşırı tıkırdı geliyorsa belki için den bir parça kopmuş olabilir ya da başka birşey

F0UR BL3E

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İçinde bir parça çıkmış ve saire ola bilir zamanın varsa bir bayiye götür içini açsınlar bir baksınlar derim ilerde daha büyük sorun ola bilir

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İphone 7 kullanıyorum hızla salladığımda kulağıma yaklaştırıp tuzlukta kalan son tuz tanesi kadar bi ses geliyor oda arkadaşın dediği gibi kamera bölmesinden olsa gerek kulağa yaklaştırmadan duyulmuyor bile bundan fazlasıysa sende ki farklı bi sorun olabilir tabi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kamera lensinin sesi o auto focus var onun için lensi bobinli bir plartforma takılıyor etki alanında neodyum mıknatıslar var lense ileri geri hareket veriyor cd,dvd okuyucu,yazıcılarda da aynı şey var...