İphone 6s Renk Önerisi

İphone 6s Gold mu Space Grey mi ?

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

oguzknk01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar , ilgili araştırmaları yaptıktan ve detaylı incelemeden sonra İphone 6s almaya karar verdim fakat renk konusunda karamsarlık yaşıyorum.Gold ve Space grey arasında kaldım yardımlarınızı bekliyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gri olanı al bence.
6S almam mantıklı mı dersen ben mantıklı değil derim.:D Hele 2600-2800 TL'ye asla.:D

KA4N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Silver tercih ederim şahsen. Aşığım o renge. Space Gray'de şahane bir renk. Ona da bakabilirisniz. Gold asla. Ben gold kullanıyorum ama hiç sevmiyorum şahsen.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selamlar , ilgili araştırmaları yaptıktan ve detaylı incelemeden sonra İphone 6s almaya karar verdim fakat renk konusunda karamsarlık yaşıyorum.Gold ve Space grey arasında kaldım yardımlarınızı bekliyorum.
Eğer 6s alacam diyorsan uzay grisi rengini almanı tavsiye ederim sebebini soracak olursan ekranın siyah ve parlak durunca önden çok hoş bir görüntüsü oluyor eğer bulunduğun bölge çok nemli değilse kırmızı kaplama yapıyorlar kırmızı siyah çok yakışıyor ben gold kullanıyorum ama aklım halla siyah renginde kaldı 6 da siyahtı çok güzeldi 6s de bulamamıştım aceleye gelince gold aldım.

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ben biraz bekle derim İphone8 çıksın sonra al bence.
Alacaksan da gri olan derim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen ne al dersin peki
İthalatçi garantili olarak Huawei P10 Plus 128 GB depolama 6GB RAM veya OnePlus 5
TR garantili olarak S7 Edge

Donanımhaberde OnePlus 3T konusunda geziyordum(OP3T, OnePlus 5'in bir önceki modeli. 4. model yani çinde 4 rakamı uğursuz olduğu için böyle bir adlandırmaya gidilmiş.) OnePlus 3 kullanıyordum bir sorun oluştu(veya cihaz garantiye mi gitmişti neydi) 6S'e geçtim. OnePlus 3'ten aldığım zevkin %10'unu bile alamıyorum OP3T sipariş ettim sabırsızlıkla bekliyorum diyordu. Bu da bir kullanıcı yorumu işte.

Saydığım cihazlardan birini almanı öneririm.

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Gold al bence ama bu kişiden kişiye değişir.

Nedendir bilmem ama gold rengi telefonlar bana bu saat gibi itici geliyor :D dediğin gibi kişiden kişiye göre değişir

casio-gold-celik-erkek-saat-ca72388.jpg

oguzknk01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İthalatçi garantili olarak Huawei P10 Plus 128 GB depolama 6GB RAM veya OnePlus 5
TR garantili olarak S7 Edge

Donanımhaberde OnePlus 3T konusunda geziyordum(OP3T, OnePlus 5'in bir önceki modeli. 4. model yani çinde 4 rakamı uğursuz olduğu için böyle bir adlandırmaya gidilmiş.) OnePlus 3 kullanıyordum bir sorun oluştu(veya cihaz garantiye mi gitmişti neydi) 6S'e geçtim. OnePlus 3'ten aldığım zevkin %10'unu bile alamıyorum OP3T sipariş ettim sabırsızlıkla bekliyorum diyordu. Bu da bir kullanıcı yorumu işte.

Saydığım cihazlardan birini almanı öneririm.

Eyw kardeşim saol

our

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dün ıphone x ve iphone 8 çıktığı için iphone 6s 32 gb 2700tl ye geriledi sizce daha fazla düşer mi?

(ayrıca Xiaomi mi 5s denen telefon hepsinden iyi ve 2700tl ye 2 tane alınır :D ama Türkiye distribütörü yok, ve o risk alınır mı?)
bu iki telefon arasında kararsızım.

oguzknk01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün ıphone x ve iphone 8 çıktığı için iphone 6s 32 gb 2700tl ye geriledi sizce daha fazla düşer mi?

(ayrıca Xiaomi mi 5s denen telefon hepsinden iyi ve 2700tl ye 2 tane alınır :D ama Türkiye distribütörü yok, ve o risk alınır mı?)
bu iki telefon arasında kararsızım.

Daha fazla düşmez zaten sadece hepsiburada da düştü gördüğüm kadarıyla diğer firmalar bu fiyata bile düşürmez. Bende 6s ten vazgeçtim şuan yurtdışından iphone 7 128 gb ya da iphone 8 alıcam

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Gold almanı öneririm.

our

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Daha fazla düşmez zaten sadece hepsiburada da düştü gördüğüm kadarıyla diğer firmalar bu fiyata bile düşürmez. Bende 6s ten vazgeçtim şuan yurtdışından iphone 7 128 gb ya da iphone 8 alıcam

vatan, medimarkt, teknosa da düşürdü. Amerika da mantıklı bir seçenek ama her zaman denk gelmiyor.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Space grey

Son mesajlar