iPhone 6s plus vs htc 10

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar ıphone 6s plus ile htc 10 arasında kaldım siz hangisiniz önerirsiniz sebepleriye birlikte yazarsanız sevinirim.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
iPhone 6 kullanıcısı olarak iPhone6s plus öneririm, fanboyluktan ziyade uzun ömürlü satış sonrası hizmet ve kullanım rahatlığı açısından iPhone tercihi yaptım ve öneriyorum.

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teşekkür ederim ne zamandır kullanıyorsunuz

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
teşekkür ederim ne zamandır kullanıyorsunuz
Ben iPhone 3G'den beri iPhone cihazları kullanıyorum lakin arada bir kaç ay başka cihazlarda kullanıyorum.Örn.Note5 olsun note 4 olsun arada değişiklik yapıyorum iş gereği.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Htc bu defa güzel bir telefon yaptı. İşlemci, tasarım, kamera, batarya... Htc 10 u almak lazım :)

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teşekkür ederim yorumlarınız için başka yorumlarda gelsin tartışalım

zcryber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 7 çıktığında iphone 6s plusın fiyatı düşecek ve eski nesil sayılacak. htc 10 ise yeni bir cihaz 1 yıla kadar yeni amiral gemisi çıkmayacak htc kısmında. ama iphonede eylülde yeni bir telefon çıkacak.

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
anlıyorum ama ıphonede çıkan yeni telefonun fiyatını tahmin bile edemiyorum 4 bin 4 buçuk civarı olur artık birde ıphone performans konusunda lider bir telefon yani uzun kullanımda dayanıklı bir telefon diye biliyorum htc 10 uzun kullanımda nasıl bilmiyorum ben telefonu alıcam ve en az 4 yıl kullanıcam o yüzden çok iyi bir telefon arıyorum

zcryber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
anlıyorum ama ıphonede çıkan yeni telefonun fiyatını tahmin bile edemiyorum 4 bin 4 buçuk civarı olur artık birde ıphone performans konusunda lider bir telefon yani uzun kullanımda dayanıklı bir telefon diye biliyorum htc 10 uzun kullanımda nasıl bilmiyorum ben telefonu alıcam ve en az 4 yıl kullanıcam o yüzden çok iyi bir telefon arıyorum
fiyatı düştükten sonra 6s plus alın bence

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yorumlarınız için teşekkür ederim siz hangi telefonu kullanıyosunuz

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar devam edelim yorumlara herkes yorum yapsın lütfen

neyalansoyliyim

Asistan
Reaksiyon puanı
27
ikisi de konumu itibariyle bence süper telefonlar. işlemci batarya kamera ekran ve tasarımda çok üst düzeyler. bu konumda senin işletim seçeneği yapman gerekecek. android mi ios mu? bunu seçtiğinde kendin için kararı vermiş olacaksın. 6s plus 0.3 inch kadar büyük htc10'dan o kadar. htc10'un da bana göre gereksiz olan 2k ekranı var fullhd olsaymış süper olurmuş ama belki sana göre artıdır bu. type-c seçeneği ekstra bir artı olabilir htc10 için. dediğim gibi senin işletim sistemi seçmen gerek.

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teşekkür ederim ben ilk defa ios kullanmak istiyorum bundan önce android kullanıyodum ama ios kullanmakda kararlıyım

neyalansoyliyim

Asistan
Reaksiyon puanı
27
o zaman kararını vermişsin demektir. eğer alışamazsan veya sıcak gelmezse sana ios, htc10'a çok rahat dönebilirsin. iphone en büyük artısı 2.el piyasasının hep yüksek olması.

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
evet 2. el piyasası olduça avantajlı yorumun için teşekkür ederim kardeş sağol

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Htc 10 gerçekten çok güzel bir cihaz. Ama 3000 lira fiyat etiketi için bence gereksiz bir cihaz. Benim önerim de 6S Plus'tan veyahut Galaxy S7 Edge'ten yana olacak.

neyalansoyliyim

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bana kalırsa bir telefona max 1500 bilemedin 1600 tl verilir. Fazlası zarar israfa girer. Bu fiyatlar çok uçuk ve gereksiz. Ama s7edge mi htc10 mu her türlü htc10 derim. Ama arkadaş ios istiyor. Olur da beğenmezse androide döndüğünde ya htc10 alır ya da o zaman note6 çıkmış olur onu alır

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Htc 10 gerçekten çok güzel bir cihaz. Ama 3000 lira fiyat etiketi için bence gereksiz bir cihaz. Benim önerim de 6S Plus'tan veyahut Galaxy S7 Edge'ten yana olacak.
yorumun için teşekkür ederim öncelikle samsung almayı düşünmüyorum açıkcası

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bana kalırsa bir telefona max 1500 bilemedin 1600 tl verilir. Fazlası zarar israfa girer. Bu fiyatlar çok uçuk ve gereksiz. Ama s7edge mi htc10 mu her türlü htc10 derim. Ama arkadaş ios istiyor. Olur da beğenmezse androide döndüğünde ya htc10 alır ya da o zaman note6 çıkmış olur onu alır
yorumun için teşekkürler uzun zamandır android kullanıyordum fakat ios kullanak istiyorum evet biraz pahalı ama uzun kullanımda uygun bir telefon diye biliyorum

emrehanizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar ıphone 6s plus ile htc 10 arasında kaldım siz hangisiniz önerirsiniz sebepleriye birlikte yazarsanız sevinirim.
Arkadaşım. android tarafında HTC andoridin iphonu diye geçer.İkinci elinde fazla öldürmez.
androide geçtiğimde ilk telefonum HTC DESİRE HD 3 sene kadar kullandım.problemsiz.şu anda kardeşim kullanıyor hala.
ikincisi HTC oNE M7 aldım.2 sene kullandım.problemsiz.1 senedir annem kullanıyor.problemsiz.
1 seneden beri de M9 kullanıyorum.tık bile demedi.anlayacağın aynı zamanda sağlam bir cihazdır.sen kararını ios tan yana vermişsin.o konuda bilgim yok.iphone kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır.ama olurda andorid'e geçecek olrusan.HTC'yi tek geçerim.ben şu anda HTC 10'nu bekliyorum. Aybaşında hiç tereddüt etmeden alacağım.samsung muş lg miş sony miş aklımı kurcalamıyor bile.

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşım. android tarafında HTC andoridin iphonu diye geçer.İkinci elinde fazla öldürmez.
androide geçtiğimde ilk telefonum HTC DESİRE HD 3 sene kadar kullandım.problemsiz.şu anda kardeşim kullanıyor hala.
ikincisi HTC oNE M7 aldım.2 sene kullandım.problemsiz.1 senedir annem kullanıyor.problemsiz.
1 seneden beri de M9 kullanıyorum.tık bile demedi.anlayacağın aynı zamanda sağlam bir cihazdır.sen kararını ios tan yana vermişsin.o konuda bilgim yok.iphone kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır.ama olurda andorid'e geçecek olrusan.HTC'yi tek geçerim.ben şu anda HTC 10'nu bekliyorum. Aybaşında hiç tereddüt etmeden alacağım.samsung muş lg miş sony miş aklımı kurcalamıyor bile.
yorumun için teşekkür ederim arkadaşım dediğin çok doğru android tarafında htc nin yeri çok büyük bende o yüzden htc 10 ile 6s plus arasında kaldım uzun zamandır android kullanıcısıydım ama ios düşünüyorum bende samsung kullandım ama uzun kullanımda maalesef telefon kendini bozuyor çok yavaşlıyo takılıyo kitleniyo donuyo ağırlaşıyo o yüzden samsungdan soğudum lg sony vb gibi markaları kullanmadığım için pek yaklaşmak istemiyorum o markalara ıphonenin stabil çalışması ve grafik işlemcisi çok iyi bir performans sunuyo telefonun belleği 2 gb oldu gerçekten hızlı ve performansdan ödün vermeyen bir telefon olduğunu düşünüyorum tabi herkesin yorumu farklı ıphonede tek sorun bataryası ama 6s plus da bu sorun iyileştirilmiş gibi görünüyor htc tarafında htc gerçekten çok iyi telefonlar çıkarıyo çevremde bazı arkadaşlarım kullanıyo çok memnunlar fakat ben ios tarafındayım ama yorumun için teşekkürler yorumlara devam edelim daha fazla bilgimiz olur

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

şahsen htc appleden daha iyi bile olsa ki ( bence değil 6splus daha iyi ) sırf teknik destek satıştan sonra hizmet müşteri memluniyeti için apple alır kafa mı rahat ettirirdim

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
şahsen htc appleden daha iyi bile olsa ki ( bence değil 6splus daha iyi ) sırf teknik destek satıştan sonra hizmet müşteri memluniyeti için apple alır kafa mı rahat ettirirdim
yorumun için teşekkür ederim bence ikiside çok başarılı telefon ama ben ios tarafındayım her telefonun artısı eksisi olur kusursuz bir telefon yoktur yani ama ben uzun kullanıcağım için ve uzun kullanımda ıphone biraz daha başarılı olduğu için ios tarafındayım ama htc de çok başarılı bir telefon yorumlara devam arkadaşlar teşekkürler

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İos tarafındaysan neden sorma gereği duydun ki :D Al gitsin :D Ben HTC 10'la birlikte ilk defa htcye geçeceğim bundan sonra da devam etmeyi düşünüyorum.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
İos tarafındaysan neden sorma gereği duydun ki :D Al gitsin :D Ben HTC 10'la birlikte ilk defa htcye geçeceğim bundan sonra da devam etmeyi düşünüyorum.

iosdan sonra andiroide geçiş hep sancılı oluyormuş dikkat etmelisin bence

Batuhan05007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yorumun için teşekkür ederim karşılaştırmamın sebebi insanların düşüncelerini öğrenmek ve düşüncelerimi paylaşmak ilk defa htc ye geçicem dedin daha önce hangi marka ve modeli kullanıyordun

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Benim de kaldığım ikilemdir. Kamerasından dolayı HTC 10. Batarya 6s Plus'ta çok daha verimli kullanılıyor tabi. Ben iOS hiç kullanmadığım ve sevmediğim için HTC 10 aldım. Kişisel tercih meselesidir.