iPhone 6s Plus satmak

Bu konuyu okuyanlar

Şükrü Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar ben iPhone 6s plusumu telefoncuya satıp s8 almak istiyorum telefoncu kaça alır telefonun alt kısmında biraz çizik var
--- Gönderi Güncellendi ---
16gb hafızası var

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Merhaba arkadaşlar ben iPhone 6s plusumu telefoncuya satıp s8 almak istiyorum telefoncu kaça alır telefonun alt kısmında biraz çizik var
16gb hafızası var
Telefoncuya satma. Bazıları çok fazla fiyat kırıyor. Letgodan sahibinden falan ilan koy ona göre bişey yap. Olmadı telefoncuya satarsın
Fiyatıda 2500 2600 arası belirlersen belki biraz pahalı olabilir pazarlıkta satarsın yine güzel paraya

Şükrü Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2500 2600 iyi para üstüne 1500 ekleyince s8 alırım sence galaxy s8 e geçmelimiyim 6s plustan
Sahibindene
Telefoncuya satma. Bazıları çok fazla fiyat kırıyor. Letgodan sahibinden falan ilan koy ona göre bişey yap. Olmadı telefoncuya satarsın
Fiyatıda 2500 2600 arası belirlersen belki biraz pahalı olabilir pazarlıkta satarsın yine güzel paraya

Sahibindene koyarsam kargo zaman felan çok uzun sürer

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
2500 2600 iyi para üstüne 1500 ekleyince s8 alırım sence galaxy s8 e geçmelimiyim 6s plustan
Sahibindene

Sahibindene koyarsam kargo zaman felan çok uzun sürer
Valla acıkcası S8 almak için kendini zorlamana gerek yok. Ben olsam hiç bir şekilde o parayı vermezdim açıkcası. 4 bin tl ciddi bir rakam çünkü.
Ama performans noktasında tam bir hayvan fakat artık geçen senenin amiral gemileri bile çok fazla yeterli performansa sahip. Kamera desen s7 nin iyileştirilmiş hali. Bixi denilen şey daha yapım aşamasında. Ben olsam bu kafar fazla performanslı telefona ihtiyaç duymayacagım için almazdım. Yani gider İp7 plus alırım Ama s8 almam o derece yani
Bide ben İphoneden nefret eden biriyim sen düşün :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynı kalas tasarıma aynı hantalliga geçmek istiyorsa 7 plusa geçsin artık nasıl tezatsa bu kadar performanslı telefona ihtiyaç duymazsın ama.gider 7 plus alırsın tezata bak arkadaş .

Konu sahibine seni zorlamayacaksa bak zorlamayacaksa kesinlikle S8e gecmelisin
Valla acıkcası S8 almak için kendini zorlamana gerek yok. Ben olsam hiç bir şekilde o parayı vermezdim açıkcası. 4 bin tl ciddi bir rakam çünkü.
Ama performans noktasında tam bir hayvan fakat artık geçen senenin amiral gemileri bile çok fazla yeterli performansa sahip. Kamera desen s7 nin iyileştirilmiş hali. Bixi denilen şey daha yapım aşamasında. Ben olsam bu kafar fazla performanslı telefona ihtiyaç duymayacagım için almazdım. Yani gider İp7 plus alırım Ama s8 almam o derece yani
Bide ben İphoneden nefret eden biriyim sen düşün :D

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Aynı kalas tasarıma aynı hantalliga geçmek istiyorsa 7 plusa geçsin artık nasıl tezatsa bu kadar performanslı telefona ihtiyaç duymazsın ama.gider 7 plus alırsın tezata bak arkadaş .

Adam zaten telefonu değiştirmeye niyetli. Yüksek modele geçmeyi amaçlıyor ne diyim Se ye mi geç diyim :D
Mecbur İp7 plus diyorum. Tezat tabi olur kendi fikrim ile üst model arası kaynaklanan.Ayrıca S8 performas olarak İp7 nin çok daha üzerinde bana göre. O hız testlerini falan ben çok dikkate almam. Market uyum ile yaşanan çatışmalar sonrası çıkan sonuçlar işlemcinin tam ne demek oldugunu göstermiyor. O yüzden S8 performans manyağıdır. Bide sen konuyu çok yanlıs yerden anlamışsın :D

Şükrü Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Tamam o zmn iPhone 6s plusu telefoncuya kaç ₺ ye satarım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tamam o zmn iPhone 6s plusu telefoncuya kaç ₺ ye satarım
Piyasada 0 bilindik en düşük fiyatın 200 TL altına satışa çıkar bakalım biraz araştır buraya kaç liraya 0 satıyor mağazalar ve hepsi burada gibi siteler sana fiyat belirleyelim
Adam zaten telefonu değiştirmeye niyetli. Yüksek modele geçmeyi amaçlıyor ne diyim Se ye mi geç diyim :D
Mecbur İp7 plus diyorum. Tezat tabi olur kendi fikrim ile üst model arası kaynaklanan.Ayrıca S8 performas olarak İp7 nin çok daha üzerinde bana göre. O hız testlerini falan ben çok dikkate almam. Market uyum ile yaşanan çatışmalar sonrası çıkan sonuçlar işlemcinin tam ne demek oldugunu göstermiyor. O yüzden S8 performans manyağıdır. Bide sen konuyu çok yanlıs yerden anlamışsın :D
Bırak S8e geçsin bir kalasdan öbür kalmasa geçirme

Şükrü Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bulabildiğim bilindik sitelerden en düşük 3200₺ benim telin altında çizikler var şarj yerinin orada
Hepsiburada da 3200₺
Teknosada 3300₺
Vatan da 3650₺
Ha bide telefonu 1 yıldır kullanıyorum
Turkcellde 3400₺

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bulabildiğim bilindik sitelerden en düşük 3200₺ benim telin altında çizikler var şarj yerinin orada
Hepsiburada da 3200₺
Teknosada 3300₺
Vatan da 3650₺
Ha bide telefonu 1 yıldır kullanıyorum
Turkcellde 3400₺
Sen kaç liradan satmayı planlıyorsun ?

Şükrü Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2600₺ gibi
Telefoncular alırmı hemen

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefoncular ölü fiyata alır bu fiyata da alırlar belki
Let go sahibinden gibi yerlere 2900-3000e koy pazarlık açık var de bekle bakalım 3000e satılmaz belki ama 2700e falan düşersin pazarlıkla ama 1 senelik cihaz için o da zor şansını dene

Şükrü Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefoncular ölü fiyata alır bu fiyata da alırlar belki
Let go sahibinden gibi yerlere 2900-3000e koy pazarlık açık var de bekle bakalım 3000e satılmaz belki ama 2700e falan düşersin pazarlıkla ama 1 senelik cihaz için o da zor şansını dene
Telefondaki çizikler ne kadar fiyat düşürür iphonede
Bide telefoncuya satmaya karar verdim tüm telefoncular hemen alırmı telefonu
Bi sorum daha var sadece telefonumu verecez yoksa kutu içeriği varmı
Bide bi arkadaşıma versem 18 yaşından küçük telefoncuya satabilirmi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefondaki çizikler ne kadar fiyat düşürür iphonede
Bide telefoncuya satmaya karar verdim tüm telefoncular hemen alırmı telefonu
Bi sorum daha var sadece telefonumu verecez yoksa kutu içeriği varmı
Bide bi arkadaşıma versem 18 yaşından küçük telefoncuya satabilirmi
Kutu içeriğini vereceksin gerisi hakkında bilgim yok

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Ben pek tavsiye etmem S8 güzel cihaza benziyor fakat şuan fiyatları android bir cihaza göre fazlasıyla yüksek. Siz şimdi 4 bin lira verirseniz yarın öbürgün emin olun daha düşecektir fiyatı belirli bir süre daha bekleyin fiyatta düşüş olacak

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
2 gün önce 4 Mayıs'ta Carrefour'dan abime iPhone 6S Plus aldık. 16gb 2999₺ idi. Yanında 6s vardı 32gb o da 3200₺ idi. Resimleri zaten buluta yedekliyoruz diye 16gb 6s plus aldık. Telefoncuda ikinci el 6s Plus 2600₺ idi. Sizde o civarda satabilirsiniz.Bence telefoncuya değil de sahibinden letgo gibi yerlerden satın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hiçbir telefon çıktığı fiyatta KALAMAZ.
iPhone 7 ilk çıktığında 3250den çıktı bir süre sonra 2900e düştü hepsiburadada 2 hafta içinde felab.Düşmez etmez dedikleri 7 plus 4500 lira mağazada hepsi buradada 3800 TL
Androidin fiyatı yüksek demek iphone fiyatları makul demekle eş değer. S8in fiyatları iphone 7 serisi ile karşılaştırıldığında gayet makul hatta onlardan daha pahalı olmayı hak ediyor

serif83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
6s plus sahibinden de 2600 e sattım bilgin olsun.

serif83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1.5 sene kullandım deri kılıfla kullandığımdan nokta hata yoktu.

Son mesajlar