Iphone 6s plus mi,yoksa Samsung galaxy s7 edge mi?

Bu konuyu okuyanlar

Serhat Aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaslar bu iki telefon arasinda kaldim
sizce hangisini almaliyim? iphone 6s plus mi yoksa Samsung galaxy s7 edge mi?
yardimci olursaniz sevinirim

Serhat Aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
once den lg g3 kullaniyordum sonra iphone 5 kullandim simdilik bir telefon kullanmiyorum

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
once den lg g3 kullaniyordum sonra iphone 5 kullandim simdilik bir telefon kullanmiyorum
Her iki işletim sisteme de hakimsin o zaman iki telefon da güzel hangisini alsanız pişman olmazsınız ama 6s+ ıos alt yapısı olduğu için bir tık daha iyi yani 6s performans konusun da kötü bir telefon değil ama düz 6s deseniz batarya yüzünden direk s7 derdim ama plus güzel bir telefon batarya artısı var. S7 kamera konusun da ve tasarım konusun da gayet başarılı o da aynı şekilde ıos gibi stabil ama güncelleme geleceği nasıl olur bilemem yani iki telefon da gayet güzel parasını hakeden bir telefon bana sorarsan 6s den çok ağzım yandığı için s7 derim

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Aynı soruyu geçen ay bende sormuştum kararım s7 edge oldu ikiside iyi ama bu senin seçimin yani ios mu android mi şimdiden hayırlı olsun oyun ve kamera için s7 edge iyi ama iphoneninde iyi olduğu noktalar var seçim senin şimdiden hayırlı olsun

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Samsung galaxy s7 edge tabiki

Serhat Aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aralarinda fiyat fark ki cok degil zaten
iPhone 6s plus 32 go operator den alirsame 299.90 euro s7 edge 249.90 euro o yuzden ikisi arasinda kaldim

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Her iki işletim sisteme de hakimsin o zaman iki telefon da güzel hangisini alsanız pişman olmazsınız ama 6s+ ıos alt yapısı olduğu için bir tık daha iyi yani 6s performans konusun da kötü bir telefon değil ama düz 6s deseniz batarya yüzünden direk s7 derdim ama plus güzel bir telefon batarya artısı var. S7 kamera konusun da ve tasarım konusun da gayet başarılı o da aynı şekilde ıos gibi stabil ama güncelleme geleceği nasıl olur bilemem yani iki telefon da gayet güzel parasını hakeden bir telefon bana sorarsan 6s den çok ağzım yandığı için s7 derim
Ama 6S Plus vs S7 demedi S7 edge dedi yani batarya olarakta S7 edge , hızlı şarj falan filan var .

Ekran , ekran kasa oranı , sıradışı tasarım S7 edge
Kamera sabaha kadar S7 edge
--- Gönderi Güncellendi ---
iPhone 6s plus 32 go operator den alirsame 299.90 euro s7 edge 249.90 euro o yuzden ikisi arasinda kaldim
Sen düşünmeden S7 edge al hiç düşünmene gerek bile yok . S7 edge iPhone 7 rakibidir çünkü . 6S ile kıyaslanması bile hata . 6S şuan alınmaz çöp bir cihazdır fiyatına göre . Ha alırsan memnun olur musun evet ancak S7 edge daha fazlası .

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ama 6S Plus vs S7 demedi S7 edge dedi yani batarya olarakta S7 edge , hızlı şarj falan filan var .

Sen düşünmeden S7 edge al hiç düşünmene gerek bile yok . S7 edge iPhone 7 rakibidir çünkü . 6S ile kıyaslanması bile hata . 6S şuan alınmaz çöp bir cihazdır fiyatına göre . Ha alırsan memnun olur musun evet ancak S7 edge daha fazlası .
6s plus ve s7 edge ya da değil benim bildiğim düz s7 de yine saydığın özellikle hızlı şarj kamera vs aynı geç arkadaş demek istediğimi anladı. Ve 6s plus batarya konusun da gayet iyi hatta plus serileri hep aynı. Ayrıca 6s plus neye göre çöp. Bak güzel kardeşim insanların içini bilecek güce sahip değiliz kullanıcı için ney öncelikli hızlı şarj mı kamera ve tasarım mı o zaman s7 ya da senin dediğin gibi olsun s7 edge yok şarj süresi çok uzun mu gitsin diyor piyasa da çok daha mükemmel telefon var tek şarj isteği varsa kardeşim benim bunlarla işim olmaz sağlam bir ara yüz ve sağlam bir alt yapı bana süpriz yaratmayacak bir sistem olsun istiyorsa o zaman ıphone yanı ıphoneye çöp demeden önce kimin neye göre seçtiğini bir düşünmekte fayda var bence. Tabi bunların en dengeli hali benim görüşüme göre s7 ve üst seviye de s8 gerçi note serisi bir tık abartısı gibi yani o canavar ayrı ve özel. Iphone den bir üst seviye birşey beklememek lazım zaten Apple'ının en zayıf konusu bu yani az donanımla çok iş zayıfta demek yakışmaz gerçi ıos çok hafif bir sistem olduğu için aşırı bir işlem gücüne sahip olmasına gerek yok. Neyse bu konu sabaha kadar uzar gider. Telefon seçimin de kullanıcının ney istediği önemli olan hep birine göre bir zayıf yönü vardır yani kullanacak olan kişinin tercihi önemli kimi basit arayüz ister kimi karmaşık dosya için de dosya olan bir ara yüz kimi küçük ekran olsun der kimi be kadar büyük ekran olursa o kadar iyi der kimi kamerası üst seviye olsun hatasız çeksin der kimi işimi görecek bir kamera yeter der

Yani hocam burada kimsenin bir hatası yok gerçekten dünyanın en zor kararı birine birşey önermek bir Öner'i de bulunmak ben telefon önerisi isteyen bütün arkadaşlara diyorum telefon dan beklentiniz nedir ne amaçla kullanacaksınız yani en çok yaptığınız şey nedir telefon da ve en fazla verecek olduğunuz limit nedir fiyat olarak bu başlıkta konu açarlarsa eğer çok daha sağlıklı öneriler alabilirler ortada az seçenek olunca insan ister istemez kendi zevkine ve kendi fikrine göre karar vermeye çalışıyor ister istemez :)

Serhat Aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
benim ios ta sevdigim yazilim anlaminda cok guzel ama bana android deki acik dunyayi sunmuyor
bana cevap verdiginiz icin tesekkur ederim arkadaslar. Cevaplarinizi dikkate alicagim

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
benim ios ta sevdigim yazilim anlaminda cok guzel ama bana android deki acik dunyayi sunmuyor
bana cevap verdiginiz icin tesekkur ederim arkadaslar. Cevaplarinizi dikkate alicagim
S7 edge 'in iPhone 7 rakibi olduğunu unutma . Arkadaşımada S7 ya da S7 edge aldırtcam , iPhone 6S düşünüyordu birkaç test videosu izlettim bir de konuşmam sayesinde ikna oldu .

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İOS ile kafa ağırtçağına S7 edge al özgür ol İphone 6 s kötü bir telefon hızlı şarj yok 2k ekran yok 3600 mAh pil yok işlemcisi çok güçlü değil boşuna kafan karışmasın s7 edge almalısın

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
S7 edge önermiyorum ben. 3-4 saat ekran süresi zor alıyordum. Zaman geçtikçe telefonun pili acaip bir hal alıyor ısınıyor da. S7 edge almak isteyen herkese söylüyorum bunu.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Merhaba arkadaslar bu iki telefon arasinda kaldim
sizce hangisini almaliyim? iphone 6s plus mi yoksa Samsung galaxy s7 edge mi?
yardimci olursaniz sevinirim
IOS ile android karşılaştırma elma seviyorsan elma al
1 yıl önce çıkan telefon 50 € daha pahalı hahah

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
S7 edge önermiyorum ben. 3-4 saat ekran süresi zor alıyordum. Zaman geçtikçe telefonun pili acaip bir hal alıyor ısınıyor da. S7 edge almak isteyen herkese söylüyorum bunu.
Bak kesin konuşmuyorum ama sen bence milleti trollüyorsun , bana mı öyle geliyor yoksa sen her telefonu kullandımmı diyorsun yoksa başka biriylemi karıştırıyorum seni ?

S7 edge batarya ömrü en iyi cihazlardan bir tanesi , neyin kafası bu ?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Bak kesin konuşmuyorum ama sen bence milleti trollüyorsun , bana mı öyle geliyor yoksa sen her telefonu kullandımmı diyorsun yoksa başka biriylemi karıştırıyorum seni ?

S7 edge batarya ömrü en iyi cihazlardan bir tanesi , neyin kafası bu ?
Murat Burç isimli arkadaşa zamanında ekran görüntüsü atmıştım ona sorabilirsin. Fazla telefon kullanmış ta olabilirim bu neden seni gerdi ?
S7 edge kullaniyordum kenarda duruyor mate 9 aldim sattim zte nubia z17 aldim onu da yarin yolluyorum oneplus 5 gelecek suan elimde s4 var kenarda lg g flex 2 de duruyor onceden de bir cok telefon kullandim. Tek tek saymayayim istersen.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Kac yillik cihaz diye soray im dedim aklima modelin gecen sene ciktigi geldi.s6 serisindede benzer mevzular gecmisti.ne diyim al birini vur oburune.kullanicilar olarak ne zaman akillandik 5 senede bir tel degistik o zaman bu isler duzelir.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Bana video filan çekmedikçe inanmam . S7 edge'in batarya ömründe sorun vardır diyenin telefonunda sıkıntı vardır ya da yalan diyordur .
Gorunen koy kilavuz istemez yavrum senin icin video cekip yuklemekle ugrasamam inanmiyorsan inanma. Resim ortada.

Serhat Aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gorunen koy kilavuz istemez yavrum senin icin video cekip yuklemekle ugrasamam inanmiyorsan inanma. Resim ortada.
bencede sen yalan soyluyorsun cunku kardesim s7 edge kullaniyor cok iyi calisiyor batarya konusunda cok iyi @TechnoYoung katiliyorum bence de sen burada insanlari trollluyorsun

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
bencede sen yalan soyluyorsun cunku kardesim s7 edge kullaniyor cok iyi calisiyor batarya konusunda cok iyi @TechnoYoung katiliyorum bence de sen burada insanlari trollluyorsun
Arkadaş ne diyorsunuz siz ya. Ulan resim çektik hala ne diyorlar. Al cihazı 1.5 sene sonra sende ağlarken bulacaksın kendini bataryadan dolayı merak etme. :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaş ne diyorsunuz siz ya. Ulan resim çektik hala ne diyorlar. Al cihazı 1.5 sene sonra sende ağlarken bulacaksın kendini bataryadan dolayı merak etme. :D
Bak altını çizerek söylüyorum , S7 edge den batarya olarak beklediğinizi bulamadıysanız bir sorun vardır , piyasadaki neredeyse hiçbir cihazdan bulamassınız . Ben bir sürü video izledim geldim buraya bir sürü test videosu , kullanıcı yorumları , yakınlarımdan aldıgım geri bildirimler vs. burda gelmiş resim attım diyorsun diye sana inanmam , inandırmak zorunda değilsin .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Özgün üstün hünerleri ile bataryanın iflahini elledigi için bunları demesi normal çoğu kişinin başına bu senaryo gelmez.

Veya ikinci seçenek yüksek parlaklıkta işlemciyi çok kullanıyor.

Mate 9u var z17si var op5in olacak aynı koşullarda yapsın testi görelim.

Son mesajlar