iPhone 6S Plus Alınırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

ynskrg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iPhone 6S Plus alınırmı yurt dışından getirticem ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Arkadaşlar iPhone 6S Plus alınırmı yurt dışından getirticem ?
Kendim kullanıyorum İphone 6S Plus mükemmel bir cihaz alınır mı alınır 3-4 sene kullanabilirsiniz bende o şekilde kullanacağım çünkü.

ynskrg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kendim kullanıyorum İphone 6S Plus mükemmel bir cihaz alınır mı alınır 3-4 sene kullanabilirsiniz bende o şekilde kullanacağım çünkü.

Siz ne zaman aldınız hocam şarjı falan nasıl problem varmı ?

Alınmaz bu saatten sonra. Ama ıos isterim 2 yıl güzel şekilde idare etsin dersen alınır

Hocam neden alınmasınki 6S Plus birde TR dekif 3700 TL fiyattan almıyacağım. Yurt dışından daha uygun fiyata alacağım.Ne konuda geri hissettirebilirki ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
2016 yılı Aralık ayı içinde HB' den aldım 32 GB Gold rengini. Şarjından memnunum. İOS 10.3.3 en son sürümdeyim. Büyük ekran kasma donma yok hız o biçim daha ne olsun.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca ülkemizde Iphone 6S Plus 32 GB Gold renginin fiyatı şimdi netten baktım 4299 TL diyor. Şaşırdım bu fiyata gerçekten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
2016 yılı Aralık ayı içinde HB' den aldım 32 GB Gold rengini. Şarjından memnunum. İOS 10.3.3 en son sürümdeyim. Büyük ekran kasma donma yok hız o biçim daha ne olsun.
Ayrıca ülkemizde Iphone 6S Plus 32 GB Gold renginin fiyatı şimdi netten baktım 4299 TL diyor. Şaşırdım bu fiyata gerçekten.
Apple'da bile 3700. Kim satıyor o fiyata?
iPhone 6s Plus 32 GB Uzay Grisi

ynskrg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

teşekkürler, fiyatlar fena cidden.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynı fiyata hangi cihazlar var ona bakılmalı önce, muhtemelen kendinden daha iyi cihazlardan daha pahalıdır. Ne var fiyatı size uygun?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yurt dışından asla telefon alınması taraftarı değilim. Şans işi bu bir sorunu çıkar masrafa sokar. Fantaziye gerek yok S7 edge al geç

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Hayır almayın hiçbir şey yok telefonda sırf İOS var diye almaya gerek yok

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Yurt disinda tahmini 500 civari filan bulursun o telefonu.kur farki,kayit filan 2000 lere gelir.milletin burda 6s i alamadigi fiyat :)

Birde su anda kullandigin telefon nedir?

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
1900-1999TL bandında bir fiyata alınacaksa, alınır.

Yoksa 3700TL edecek bir telefon değil kesinlikle.

Çıplak fiyatı sözde 581$'a giriyor görünüyor ancak hikaye. Fabrikadan en fazla 350$'a çekiyorlar bu cihazı. Yani satan ana firma cihaz başı minimum 600TL kâr marjı koyuyor.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Siz ne zaman aldınız hocam şarjı falan nasıl problem varmı ?

Hocam neden alınmasınki 6S Plus birde TR dekif 3700 TL fiyattan almıyacağım. Yurt dışından daha uygun fiyata alacağım.Ne konuda geri hissettirebilirki ?
Uygun fiyata alabilirsen çok iyi geri hissedecek olduğun bir konu yok ara yüzü gayet akıcı ama tr fiyat verilmez yazık yani

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Şöyle söyleyim 2017 yılındayız bende 6s var alalı 2 sene olacak neredeyse ben halla performans konusun da bir eksiğini görmüyorum arayüzü akıcı ama belki 2 seneye bu performans kalmaz ama o da belki 2 sene kullandım 2 sene de öyle de 4 sene öperim başıma koyarım piyasada hangi telefon böyle güncel kalıyor peki

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şöyle söyleyim 2017 yılındayız bende 6s var alalı 2 sene olacak neredeyse ben halla performans konusun da bir eksiğini görmüyorum arayüzü akıcı ama belki 2 seneye bu performans kalmaz ama o da belki 2 sene kullandım 2 sene de öyle de 4 sene öperim başıma koyarım piyasada hangi telefon böyle güncel kalıyor peki
Bu yoruma aynen katılıyorum.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bu yoruma aynen katılıyorum.
Eyvallah ben kimseye 6s önermem neden dersen batarya konusun da kötü bir telefon ama 6s plus batarya konusun da iyi bir telefon kamerası gece çekimlerinde kötü ama performans olarak ya kullandığım bir cihaz benim hiç bir eksi yönü yok hatta buyıl çıkan telefonlarla boy ölçülecek performansa sahip 2 yıl geçmesine rağmen daha ne bekliyorum ki

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Eyvallah ben kimseye 6s önermem neden dersen batarya konusun da kötü bir telefon ama 6s plus batarya konusun da iyi bir telefon kamerası gece çekimlerinde kötü ama performans olarak ya kullandığım bir cihaz benim hiç bir eksi yönü yok hatta buyıl çıkan telefonlarla boy ölçülecek performansa sahip 2 yıl geçmesine rağmen daha ne bekliyorum ki
Yaklaşık 9-10 aydır kullanıyorum Iphone 6S Plus telefonu, ,şarj konusunda son güncellemeler ile iyi hale getirildi. Kamera konusunda benim gibi ilgilenmeyenler için çok ta mühim değil. Mükemmel bir performans sergiliyor telefon beni 3 sene daha götürsün daha ne isteyeyim ki.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Iphone da olay bu iste anlamayana nabarsan yap anlatsmiyosun.gerci anlamasinlar.onune gelen saldirsa dahada ucacak fiyatlari.

ynskrg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayır almayın hiçbir şey yok telefonda sırf İOS var diye almaya gerek yok

selamlari hocam uygun fiyata alacağım ve ios un stabil olduğu bir gerçek.

Yurt disinda tahmini 500 civari filan bulursun o telefonu.kur farki,kayit filan 2000 lere gelir.milletin burda 6s i alamadigi fiyat :)

Birde su anda kullandigin telefon nedir?

Hocam şu anda G3 kullanıyorum dediğiniz şekilde alıcam.Bana gayat uygun geldi.

Artık alınmaz.O paraya rakipler daha iyi.

Tr den almıyacağım hocam.

1900-1999TL bandında bir fiyata alınacaksa, alınır.

Yoksa 3700TL edecek bir telefon değil kesinlikle.

Çıplak fiyatı sözde 581$'a giriyor görünüyor ancak hikaye. Fabrikadan en fazla 350$'a çekiyorlar bu cihazı. Yani satan ana firma cihaz başı minimum 600TL kâr marjı koyuyor.

Aynen öyle.

Performans ve batarya tarafındaçok iyi bir telefon alınır en az 3 sene kullanırsın.

Öyle düşünüyorum bende.

32 gb riskli bir tercih diye düşünüyorum

neden ?

6s plusun uzun bir süre daha götürüceğini düşünüyorum, zira hala 5S alan var.

Yaklaşık 9-10 aydır kullanıyorum Iphone 6S Plus telefonu, ,şarj konusunda son güncellemeler ile iyi hale getirildi. Kamera konusunda benim gibi ilgilenmeyenler için çok ta mühim değil. Mükemmel bir performans sergiliyor telefon beni 3 sene daha götürsün daha ne isteyeyim ki.

Aynen öyle hocam.

Iphone da olay bu iste anlamayana nabarsan yap anlatsmiyosun.gerci anlamasinlar.onune gelen saldirsa dahada ucacak fiyatlari.

katılıyorum hocam.

M

Murat Burç

SDN Okuru
selamlari hocam uygun fiyata alacağım ve ios un stabil olduğu bir gerçek.

Hocam şu anda G3 kullanıyorum dediğiniz şekilde alıcam.Bana gayat uygun geldi.

Tr den almıyacağım hocam.

Aynen öyle.

Öyle düşünüyorum bende.

neden ?

6s plusun uzun bir süre daha götürüceğini düşünüyorum, zira hala 5S alan var.

Aynen öyle hocam.

katılıyorum hocam.
İzle :D
iOS uçuyor diğerleri sürünüyor diye bir durum söz konusu değil.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
İOS işletim sistemini kötülemedim İphone Dolandırıyor 8. Serisi güzel olacak 5000 tl lik telefonu gidip 6000, 8000,10000 tl ye satçaklar

Rose Quartz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gayet alınır ben 6 kullanıyorum. En az 3-4 sene daha kullanılır. 6S daha da yenisi neden olmasın?