İPhone 6s pil kullanım sürem

Bu konuyu okuyanlar

me2likano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merabalar Yen'i üye oldum ve size bir sorum olucak Yen'i aldığım 6s cihazımla bir ilgili bir sorum olacaktı sabah 8 de şarjdan çıkardım ve şuan şarjı 100 de 5 saat 5 dakka kullanım 15 saat de bekleme süresi gözüküyor LTE 3G ve wifi ışık 100 de 50 lerde sizce normal midir yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merabalar Yen'i üye oldum ve size bir sorum olucak Yen'i aldığım 6s cihazımla bir ilgili bir sorum olacaktı sabah 8 de şarjdan çıkardım ve şuan şarjı 100 de 5 saat 5 dakka kullanım 15 saat de bekleme süresi gözüküyor LTE 3G ve wifi ışık 100 de 50 lerde sizce normal midir yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
Tam olarak anlamadım da ben anlaya bildiğim kadar söyleyim bu kullanımda herşey sonu da kullanımına bağlı olmakla birlikte yüzde 50 gibi bir rakam çok iyi 6s için. Şunu da belirtmek isterim WiFi kullanıyorsan zaten mobil şebekeden internet harcamaz tabi siz hücresel deki bir ayarı açık tutmadıysanız. Düz internet kullanımı yaptıysanız yüzde 50 ile gayet iyi müzik falan da var derseniz süper