İphone 6s mi Sony Xperia Xz1 mi almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yarın öğlen telefon alicam bu iki telefon arasindayim telefonda oyun oynuyorum instagram bolca kullanıyorum ve fotoğraf çekmeyi seviyorum sizce hangisini tercih etmeliyim neden ? acele ederseniz sevinirim teşekkürler :)

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Xz1 daha performanslı. Kamerasi da daha iyi ,bataryasi da kisaca xz1 cok daha iyi cihaz.

Emre-.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sony Xperia Xz1 alman daha mantıklı

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Zamlar vs. Teşekkürler

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aynen bu saaten sonra
6s alınmaz. Sony almanız daha iyi bir seçim olur.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
6S'e bütçe varsa Galaxy S8 ve Honor 10 önerebilirim

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
XZ1 fakat 6s bütçesine sahipseniz çok daha iyi alternatifler var.

Emet Hagkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Peki abi, sony xz1 sizce apple stabilliğini sağlar mı, merak ediyorum da ben de xz1 vs note fe diyorum 6s önceki fiyatta tercih edebileceğim bir cihazken zamlar... :(

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Huawei p20 lite için ne dersiniz hic bulasmayimmi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki abi, sony xz1 sizce apple stabilliğini sağlar mı, merak ediyorum da ben de xz1 vs note fe diyorum 6s önceki fiyatta tercih edebileceğim bir cihazken zamlar... :(
Bende ya tarifeye ek bile alsak efsane sisiyor fiyat

Son düzenleme:

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
P20 litein tasariminina bakip almayin iyi telefon değil. Xz1 835 ile geldiği için çok stabil çalisacaktir zaten.

Sony de guncelleme konusunda baya iyidir.

Son düzenleme:

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
P20 litein tasariminina bakip almayin iyi telefon değil. Xz1 835 ile geldiği için çok stabil çalisacaktir zaten.

Sony de guncelleme konusunda baya iyidir.
Tamam ya karar verdim Sony alıyorum insallah arkadan da güzel tasarımı :)

Emet Hagkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Tasarımı çok hoş da sadece arayüz sıkıntı bence, sıkıntıdan demek istediğim hoşuma gitmiyor

Tasarımı çok hoş da sadece arayüz sıkıntı bence, sıkıntıdan demek istediğim hoşuma gitmiyor
Xz1in

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bir 6s kullanıcısı olarak xz1 diyorum. Ben ios kullanmayı sevdiğimden aldım, ama özellikle şu son zamlardan sonra hiç önermem.

Dogukankaya844

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence nokia 8 almalısın hem pili xz1 ve iphoneden büyük ben rahat 6 7 saat pil omru alıyorum ekran 2k islemci sd835 4gb ddr4 var kasma donma zaten yok guncelleme konusunda nokia saf android kullandığı için güncellemeleri hemen alıyor bildigim kadarıyla xz1 daha 8.1 i almadı ama nokia 8de şuan 8.1 temmuz güvenlik yaması var kamera konusunda kendi kamera arayüzü iyi değil o yüzden dxomarktan 66 aldı google pixel kamera uygulaması kullanınca kamera kalitesini belli ediyor ama gece çekimleri iyo degil f2.0 cünkü ama xz1de aynı onunda f2.0 nokia 8 de eis +ois var yani video çekerken titreme olabildiğince az ön arka kameraların hepsi 4k çekiyor ( benim ön kamerası 4k çeken başka bildiğim bir kamera yok) bothie diye birşey var hem ön hem arka kamerayı kullanarak fotoğraf ya da video çekebiliyorsun bir de ip57 sertifikası var su sıçramalarına karşı dayanıklı aynı zamanda toza karşıda ses performansı baya yüksek parmak izi hızlı çalışıyor . xz1 de güzel telefon ama wifi kopma sorun ekranda çizgi sorunu şebeke çekmeme veya az çekme sorunu alt hoperlörden cızırtılı ses gelme sorunu gibi herkesin yaşamadığı ama yaşayanların canından bezdirdiği bir telefon ama yinede karar senin.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Xz1in video performansi nokia 8 den daha iyi. Keza bana göre genel anlamda daha iyi kamerasi. Ekran konusunda nokia 8 in 2k olabilir ama xz1de hde var. Xz1 8.1 almadan direkt 9u alcak. Güvenlik güncellemelerini de sony hizli veriyor. Kisaca iki telefon da çok güzel. Gidip inceleyip kararini öyle ver derim.

Recepagax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Xz1in video performansi nokia 8 den daha iyi. Keza bana göre genel anlamda daha iyi kamerasi. Ekran konusunda nokia 8 in 2k olabilir ama xz1de hde var. Xz1 8.1 almadan direkt 9u alcak. Güvenlik güncellemelerini de sony hizli veriyor. Kisaca iki telefon da çok güzel. Gidip inceleyip kararini öyle ver derim.
Cızırtı falan dedi arkadaş kafam karıştı şimdi öyle birşey olabilir mi bu öğlen alamadim

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Rev5 alin hicbir şey olmaz.

Rev4 den sonra kimse sorun yaşamadi (rev4 dahil)

Son düzenleme:

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Revizyon 5(5. Parti üretim.)Alacağınız yere sorarak öğrenirsiniz ve kutunun üzerinde yazilarin olduğu yerde rev yazar. Onun 4 ya da 5 olmasi yarariniza.

Ha bu 1,2,3. Revlerde sıkıntı olacağı anlamina gelmiyor fakat garantiye almak lazim.

Ben her türlü rev 5 alirdim :)

Son düzenleme:

Son mesajlar