iPhone 6S lens.

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Arkadaşalr merhaba, lens arıyorum fiyatı 200 ü geçmesin yeterli. Eğer aşşağıda bahsettiğimgibi iphone x in lensi gibiyse bütçeyi arttırırım sıkıntı yok.
Apple ın sitesinde olloclipin çok güzel lensleri var ancak 6s iç,n uygun değildir diye alamıyorum 7/8 için uygun genelde veya x için.
Bulabilirsem iphone x için satılanın (olloclip mobile photo lens box set) iphone 6s için olanından almayı düşünüyorum. Eğer yoksa geniş açı lensi de yeterldiir. O da güzel.

Son düzenleme:

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Seviyorum resim çekmeyi ve geniş açı lensi işime fazlasıyla yarar diye düşünüyorum.
Resim çizilir fotoğraf çekilir. ;):D
İnternetteki rasgele bir lens iş görür diyorum. Ufak bir telefon lensi için yüzlerce lira vermeye gerek yok. 15 20 liralık lensler iş görür diye düşünüyorum.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İnternetteki rasgele bir lens iş görür diyorum. Ufak bir telefon lensi için yüzlerce lira vermeye gerek yok. 15 20 liralık lensler iş görür diye düşünüyorum.

İlk iki cümle çok kafiyeli oldu. Dede korkut gibi devam edeceksin sandım. :D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bugün 20 tllik bir lensi inceledim emin olun görmüyor :D lenssiz çeksem daha iyi diyorsunuz. Ben iyi bir lens olursa 200 ekadar çıkabilirim sorun yok ama daha uygun olursa çok daha iyi olur sonuçta.
Trde fazla düzgün lens bulamadım aliexpressten iyi bir kargoyla alabilirim aslında.

Son düzenleme: