İphone 6s kapandı açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

yilmaz.oguzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar herkese iyi pazarlar iphone 6s im var ios 10 güncellemeli telefon bir iki haftadır açık olmasına rağmen donma problemleri yaşanıyordu dokunmatiği çalışmıyordu dün öğle saatlerinde kapandı açılmadı ekrana bir apple logosu geldi yaklaşık bir saat sonra zar zor açıldı aynı günün akşamı tamamıyla kapandı ve aynı şekilde açmaya zorlayınca apple logosuyla karşılaşıyorum itunese bağlayıp güncelleme yaptım kurtarmaya çalıştım fakat olmadı değişimini istesem değişirler mi sizce ?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Apple store a götürüp bir baktırmakta fayda var;)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhaba.

Direkt servise gönderin yada istanbulda ikamet ediyorsanız zorlu veya akasya da bulunan apple store'a götürüp cihazınızı verin.

yilmaz.oguzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
antalya da ikamet ediyorum troy yetkili servis var onlar verin hemen bi format atalım 30 lira karşılığında açılsın dedi bugün pazar olduğu için servise veremiyorlar veya yarın servise verelim 15 gün beklersin dediler

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
antalya da ikamet ediyorum troy yetkili servis var onlar verin hemen bi format atalım 30 lira karşılığında açılsın dedi bugün pazar olduğu için servise veremiyorlar veya yarın servise verelim 15 gün beklersin dediler
30₺ verip açtırın 15 gün telefonsuz kalacağınıza;)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
antalya da ikamet ediyorum troy yetkili servis var onlar verin hemen bi format atalım 30 lira
karşılığında açılsın dedi bugün pazar olduğu için servise veremiyorlar veya yarın servise verelim 15 gün beklersin dediler
Cihazın garantisi mevcut mu ?

yilmaz.oguzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ben 30 tl sinde değilim telefon bu arızayı bir haftadır yapıyordu dün tamamen gitti açılsa yine yapıcak değişmesini istiyorum .

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar herkese iyi pazarlar iphone 6s im var ios 10 güncellemeli telefon bir iki haftadır açık olmasına rağmen donma problemleri yaşanıyordu dokunmatiği çalışmıyordu dün öğle saatlerinde kapandı açılmadı ekrana bir apple logosu geldi yaklaşık bir saat sonra zar zor açıldı aynı günün akşamı tamamıyla kapandı ve aynı şekilde açmaya zorlayınca apple logosuyla karşılaşıyorum itunese bağlayıp güncelleme yaptım kurtarmaya çalıştım fakat olmadı değişimini istesem değişirler mi sizce ?
Dfu moda alıp yazılımı yenile hiçbişeyciği kalmaz :) Olmaz ise servise postala

yilmaz.oguzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar telefonu servise verdim geçen pazartesi bugün aradılar cihaz değiştirdiler bana gelip yeni cihazı alabilirsiniz dediler şimdi o cihazı iphone 7 ile takas etmenin yollarına bakıyorum .