İphone 6s - İos11 GM (beta son sürüm)

Bu konuyu okuyanlar

alprn4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam Herkese,
İphone'a ios11 son sürümü yükledim. Ancak takılmalar var.

Ana ekranda mesela ayarlar'a bastırdığımızda(3D Touch) menüsü açılırken takılarak (hafif kasma) ile açılıyor.

Acaba telefondan mıdır diye telefonu ayarlardan tüm içerikleri sıfırladım. Ama sonuç aynı o hafif takılma hiç hoşuma gitmiyor.

Yükleyen arkadaşlara soruyorum acaba sizdede böylemi bu hafif takılma var mı ?

Varsa yazında içim rahatlasın...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben yüklemedim. Lakin beta sürümü bu normaldir. Final sürüm ve sonraki güncellemeler ile bu sorun giderilir. Sıkıntı yok. Bende dört gözle İOS 11' i bekliyorum.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İçin rahat olsun bendede yüklü aynı şekil 3D Touch da takılma ve kasma yapıyor ama düzelteceklerdir elbette

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bendeki sorun da şöyle. Wifiyi açıyorum işim bitince kapıyorum wifiyi ve sonra tekrar açmak istediğimde wifi sembolü açıkmışcasına yanıyor ama wifi yok.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Bendeki sorun da şöyle. Wifiyi açıyorum işim bitince kapıyorum wifiyi ve sonra tekrar açmak istediğimde wifi sembolü açıkmışcasına yanıyor ama wifi yok.
Aynı sorun bendede var denetim merkezinden kapatınca wifi kapanmıyor zaten ayarlara girin bakın bağlı değil yazıyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selam Herkese,

Ana ekranda mesela ayarlar'a bastırdığımızda(3D Touch) menüsü açılırken takılarak (hafif kasma) ile açılıyor.

Acaba telefondan mıdır diye telefonu ayarlardan tüm içerikleri sıfırladım. Ama sonuç aynı o hafif takılma hiç hoşuma gitmiyor.

Ben betanın eski sürümlerini yüklemiştim yani sondan bir kaç öncesini normal gecikmeler falan vardı hatta bir kaç kere video kayıdı yaptığım da görüntü vardı ama ses yoktu kamera açılırken geç açılıyordu. Gayet normal beta olduğu için

alprn4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnşallah finalinde sıkıntı çıkmaz ama ;

iOS 11 Golden Master yayınlandı! - ShiftDelete.Net

bu sayfayı okuyun İos 11 GM ile ayın 19'unda gelecek olan FİNAL güncellemesi aynıdır. GM(beta) yükleyenler aynı olduğu için final güncellemesini almayacaktır yazdığından düşündüm yani madem aynıysa ve takılmalar olcaksa İOS11' e geçmenin ne mantığı vardırki ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İnşallah finalinde sıkıntı çıkmaz ama ;

iOS 11 Golden Master yayınlandı! - ShiftDelete.Net

bu sayfayı okuyun İos 11 GM ile ayın 19'unda gelecek olan FİNAL güncellemesi aynıdır. GM(beta) yükleyenler aynı olduğu için final güncellemesini almayacaktır yazdığından düşündüm yani madem aynıysa ve takılmalar olcaksa İOS11' e geçmenin ne mantığı vardırki ?
Bana sorarsan zaten apple ara güncellemelerle iyileştiriyor hemen bir acelesi Yok gibi ara güncellemeyi beklemek daha çok mantıklı

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Özellikle ios 10.3.3 den sonra insana biraz sinir bozucu geliyor o yüzden biraz daha sabırlı olsun yüklemeyenler en azından ios 11.0.1 e kadar sıksın dişini :)

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
İos 10da da böyle olmuştu. 11.1 gibi düzelir bunlar artıkın

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Benim 6s pil konusunda sın dönemlerde aldığım değerler baya düştü 5 saate zor ulaşıyor 10.3.1 kullanıyorum sizde nasıl

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88

Ekli dosyalar

• IMG_3223.PNG
    IMG_3223.PNG
    123.6 KB · Görüntüleme: 557
M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekli dosyayı görüntüle 27715
Süper kardeş daha ne istiyorsun 40 saat bekleme diyorsun hangi android telefonda var o süre :) buyur bak içler acısı 6s
Ben S7'yi 3 gün gibi bir süre kullandım ve 5 saat ekran açık süresi aldım kardeşim. Bu sırada müzik dinlediğim de oldu. Android iOS kullanım süresi gibi değil ekran kapalı iken telefon kullanımını saymaz ekran açık olması lazım.:D:D
Siz Android cihazları fazla eziyorsunuz ha:D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben S7'yi 3 gün gibi bir süre kullandım ve 5 saat ekran açık süresi aldım kardeşim. Bu sırada müzik dinlediğim de oldu. Android iOS kullanım süresi gibi değil ekran kapalı iken telefon kullanımını saymaz ekran açık olması lazım.:D:D
Siz Android cihazları fazla eziyorsunuz ha:D
Aferin senin s7 telefonuna :)

Mustafa000450

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam Herkese,

nasıl indirebilirim

canerylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben yüklemedim. Lakin beta sürümü bu normaldir. Final sürüm ve sonraki güncellemeler ile bu sorun giderilir. Sıkıntı yok. Bende dört gözle İOS 11' i bekliyorum.

kardes bnde bekliyorum kaç aydırlı bekliyorum son 3 gün :D

erkam34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam şimdi bende size bi soru sormak istiyorum. ios11 beta6 dan beri kullanıyorum en son ios11 gm geldi yani beta son sürüm. fakat ben hala ios 11 final sürüm yüklemiş gibi hissetmiyorum nedense telefon 6s ve bi mallık var hala telefonda. şimdi biz ios11 gm beta son sürüm kullanıyoruz. hiç beta yüklemeyenler ios11 final kullanıyor. bu durum kafamı karıştırdı ayrıca ios11 gm son sürüm beta kullananlara ios11.1 gelmeyecek mi nedir bu? kafam karıştı vallahi beyin yakan türden :D

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
hocam şimdi bende size bi soru sormak istiyorum. ios11 beta6 dan beri kullanıyorum en son ios11 gm geldi yani beta son sürüm. fakat ben hala ios 11 final sürüm yüklemiş gibi hissetmiyorum nedense telefon 6s ve bi mallık var hala telefonda. şimdi biz ios11 gm beta son sürüm kullanıyoruz. hiç beta yüklemeyenler ios11 final kullanıyor. bu durum kafamı karıştırdı ayrıca ios11 gm son sürüm beta kullananlara ios11.1 gelmeyecek mi nedir bu? kafam karıştı vallahi beyin yakan türden :D
kafa karışacak bir şey yok sen beta programına kayıtlı olduğun için herkesten önce güncellemeleri alacaksın merak etme :)